Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Szyper Adam. Życie pod prąd.

Tylna okładka i boki książki lekko przybrudzone.

Szymański Edward. Murarstwo i tynkarstwo - technologia: Materiały.

Lekko poprzecierane rogi i krawędzie okładek. Niewielkie zagięcia na rogach okładek i kartek (w prawym, dolnym rogu). Minimalnie przybrudzone boki książki.

Sieradzki Andrzej. Horoskopy z czterech stron świata.

Na tylnej okładce stara naklejka z ceną.

Pinkowski Leon. Proroctwa Michaldy trzy księgi - Objawienia z Fatimy, Znaczenie snów.

Okładki przetarte, przednia zagięta wzdłuż grzbietu. Boki książki przybrudzone. Przebarwienia wewnątrz tylnej okładki i na kilku ostatnich kartkach (ślad po zamoczeniu).

Wojciechowski Lech. Rysunek budowlany dokumentacja budowlana 1.

Okładki lekko poprzecierane na rogach i krawędziach, pozaginane w kilku miejscach. Na tylnej okładce niewielki ślad po naklejce. Podpis imienny wykonany długopisem na stronie tytułowej. Lekko przybrudzone boki książki.

Karpiński Mieczysław. Instalacje gazu.

Okładki minimalnie przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Kilkanaście pierwszych kartek zagiętych w dolnym rogu. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Ściślewski Zbigniew. Ochrona konstrukcji żelbetowych.

Lekko wytarte krawędzie i rogi okładek. Prawy górny róg przedniej okładki zagięty. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Mirski Jarosław Zygmunt. Organizacja budowy.

Okładki delikatnie przybrudzone, wytarte na krawędziach i rogach, pozaginane w kilku miejscach. Na stronie tytułowej podpis imienny wykonany długopisem. Na środku wewnętrznej części tylnej okładki przetarcie. Rogi większości kartek pozaginane. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Hoffman Zygmunt, Lisicki Kazimierz. Instalacje budowlane.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Żółte odbarwienia - plamy przy bocznej krawędzi kilku pierwszych kartek oraz na bokach książki.

Sennik nowego stulecia - miłość, praca.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie.

Kuczyński Anatol, Lenkiewicz Władysław. Zarys budownictwa ogólnego.

Okładki lekko wytarte na krawędziach i rogach. na nich słabo widoczne ślady zarysowań. Na stronie tytułowej pokolorowane pisakiem logo. Minimalnie przybrudzone boki książki.