Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Bradford Barbara Taylor. Akt woli.

Okładki przybrudzone i przetarte na krawędziach i rogach.

Kielski Paweł. Rury stalowe w instalacjach sanitarnych.

Okładki przybrudzone, przetarte, na tylnej naklejka z numerem "2064". Końce grzbietu ponaddzierane po ok. 1 cm. Na pierwszej stronie numer "92403" wykonany niebieskim długopisem, na stronie tytułowej pieczątka pobibliteczna, skreślenie, kilka cyfr wykonanych niebieskim długopisem oraz na stronie 13, 19 i 63, 264 pieczątka pobiblioteczna.

Mniszkówna Helena. Pustelnik.

Okładki lekko przetarte na krawędziach, rogach i grzbiecie, na tylnej przy górnej krawędzi napisana długopisem stara cena "14.000".

Chybowski Bohdan. Instalacje ciepłej wody użytkowej.

Okładki przetarte przy krawędziach i na rogach, grzbiet podklejony przeźroczystą taśmą klejącą. Na pierwszej stronie pieczątka ex libris poprzedniego właściciela.

Matuszkiewicz Irena. Gry nie tylko miłosne.

Dolny róg tylnej okładki zagięty. Na stronie przedtytułowej i tytułowej pieczątki ex libris poprzedniego właściciela (na stronie przedtytułowej zamazana czarnym markerem).

Simpson Margaret. Na przekór wszystkim.

Krawędzie i rogi okładek lekko przetarte, rogi tylnej okładki pozaginane.

Karon Jan. Światełko w oknie.

Okładki lekko przetarte na krawędziach.

Anand Mulk Raj. Wielkie serce.

Literatura indyjska.

Okładki przybrudzone, na krawędziach i rogach pozaginane oraz ponaddzierane. Przedarcia (do 2 cm) na obydwu końcach grzbietu. 5 cm rozdarcie u dołu tylnej okładki, przy grzbiecie. Na kilku stronach nieaktualne pieczątki świetlicowe. Nierówno docięte introligatorsko krawędzie kartek. Przybrudzone boki książki.

Glyn Eleonora. Ślepa miłość.

Okładki przybrudzone i przetarte z widocznymi załamaniami. Brak strony tytułowej i przedtytułowej.

Barclay Tessa. Saga rodu Craigallanów tom 1: Złote ziarno.

Okładki przybrudzone i przetarte na krawędziach i rogach. Na stronie przedtytułowej pieczątka z datą. Kartki od 245- 248 zgięte wzłuż.

Coscarelli Kate. Szczęście i sława.

Okładki przetarte z widocznymi załamaniami, boki książki przybrudzone. Na stronie 7 notatka "LEPIARZ 1995" wykonana czarnym długopisem.

Piotrowski Jan, Lauter Aleksander. Instalacje w domkach jednorodzinnych.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na nich widoczne zagięcia, przednia oraz tylna naderwana na końcach przy grzbiecie po ok. 3 cm.

McMahon Katharine. Róża Sewastopola.

Okładki lekko przetarte na krawędziach i rogach. Górna krawędź przedniej okładki i rogi pozaginane. Pierwsza karta zagięta, na stronach 1 - 16 przy dłuższej krawędzi żółte plamy.

Mieszkowski Jan Czesław. Projektowanie wewnętrznych instalacji gazowych.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na nich widoczne zagięcia, na obydwu końcach grzbietu brakujący fragment (po ok. 2. cm). Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "2942" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie 25 i ostatniej pieczątka pobiblioteczna.

Ondaatje Michael. W lwiej skórze.

Literatura kanadyjska.

Przybrudzone okładki (mocniej tylna).

Wei Hui. Szanghajska kochanka.

Literatura chińska.

Minimalnie przybrudzona tylna okładka (tu nieaktualna naklejka z księgarni) oraz boki książki.

Rohóczanka Anna. Stefania - szczęśliwy powrót Trędowatej.

Obwoluta przybrudzona i przetarta, ponaddzierana w kilku miejscach na krawędziach (do 1.5 cm). Na obwolucie, bokach książki oraz kartkach i wewnętrznych stronach okładek przy krótszych krawędziach widoczne ślady zalania.

Chanian, Ebrahimi, Kaszigar, Asqari, Mandani Pur, Modżabi, Nadżdi. Kolacja cyprysu i ognia - współczesne opowiadania irańskie.

Literatura irańska.

Wytarte krawędzie i rogi okładek. U dołu tylnej okładki fragment naklejki z ceną. Na wewnętrznej części tylnej okładki kilka notatek wykonanych długopisem. Delikatnie przybrudzone boki książki.