Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Banel, Bednarczyk, Franasik i inni. Poradnik górnika tom 4.

Boki książki, okładki, ich wewnętrzne strony i kilka kartek wewnątrz z przybrudzeniami. Książka rozłamana pomiędzy tylną okładką, a sąsiednią stroną. Wewnątrz książki kilka pieczątek ex libris poprzedniego właściciela.

Blaschke Stanisław. Technologia i technika przeróbki mechanicznej kopalin użytecznych 1 - 2.

Okładki przybrudzone, przebarwione i mocno przetarte przy krawędziach i na rogach. W obu tomach na stronach tytułowych pieczątki pobiblioteczne oraz kilka cyfr wykonanych niebieskim długopisem. Boki książek przybrudzone.

Budryk Witold. Górnictwo tom X Wentylacja kopalń - część 1 Przewietrzanie wyrobisk.

Okładki przybrudzone, delikatnie przetarte na krawędziach i grzbiecie. Na wewnętrznych stronach okładek, na kilku pierwszych i ostatnich stronach przebarwienia. Na rogach kilku kartek wewnątrz słabo widoczne ślady po zagięciach.

Chudek Mirosław. Obudowa wyrobisk górniczych część 1.

Obwoluta lekko wytarta, z przetartymi rogami i krawędziami oraz śladami pofalowania. Tylne skrzydło obwoluty z zagiętym rogiem. Grzbiet przy końcu naddarty (1,5 cm). Wewnętrzna strona tylnej okładki przedarta i sklejona przez całą długość. Na stronie 2 i ostatniej pieczątka biblioteczna.

Czechowicz Janusz. Zwalczanie pożarów w kopalniach silnie metanowych.

Obwoluta przybrudzona, na tylnej jej stronie naklejka pobiblioteczna, krawędzie i rogi obwoluty mocno poprzecierane z widocznymi naddarciami do 3.5 cm na przedniej części i ubytkiem 2 cm na tylnej. Na wewnętrznych stronach okładek, na kilku pierwszych i ostatnich stronach przebarwienia. Wewnątrz książki kilka starych pieczątek pobibliotecznych, na ostaniej stronie naklejka. Przybrudzone boki książki.

Czekański, Kotarba, Kubiczek. Górnictwo tom IX Transport Kopalniany - część 2 Przewóz.

Okładki i boki książki przybrudzone. Na rogach okładek i kilku kartek wewnatrz słabo widoczne ślady po zagięciach. Na wewnętrznych stronach okładek, na kilku pierwszych i ostatnich stronach przebarwienia.

Damasiewicz. Górnictwo tom III mechanika górnicza część 2 - Górnicza mechanika techniczna.

Obwoluta przybrudzona, przetarta przy krawędziach. Na ostatniej kartce podpis poprzedniego właścicela książki wykonany piórem.

Franasik Kazimierz, Żur Tadeusz. Mechanizacja podziemnych kopalń rud.

Obwoluta przetarta z wytartymi rogami i krawędziami, na niej kilka śladów po zagięciach.

Głodek Juliusz. Ropa naftowa - zarys geograficzno - gospodarczy.

Obwoluta mocno ponadzierana (do 13 cm), przetarta i postrzępiona na krawędziach. Na tylnej okładce stara pieczątka "cena zniżona".

Hwałek Stanisław. Górnictwo soli kamiennych i potasowych.

Obwoluta z mocno ponaddzieranymi krawędziami (do 3 cm), miejscami ubytki. Na jednej z ostatnich stron w rogu mała, okrągła pieczątka.

Kawecki Zygmunt. Górnictwo tom IX Transport Kopalniany - część 3 Przyszybia wyciągów klatkowych i skipowych.

Okładki przybrudzone, lekko przetarte głównie na grzbiecie. Na wewnętrznych stronach okładek, na kilku pierwszych i ostatnich stronach delikatne przebarwienia.

Korol M. Przepisy technicznej eksploatacji kopalń odkrywkowych.

Okładki przybrudzone i poplamione, z widocznymi przetarciami na krawędziach i przy grzbiecie oraz zagięciami w rogach. Na wewnętrznych stronach okładek, na kilku pierwszych i ostatnich stronach przebarwienia. Na wewnętrznej stroniej tylnej okładki notatki poprzedniego właściciela książki wykonane niebieskim długopisem. Na stronie tytułowej pieczątki ex libris poprzedniego właściciela. Książka wewnątrz rozłamana w kilku miejscach, podklejona wzdłóż grzbietu przezroczystą taśmą klejącą. Przybrudzone boki książki.

Kozłowski, Grębski. Odmetanowanie górotworu w kopalniach.

Na wewnętrznych stronach okładek ślady po taśmie klejącej. Okładki przetarte w rogach. Na przedniej okładce przy grzbiecie mała, 1 cm plamka.

Maroszek Henryk. Elektrotechnika górnicza.

Okładki przybrudzone z zarysowaniami, mocno wytarte na krawędziach i rogach. Książka delikatnie rozłamana pomiędzy przednią okładką a sąsiednią stroną. Wewnątrz książki kilka starych pieczątek pobibliotecznych, na stronie tytułowej cyfry "XVI5" wykonane niebieskim markerem. Przybrudzone boki książki.

Mastaliński Marian, Siwek Witold. Elektrotechnika, elektronika i automatyka w górnictwie część I - Podstawy elektrotechniki, elektroniki i automatyki.

Okładki przybrudzone i przetarte (najmocniej na krawędziach i rogach). Na rogach ślady wgnieceń. Na przedniej okładce oraz stronie tytułowej notatki poprzedniego właściciela wykonane niebieskim i zielonym pisakiem. Wewnątrz książki kilka starych pieczątek pobibliotecznych, boki książki przybrudzone.

Morawiecki Antoni. Nieorganiczne kopaliny chemiczne i ich wykorzystanie gospodarcze.

Okładki przybrudzone i delikatnie zarysowane, mocno przetarte na krawędziach, grzbiecie i rogach. Wewnątrz książki kilka starych pieczątek pobibliotecznych. Przybrudzone boki książki.

Plewa Stanisław. Geofizyka wiertnicza.

Okładki oraz boki książki przybrudzone, ze słabo widocznymi śladami po zagięciach w rogach. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki wykonany niebieskim długopisem.

Strzelecki Zbigniew. Wybrane zagadnienia z budownictwa podziemnego i mechaniki górotworu.

Nakład 560 egz.
Okładki i ich wewnętrzne strony przybrudzone, na przedniej mazaki wykonane niebieskim markerem. Krawędzie, grzbiet i i rogi okładek delikatnie przetarte, ze słabo widocznymi śladami po zagieciach. Wewnątrz książki kilka starych pieczątek pobibliotecznych.