Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Adamczak Szymon, Aleksanderek Franciszek. Wytwarzanie części maszyn z proszków metali.

Obwoluta delikatnie przebarwiona z licznymi przetarciami i naddarciami do 4 cm (głównie na krawędziach i końcach grzbietu).

Ahrendt W. R., Savant C. J. Serwomechanizmy w ujęciu praktycznym.

Obwoluta leciutko przybrudzona, przetarta i ponaddzierana w kilku miejscach (do 3 cm). Boki książki delikatnie przybrudzone. Na stronach 225-255 zagięcia w górnym rogu.

Albiński, Miernikiewicz, Ruszaj, Zimny. Laboratorium obróbki erozyjnej - techniki wytwarzania.

Skrypt dla studentów szkół wyższych.
Lekko przybrudzone okładki z widocznymi przebarwieniami. Na okładkach słabo widoczne zagięcia. Na tylnej okładce nr "2-" napisany długopisem. Strona tytułowa naddarta przy górnej krawędzi (1 cm). Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych.

Botwin Mieczysław. Mechanika i wytrzymałość materiałów.

Okładki przybrudzone, przetarte głównie na krawędziach i grzbiecie, na rogach słabo widoczne ślady po zagięciach.

Calikowski, Oleksiak, Pytko, Skorupa. Ultradźwiękowa diagnostyka połączeń ciernych.

Nakład 390 egz.
Okładki przybrudzone, delikatnie przetarte na krawędziach i rogach. Na tylnej okładce zadrapania i cyfra "3" wykonana niebieskim długopisem, na przedniej w prawym, dolnym rogu przebarwienie i naddarcia przy bocznej i dolnej krawędzi (do 4.5 cm). Książka leciutko rozklejona pomiędzy okładkami a sąsiednimi stronami, wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Lekko przybrudzone boki książki.

Chmielewski, Dobrzański, Gosztowit i inni. Mały poradnik mechanika - nauki matematyczno - fizyczne i ogólnotechniczne.

Okładki, ich wewnętrzne strony, kartki i boki ksiażki mocno przybrudzone i przebarwione. Rogi okładek wytarte, na rogach części kartek ślady po zagięciach. Wewnątrz książki kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Brak strony tytułowej i przedtytułowej.

Chmielewski, Dobrzański, Gosztowit i inni. Mały poradnik mechanika - nauki matematyczno - fizyczne i ogólnotechniczne.

Okładki przybrudzone oraz przetarte na rogach i grzbiecie. Na grzbiecie 4 cm naddarcie. Pozaginane rogi okładek. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki notatki wykonane ołówkiem. Na wewnętrznych stronach okładek, na wielu stronach przebarwienia. Na boku książki oraz przy prawej krawędzi na kilkudziesięciu stronach 1 cm czarna plamka.

Chwiej Mieczysław. Maszynoznawstwo ogólne.

Mocno przetarte krawędzie okładek. Okładki lekko przybrudzone na nich słabo widoczne ślady po zagięciach. Na tylnej okładce przekreślona cena i nr "230" napisany długopisem. Brak strony przedtytułowej i tytułowej. Wewnątrz na kartkach w lewym dolnym rogu, oraz na bokach książki (przy grzbiecie) przebarwienie powstałe w wyniku zawilgocenia Na dolnym końcu grzbietu 1 cm naddarcie.

Części łącznic i sprzęt stacyjny - katalog 19-T.

Boki książki, okładki, ich wewnętrzne strony i sąsiednie kartki przybrudzone. Okładki przetarte głównie na krawędziach, rogach i dolnym końcu grzbietu. Wewnątrz książki kilka starych pieczątek pobibliotecznych, na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem.

Dobrzański Tadeusz. Rysunek techniczny maszynowy.

Okładki przetarte z leciutko pozaginanymi rogami. Brak dolnego rogu przedniej okładki. Boki książki lekko przybrudzone. Kartki przy górnej krawędzi zalane i przebarwione, część kartek sklejona.

Erbel, Kuczyński, Marciniak. Techniki wytwarzania - Obróbka plastyczna.

Okładki przybrudzone, z zarysowaniami, lekko przetarte na krawędziach, na rogach słabo widoczne ślady po zagięciach. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia i ubytki (po 1 cm). Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany czarnym długopisem, część kartek wewnątrz z przebarwieniami. Przybrudzone boki książki.

Fijałkowski Kazimierz, Mac Stanisław. Maszynoznawstwo dla zasadniczych szkół zawodowych mechanicznych.

Okładki mocno przybrudzone i przetarte przy krawędziach z pozaginanymi rogami. Na grzbiecie i po wewnętrznych stronach okładek podklejenie wykonane przezroczysta taśmą klejącą. Pozaginane rogi kartek, w całej książce widoczne zabrudzenia. Mocno pomięte kartki 236 - 272, tutaj też 6 cm naddarcie przy grzbiecie. Ogólnie: książka w złym stanie!

Girkmann Karl. Dźwigary powierzchniowe - wstęp do elastostatyki tarcz, płyt, powłok i tarczownic.

Brak obwoluty. Okładki i ich wewnętrzne strony przybrudzone, ze słabo widocznymi śladami po zagięciach, i przetarciami głównie przy krawędziach. Książka rozłamana pomiędzy okładkami i sąsiednimi stronami (podklejona w tym miejscu taśmą klejącą). Na kilku kartkach wewnątrz stare pieczątki pobiblioteczne i ślady po zagięciach.

Girkmann Karl. Dźwigary powierzchniowe - wstęp do elastostatyki tarcz, płyt, powłok i tarczownic.

Obwoluta przybrudzona z niewielkimi przetarciami, wzdłuż krawędzi podklejona taśmą klejącą. Delikatnie przebarwione krawędzie wewnętrznych stron okładek i sąsiednich stron. Strona tytułowa częściowo zniszczona (wycięty kawałek strony z podpisem poprzedniego właściciela). Przybrudzony górny bok książki.

Gontarz Andrzej. Efektywne procesy kształtowania w trójsuwakowej prasie kuźniczej.

Na okładkach delikatne przetarcia (głównie przy końcach grzbietu i na rogach). Na ostatniej stronie notatki poprzedniego właściciela książki wykonane niebieskim długopisem.

Górecka Roma, Polański Zbigniew. Metrologia warstwy wierzchniej.

Okładki lekko przybrudzone i przetarte na krawędziach, na rogach słabo widoczne ślady po zagięciach. Na tylnej okładce słabo widoczna cyfra "3V" wykonana niebieskim długopisem. Na górnym końcu grzbietu ubytek 1 cm. Na stronie 4 stara pieczątka pobiblioteczna, na ostatniej pieczątka "Cena zniżona zł 20".