Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Parandowski Jan. Zegar słoneczny.

Brak obwoluty. Po wewnętrzych stronach okładek oraz na pierwszej i ostatniej stronie przebarwienia. Boki książki również przybrudzone.

Konopnicka Maria. Opowiadania.

Okładki przybrudzone z lekko pozaginanymi rogami. Przebarwione boki książki. Na przedniej okładce małe wgniecenie i słabo widoczne ślady zarysowań..

Kraszewski Józef Ignacy. Dziecię starego miasta - Obrazek narysowany z natury. (Powstanie Styczniowe)

Delikatnie przybrudzona, przetarta obwoluta, głównie przy krawędziach.

Łysiak Waldemar. MW.

Delikatnie przybrudzona, przetarta, ponaddzierana obwoluta przy krawędziach i na rogach (ok. 1 cm.) po wewnętrznej stronie tylnej cena wykonana niebieskim długopisem.

Konwicki Tadeusz. Kompleks Polski.

Okładki delikatnie wytarte. Rogi delikatnie wytarte i pozaginane. Na stronie czwartej oraz ostatniej stara pieczątka pobiblioteczna. Na bokach i kilku kartkach niewielkie, żółte przebarwienia.

James P. D. Zmysł zabijania.

Delikatnie wytarte krawędzie i rogi okładek. Na okładkach kilka słabo widocznych śladów po zagięciach.

Sędzikowska: Dziewczynki, Strugaccy: Obława, Noc na Marsie, Gianni, Grzegorzak: Koniec nadziei, Dzień w którym..., Po śmierci inni. Fenix 11 (47) 95.

Na okładkach ślady po zagięciach - dwa najmocniejsze na przedniej okładce - w prawym, dolnym rogu i z góry na dół - wzdłóż grzbietu.

Bear: Ciężki bój cz II, Chudziński: Sen zapisany na piasku, Dukszto: Raj skorumpowany, Bułyczow: Nowy Susanin i inne. Fenix 5 (52) 96.

Na okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach, zagięty dolny róg pierwszej kartki, przy bocznej krawędzi kartek (oraz na boku książki) małe przebarwienie.

Rolleczek Natalia. Bogaty książę.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami, na grzbiecie u dołu sklejone przeźroczystą taśmą klejącą.