Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Gąsiorowski Wiktor. Tyreologia praktyczna.

Leciutko przybrudzone okładki oraz boki książki. Na tylnej okładce ślady po taśmie. Na okładkach słabo widoczne zagięcia.

Giec Leszek. Choroba niedokrwienna serca.

Okładki delikatnie przetarte na krawędziach, na tylnej naklejone stare ceny.

Giec, Herman. Farmakoterapia chorób układu sercowo - naczyniowego.

Przetarte i lekko przybrudzone okładki. Przednia naderwana przy górnej krawędzi (1 cm).

Giec, Herman. Farmakoterapia chorób układu sercowo - naczyniowego.

Lekko przybrudzone okładki oraz boki książki. Lekko przytarte krawędzie okładek. Na okładkach zagięcia. Odcięty prawy dolny róg strony przedtytułowej i tytułowej (5cm x 7cm).

Goetzen Bogdan. Atlas anatomiczny budowy wewnętrznej żuchwy człowieka w okresie dziecięcym, dorosłym i starczym oraz w zmianach patologicznych.

Brak obwoluty. Okładki delikatnie przetarte na krawędziach. Górny bok książki lekko przybrudzony. Na stronie tytułowej numer "847", na stronie 4 "1647" wykonane niebieskim długopisem. Na stronach 4 i 33 stare pieczątki pobiblioteczne.

Górnicki Bolesław, Dębiec Barbara. Vademecum pediatrii.

Brak obwoluty. Okładki i boki książki lekko przybrudzone, krawędzie okładek w kilku miejscach przetarte. Na dolnym boku napisana litera "A" czarnym długopisem.

Górowski Tadeusz. Choroby tarczycy.

Lekko przetarte okładki z  zagiętymi rogami. Na przedniej okładce nr „5029” napisany długopisem. Brak strony przedtytułowej i tytułowej. Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych.

 

Govan, Hart, Callander. Ginekologia ilustrowana.

Okładki przybrudzone, lekko przetarte na krawędziach i rogach, na nich liczne ślady zarysowań. Boki książki poplamione. Książka przybrudzona pomiędzy drugą a trzecią kartką.

Gołąb Stanisław, Chrzanowska Maria. Przewodnik do ćwiczeń z antropologii. Nakład 200 egz.

Rogi okładek i kilku kartek pozaginane. Na kilku stronach notatki wykonane ołówkiem.

Gołucki Zygmunt, Łańcucki Jan. Farmakoterapia chorób skóry - leki zewnętrzne.

Okładki przybrudzone i przetarte (na krawędziach), przednia ponaddzierana przy grzbiecie u góry i u dołu (po 2 cm) z lekko pozaginanymi rogami. Strona przedtytułowa oddzielona od grzbietu od dołu (10 cm). Na stronie przedtytułowej i na kilkunastu stronach podkreślenia i notatki wykonane długopisem.

Gray, Dawkins, Morgan, Simpson. Kardiologia.

Lekko przytarte krawędzie okładek. Na okładkach zagięcia. Leciutko  przybrudzone boki  książki.  Na tylnej okładce naklejka ze starą ceną.