Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych

Nowości wydawnicze

Kilka dni temu ukazało się drugie, poprawione wydanie książki Witolda Mołodyńskiego Bieszczadzkie okupacje. Pierwsze okazało się ogromnym sukcesem wydawniczym w mgnieniu oka znikając z księgarskich półek. Wydawnictwo Carpathia przygotowało wznowienie bestselerowej - jak się okazało - pozycji.
Bieszczadzkie okupacje to wspomnienia z okresu okupacji niemieckiej i wojny polsko - ukraińskiej. Witold Mołodyński, jak sam pisze o sobie we wstępie - "jestem ostatnim świadkiem przy dobrej pamięci tamtych czasów". Snuje więc swoją gawędę o tamtych latach - a wybuch wojny zastał go w szkolnej ławce...

Autor pojawił się na Festiwalu Sztuk w Czarnej 5 sierpnia gdzie podpisał dwa egzemplarze swojej książki, odręcznie na każdej napisał również dwie różne dedykacje. Posiadamy tylko dwie sztuki tej niezwykłej opowieści podpisane przez pana Mołdyńskiego. Osoby pragnące zdobyć taką niezwykłą pamiątkę, proszone są o krótką informację iż proszą o wysłanie Bieszczadzkich okupacji z dedykacją. Tylko dla dla dwóch pierwszych osób!

Aukcje charytatywne

W tym momencie nie prowadzimy żadnej aukcji charytatywnej
 
Zapraszamy wszystkich na południe Polski.
Z książką w Bieszczady i Beskid Niski

Razem z książką odwiedzamy najpiękniejsze zakątki Bieszczad i Beskidu Niskiego. Odwiedź razem z nami Nieznajową, magurskie lasy czy rymanowskie depataki. Zapraszamy w podróż. Ostatnia wycieczka to letnia podróż po Radocynie i wsi Lipne leżacej na terenie Beskidu Niskiego w okolicach Nieznajowej.
 

Nasza strona: Bieszczady jesienią....

Witamy na naszej stronie!

W naszym Antykwariacie internetowym znajduje się obecnie 24120 książek. Ze względu na stale wzrastającą ilość książek, podzieliliśmy nasz antykwariat książkowy na cztery główne działy: Antykwariat Naukowy, Antykwariat Literacki, Antykwariat Humanistyczny i część hobbystyczną.