Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Jańczuk Zbigniew. Zarys stomatologii.

Okładki przybrudzone, przetarte na krawędziach z lekko pozaginanymi rogami.

Grosfeldowa, Jędrzejewski, Smosarska, Sokołowski, Zemłowa. Vademecum lekarza stomatologa.

Okładki mocno przybrudzone. Książka rozłamana pomiędzy stronami 2/3.

Michajłow Włodzimierz, Hałoń Edward. Mechanizmy immunogenzy.

Okładki i boki książki przybrudzone, grzbiet przebarwiony, krawędzie okładek lekko przetarte.

Gołucki Zygmunt, Łańcucki Jan. Farmakoterapia chorób skóry - leki zewnętrzne.

Okładki przybrudzone i przetarte (na krawędziach), przednia ponaddzierana przy grzbiecie u góry i u dołu (po 2 cm) z lekko pozaginanymi rogami. Strona przedtytułowa oddzielona od grzbietu od dołu (10 cm). Na stronie przedtytułowej i na kilkunastu stronach podkreślenia i notatki wykonane długopisem.

Thomson William A. R. Myśl badawcza w medycynie.

Biblioteka Problemów tom 76.
Obwoluta przybrudzona i ponaddzierana w kilku miejscach (do 4,5 cm). Okładki poplamione, boki książki lekko przybrudzone. Na kilkunastu stronach podkreślenia wykonane ołówkiem. Książka rozłamana pomiędzy stronami 112/113.

Begemann H., Harwerth H. G. Hematologia praktyczna.

Okładki delikatnie przybrudzone i przetarte na krawędziach, na przedniej numer "3438" napisany mazakiem. Górny bok książki przybrudzony. Brak strony tytułowej. Wewnątrz książki kilka starych pieczątek ex libris - lekarskich. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki notatki napisane długopisem.

Jawetz E., Melnick J. L., Adelberg E. A. Przegląd mikrobiologii lekarskiej.

Obwoluta przybrudzona i mocno ponaddzierana w wielu miejscach, na grzbiecie podklejona przezroczystą taśmą klejącą, z tyłu naklejona stara cena. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Stawiński Kazimierz. Podręcznik dla pielęgniarek i asystentek stomatologicznych.

Okładki przybrudzone, pozaginane na rogach i lekko przetarte na krawędziach. Grzbiet naddarty u góry (1.5 cm). Boki książki lekko przybrudzone.

Paziński Piotr. Pensjonat.

Na okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach.

Atkinson R. S., Rushman G. B. Kompendium anestezjologii.

Okładki lekko przybrudzone. Na wewnętrznych stronach okładek ślady kleju. Na stronie tytułowej i 4 numer "1251" napisany niebieskim długopisem. Na stronach 4 i 17 stare pieczątki pobiblioteczne.

Knapik Zbigniew. Zarys chorób wątroby.

Okładki (ich wewnętrzne strony oraz pierwsza i ostatnia kartka również) poplamione z pozaginanymi górnymi rogami. Oderwany fragment strony przedtytułowej - przy górnej krawędzi. Boki książki przybrudzone. Na kartkach przy krawędziach widoczne ślady zalania. Strony 113 - 144 wstawione "do góry nogami".

Nowak Tadeusz. Diabły.

Obwoluta przybrudzona, przetarta, ponaddzierana na rogach i końcach grzbietu ok. 1 cm. Na pierwszej kartce mały mazak wykonany długopisem. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Spiechowicz Eugeniusz. Współczesne postępowanie laboratoryjne w protetyce stomatologicznej.

Okładki i boki książki poplamione. Na wewnętrznych stronach okładek i wielu kartkach żółte przebarwienia. Mocno zagięty dolny róg strony 103-104.

Chusid Joseph G. Struktura i funkcja w neurologii.

Obwoluta przetarta i ponaddzierana w kilku miejscach (do 1 cm). Górny bok książki lekko przybrudzony. Na stronie tytułowej pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Na kilkunastu stronach podkreślenia i notatki wykonane niebieskim długopisem.

Minczewski Jerzy, Marczenko Zygmunt. Chemia analityczna tom 2 - analiza ilościowa

Brak obwoluty. Okładki i boki książki lekko przybrudzone.