Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych

Lista produktów

Chudzicki Mariusz. Wodociągi i kanalizacja 1.

Okładki przybrudzone, pozaginane i leciutko popisane. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte (po ok. 2 cm). Wewnątrz tylnej okładki i na kilku ostatnich kartkach niewielkie brązowe przebarwienie. Rogi kilku pierwszych i ostatnich kartek pozaginane.

Chybowski Bohdan. Instalacje ciepłej wody użytkowej.

Okładki przetarte przy krawędziach i na rogach, grzbiet podklejony przeźroczystą taśmą klejącą. Na pierwszej stronie pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Cieślowski, Karpiński, Trzaskowski. Technologia - instalacje sanitarne.

Okładki mocno przybrudzone, przetarte, pozaginane w wielu miejscach oraz ponaddzierane przy krawędziach w kilku miejscach (do 0,5 cm).  Na tylnej okładce stara naklejka cenowa. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte (ok 3 cm). Boki książki lekko przybrudzone. Wewnątrz okładek i na kilkunastu pierwszych kartkach niewielkie przebarwienia. Na ostatniej stronie notatka wykonana długopisem. Rogi kilku pierwszych i ostatnich kartek pozaginane.

Ferencowicz Jan. Wentylacja i klimatyzacja.

Delikatnie przetarte okładki na rogach i grzbiecie. Boki książki przybrudzone.

Gabryszewski Tadeusz. Wewnętrzne instalacje wodociągowe i kanalizacyjne.

Okładki przybrudzone i poprzecierane na krawędziach i rogach. Przybrudzone boki książki, na stronie przedtytułowej pieczątka ex libris podpis wykonany długopisem i notatki wykonane ołówkiem. Książka pęknięta u dołu pomiędzy stronami 272 a 273.

Hawle - katalog wodny.

Rogi okładek delikatnie pozaginane, boki książki leciutko przybrudzone.

Heidrich, Roman, Tabernacki. Wodociągi i kanalizacja.

Przetarte rogi i krawędzie okładek, przybrudzone boki książki.

Kielski Paweł. Rury stalowe w instalacjach sanitarnych.

Okładki przybrudzone, przetarte, na tylnej naklejka z numerem "2064". Końce grzbietu ponaddzierane po ok. 1 cm. Na pierwszej stronie numer "92403" wykonany niebieskim długopisem, na stronie tytułowej pieczątka pobibliteczna, skreślenie, kilka cyfr wykonanych niebieskim długopisem oraz na stronie 13, 19 i 63, 264 pieczątka pobiblioteczna.

Kołodziejczyk, Rubik, Mańkowski. Pomiary w inżynierii sanitarnej.

Okładki przebarwione, przybrudzone, przetarte (głównie przy krawędziach) . Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "11429" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie 17 i 590 pieczątka pobiblioteczna.

Kwiatkowski, Cholewa, Chmielnicki i inni. Nowa Technika w Inżynierni Sanitarnej tom 10: Ogrzewanie i wentylacja.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami, widoczne ślady po oderwanej taśmie klejącej. Przednia naderwana u góry przy grzbiecie (ok. 2 cm.), na tylnej naklejka pobiblioteczna. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "88171" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie 17 i ostatniej pieczątka pobiblioteczna. Książka podklejona przeźroczystą taśmą klejącą pomiędzy stronami 184/185.

Luciński Aleksander. Hydraulika.

Delikatnie przybrudzone i przetarte okładki (przy krawędziach i na rogach).

Madeyski Andrzej, Kotowski Jerzy. Baseny kąpielowe - lecznicze i rehabilitacyjne.

Wydało Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych – Zarząd Główny, Główna Sekcja Balneotechniki. Zakład Szkolenia i Wydawnictw
Okładki przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarta (ok. 1 cm). Boki książki lekko przybrudzone, rogi kilku kartek pozaginane.

Madeyski Andrzej. Urządzenia sanitarno - techniczne w uzdrowiskach - projektowanie i eksploatacja.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach z pozaginanymi rogami. Boki książki leciutko przybrudzone. Na pierwszej stronie pieczątka pobiblioteczna.

Mierzwiński, Nawrocki, Pałasz, Piotrowski. Ogrzewanie i wentylacja tom 6.

Delikatnie przetarte okładki. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "77367" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie 17 i ostatniej pieczątka pobiblioteczna.

Piotrowski Jan, Lauter Aleksander. Instalacje w domkach jednorodzinnych.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na nich widoczne zagięcia, przednia oraz tylna naderwana na końcach przy grzbiecie po ok. 3 cm.

Plaskura Władysław, Wein Stanisław. Domowe instalacje wodociągowe i kanalizacyjne.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki (mocniej przy krawędziach). Boki książki delikatnie przybrudzone.

Tomczak, Banaś, Rubik i inni. Ogrzewanie i wentylacja tom 8.

Delikatnie przybrudzone okładki z lekko pozaginanymi rogami, na przedniej oraz na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna oraz numer "4590" wykonany niebieskim długopisem, na grzbiecie u góry naklejony kawałek taśmy z numerem "4590" wykonanym czarnym długopisem.

Walden Henryk, Stasiak Jerzy. Mechanika cieczy i gazów w inżynierii sanitarnej.

Okładki poplamione, przybrudzone, lekko przetarte na rogach i końcach grzbietu. Wewnątrz tylnej okładki nieaktualna pieczątka pobiblioteczna. Na kilku stronach pieczątki pobiblioteczne z numerem "929" napisanym długopisem. Na kilkunastu pierwszych kartkach niewielki ślad po zalaniu.

Wąsowski, Pawłowski, Hefty i inni. Wodociągi i kanalizacja tom 9.

Okładki przybrudzone, przetarte (głównie przy krawędziach) z pozaginanymi rogami, na tylnej cyfra "3" wykonana niebieskim długopisem. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "34395" wykonany niebieskim długopisem, na stronie 17 oraz na ostatniej pieczątka pobiblioteczna.