Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Bieniek Stefan, Duchnowski Kazmierz. Obrabiarki i urządzenia w stolarstwie.

Okładki i boki książki przybrudzone z miejscowymi przebarwieniami, przetarte głównie na krawędziach i na rogach. Rogi okładek i części kartek pozaginane. Na wewnętrznych stronach okładek przybrudzenia oraz ślady po zerwanej taśmie klejącej. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia do 0.5 cm.

Kosiński Czesław. Rysunek zawodowy w meblarstwie część 1.

Okładki przybrudzone, delikatnie przetarte głównie na krawędziach i rogach. Na wewnętrznych stronach okładek, na kilku pierwszych i ostatnich stronach przebarwienia. Brak strony przedtytułowej i tytułowej.

Mermon, Feld, Jungst. Zasady konstrukcji uchwytów i sprawdzianów specjalnych.

Brak obwoluty. Okładki przybrudzone na nich widoczne ślady po zagięciach i zarysowania. Delikatnie przybrudzony górny bok książki. Wewnątrz książki kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Książka pęknięta pomiędzy pierwszą kartką a stroną tytułową - tutaj podklejenie wykonane bezbarwną taśmą klejącą. Podobne podklejenie stronę obok.

Mętrak Czesław. Meblarstwo podstawy konstrukcji i projektowania.

Leciutko przetarte krawędzie okładek i grzbietu.

Mistur Leon. Spawanie i cięcie gazowe.

Okładki delikatnie przetarte z leciutko pozaginanymi rogami. Książka rozłamana pomiędzy stronami 138 a 139.

Prządka Włodzimierz, Szczuka Jerzy. Technologia Stolarstwo część 2 - podręcznik dla uczniów zasadniczej szkoły zawodowej.

Okładki przetarte głównie na krawędziach, rogach i grzbiecie. Rogi okładek i kilku kartek wewnątrz ze śladami po zagięciach. Strony od 1 do 114 (trzymające się razem) oddzielone od całości. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia na górze 4 cm, na dole 0.5 cm).

Serwa Zdzisław. Galanteria drzewna.

Seria: Technologia.
Okładki minimalnie przetarte z pozaginanymi rogami. Boki książki delikatnie przybrudzone. Ostatnia strona naddarta przy dolnej krawędzi (ok. 3 cm).