Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Orzełowski Seweryn. Budowa podwozi i nadwozi samochodowych.

Pozaginane rogi okładek, widoczne ślady zarysowań. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Przybrudzone boki książki.

Orzełowski Seweryn. Naprawa i obsługa pojazdów samochodowych.

Lekko wytarte rogi i krawędzie okładek. Na tylnej okładce nieaktualna naklejka z ceną. Na obydwu okładkach, pionowe, delikatne zagięcia. Przybrudzone boki książki. Na spisie treści kilka zaznaczeń wykonanych długopisem.

Orzełowski Seweryn. Technologia naprawy i obsługi pojazdów samochodowych.

Okładki mocno zniszczone – wytarte, miejscami popisane długopisem, ponaddzierane w kilku miejscach, z licznymi śladami po zagięciach, poobrywane na rogach. Grzbiet książki również zniszczony, sklejony bezbarwną taśmą. Wewnętrzne strony okładek i większość kartek wewnątrz ze śladami po zalaniu z mocno pozaginanymi rogami. Na stronie tytułowej w dolnej krawędzi podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Książka pęknięta i podklejona taśmą klejącą między stronami 144/145, 146/147 oraz 148/149. Boki książki przybrudzone. Ogólnie książka w kiepskim stanie.

Ossowski Antoni (tłumaczenie). Budowa, naprawa, eksploatacja Lada Samara.

Lekko wytarte krawędzie i rogi okładek. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Ossowski Antoni. Daewoo Tico.

Okładki lekko wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Przybrudzone boki książki. Na tylnej okładce stara naklejka z ceną

Ossowski Antoni. Lada WAZ 2107, 21072, 21074.

Okładki lekko pozaginane w kilku miejscach i delikatnie wytarte na rogach. Na tylnej okładce naklejka. Boki książki lekko przybrudzone.

Paszkowski, Małkowski. Zanim wystartujesz.

Okładki lekko wytarte na nich słabo widoczne ślady po zagięciach. Okładki ponaddzierane przy obydwu końcach grzbietu (po 2 cm).

Pecyna Jerzy. Technika w praktyce - bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Okładki lekko przybrudzone na nich słabo widoczne ślady po zagięciach.

Pęszko, Przybyszewski. Jak jeździć samochodem - podstawowe wiadomości z przepisów ruchu drogowego i techniki prowadzenia samochodu.

Okładki przybrudzone na nich widoczne ślady po zagięciach i zalaniu. Wewnątrz książki widoczne pofalowania po zalaniu. Wewnątrz książki nieliczne podkreślenia i notatki wykonane długopisem.

Peugeot 205 - obsługa i naprawa.

Okładki delikatnie przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Boki książki lekko przybrudzone.

Peugeot 405 - silniki gaźnikowe.

Okładki wytarte na rogach i krawędziach, pozaginane w kilku miejscach. Przednia okładka delikatnie odklejona od wewnątrz od dolnego końca grzbietu (około 4 cm). Boki książki przybrudzone.

Pijanowski Bogusław. Akumulator.

Seria: W moim samochodzie.
Okładki leciutko przybrudzone.

Podlaski Józef. Jeżdżę motorowerem - technika jazdy, obsługa i usprawnienia.

Okładki mocno przybrudzone, przetarte i pozaginane w wielu miejscach. Boki książki przybrudzone.

Podlaski Józef. Jeżdżę motorowerem.

Przybrudzone okładki z oderwanymi rogami, z tyłu również wydarta niewielka dziurka. Przednia okładka odkleja się od grzbietu, od góry (9 cm). Grzbiet z pionowymi zagięciami i drobnymi ubytkami na obydwu końcach. Większość kartek wewnątrz ze śladami po zalaniu, na stronie przedtytułowej pozostałości po doklejonej kartce, oderwany fragment strony tytułowej, kartki 17/18 oraz 187/188, na stronie 197 stara pieczątka pobiblioteczna, kartka 41/42 luzem.  

Pomykalski Zdzisław. Elektrotechnika samochodowa.

Okładki przybrudzone, przetarte - głównie na krawędziach. Minimalnie pozaginane rogi okładek. Lekko przybrudzone boki książki.