Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Białka Urszula. Zajęcia techniczne - podręcznik dla gimnazjum.

Okładki przetarte przy krawędziach na nich słabo widoczne ślady po zagięciach. Na dolnym końcu grzbietu 1 cm naddarcie. Na ostatniej stronie mazak wykonany czarnym długopisem.

Buczyńska Lucyna, Burzyński Czesław. Kuśnierstwo - część 2.

Na okładkach słabo widoczne zagięcia. Wewnątrz książka rozłamana na str. 112/113. Naddarty prawy, górny róg str. 145/146.

Burzyński, Duda, Dzieża, Suliga. Kuśnierstwo.

Lekko przytarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1,5 cm). Naddarta górna część grzbietu (0,5 cm). Brak dolnej części grzbietu okładki (4 cm). Przednia okładka przyklejona taśmą do grzbietu. Tylna okładka oddarta od górnej  (2 cm) i dolnej (4 cm) części grzbietu. Strona tytułowa oddarta od górnej części grzbietu (3 cm). Wewnątrz kilka kartek z zagiętymi rogami. Lekko przybrudzone boki książki.

Chmielewski Heliodor. Encyklopedia techniki - Podstawy techniki.

Przetarta i ponaddzierana obwoluta szczególnie na rogach i krawędziach. Widoczne zadrapania, w dolnej części ubytek (5 x 2 cm). Na pierwszej kartce kilka mazaków wykonanych kredką.

Coveney, Highfield. Granice złożoności - poszukiwania porządku w chaotycznym świecie.

Seria Na Ścieżkach Nauki.
Okładki delikatnie przetarte z minimalnie pozaginanymi rogami. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Dobrzański Tadeusz. Rysunek techniczny.

Okładki przybrudzone, pozaginane w wielu miejscach, na tylnej okładce naklejka pobiblioteczna. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte (do 6 cm) z ubytkiem przy dolnej krawędzi. Wewnątrz przedniej okładki i na drugiej stronie naklejka pobiblioteczna, na kilku stronach pieczątki pobiblioteczne. Książka rozłamana pomiędzy stronami 144 a 145.

Druździel, Fijałkowski. Zecerstwo - inwentarium wiedzy o poligrafii.

Okłądki lekko przetarte, na tylne ślad po oderwanej metce cenowej. Na 7 stronie 2 cm przebarwienie.

Głodek Juliusz. Ropa naftowa - zarys geograficzno - gospodarczy.

Obwoluta mocno ponadzierana (do 13 cm), przetarta i postrzępiona na krawędziach.

Ilustrowany leksykon techniczny.

Delikatnie przetarte okładki na rogach i końcach grzbietu.

Kula Sławomir. Systemy teletransmisyjne.

Okładki i boki książki delikatnie przetarte. Na tylnej okładce stara naklejka cenowa.

Lasek Wiktor. Wykończalnictwo skór miekkich.

Obwoluta przetarta i ponaddzierana w kilku miejscach (do 4 cm), na tylnej lliczne zadrapania. Wewnątrz tylnej okładki pieczątka "Rzeczoznawca na zlecenie".

Luszawski S. Nawierzchnie bitumiczne.

Okładki przybrudzone, popisane, przetarte i pozaginane w wielu miejscach. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte (do 3 cm). Brak strony tytułowej. Książka rozłamana pomiędzy stronami 14/15, 272/273, 434/435. W kilku miejscach kartki sklejone taśmą wzdłuż grzbietu. Na kilku ostatnich kartkach przy górnej krawędzi lad po zalaniu - brązowe przebarwienie.

Mac Stanisław, Leowski Jerzy. Bezpieczeństwo i higiena pracy dla ZSZ.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte, pozaginane na rogach. Drobne dopiski wykonane długopisem na przedniej okładce oraz na pierwszej stronie. Delikatnie wytarte rogi kartek. Przybrudzone boki książki.

Magdzik, Jakucewicz. Podstawy poligrafii - podręcznik dla technikum.

Okładki mocno przetarte przy krawędziach na nich widoczne ślady po zagięciach. Na wielu kartkach zagięcia w rogach. lekko przybrudzone boki książki.

Magdzik, Jakucewicz. Podstawy poligrafii - podręcznik dla technikum.

Okładki przetarte przy krawędziach na nich widoczne ślady po zagięciach. Okładka podklejona wzdłóż grzbietu oraz pomiędzy przednią okładką a sąsiednią kartką przezroczystą taśmą klejącą. Przybrudzone boki książki. Na tylnej okładce cyfra "15" wykonana niebieskim długopisem. Na kilkunastu pierwszych stronach zagięcia w dolnym rogu.

Michalski Ludwik, Eckersdorf Krystyna. Pomiary temperatury.

Obwoluta przybrudzona i ponaddzierana na krawędziach do 1 cm. Na grzbiecie numer pobiblioteczny dopisany czarnym markerem. Przybrudzone boki ksiażki, w środku pieczątki pobiblioteczne.

Nawrocki Leonard. Studnie na wsi - informator.

Okładki przetarte (głównie na krawędziach i na grzbiecie), na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Nowotny Wacław. Zdobienie szkła.

Lekko przetarte okładki, mocniej krawędzie. Brak grzbietu. Przednia okładka popisana długopisem. Na pierwszej stronie podpisy poprzednich właścicieli wykonane długopisem. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki, na ostatniej stronie oraz wewnątrz w kilku miejscach długopis. Wewnątrz żółte przebarwienia. Str. 147 – 150 słabo trzymające się grzbietu. Wewnątrz kilka kartek z zagiętymi rogami. Mocno przybrudzone i przebarwione boki książki.