Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Suszczewski Kazmierz. Ujęcia wody powierzchniowej.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach, na rogach i grzbiecie, na pierwszej stronie podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem, na tylnej widoczne liczne zadrapania.

Luciński Aleksander. Hydraulika.

Delikatnie przybrudzone i przetarte okładki (przy krawędziach i na rogach).

Piklikiewicz, Jung, Piekarski. Mechanizacja robót wodno - melioracyjnych.

Delikatnie przybrudzone i przetarte okładki (przy krawędziach i na rogach).

Wierzbicki Jan. Działanie wód ściekowych na glebę.

Nakład 1500 egz.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami, końce grzbietu ponaddzierane po ok 1 cm. Na stronie tytułowej skreślona pieczątka pobiblioteczna oraz numer "1661" wykonany niebieskim długopisem. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko.

Rusinek Michał. Pluton z Dzikiej Łąki. Ziemia miodem płynąca.

Okładki delikatnie przybrudzone, rogi leciutko pozaginane.

Wąsowski, Pawłowski, Hefty i inni. Wodociągi i kanalizacja tom 9.

Okładki przybrudzone, przetarte (głównie przy krawędziach) z pozaginanymi rogami, na tylnej cyfra "3" wykonana niebieskim długopisem. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "34395" wykonany niebieskim długopisem, na stronie 17 oraz na ostatniej pieczątka pobiblioteczna.

Hłasko Marek. Utwory wybrane tom 3: Wszyscy byli odwróceni. Brudne czyny. Drugie zabicie psa.

Okładki lekko przybrudzone, rogi leciutko pozaginane. Na ostatniej stronie mała, trójkątna pieczątka.

Nowaczyk Bernard. Deszczownie - projektowanie, wykonawstwo, eksploatacja.

Okładki poplamione, przybrudzone, przetarte (głównie przy krawędziach) z pozaginanymi rogami, na tylnej widoczne skośne zagięcie.

Walden Henryk, Stasiak Jerzy. Mechanika cieczy i gazów w inżynierii sanitarnej.

Okładki poplamione, przybrudzone, lekko przetarte na rogach i końcach grzbietu. Wewnątrz tylnej okładki nieaktualna pieczątka pobiblioteczna. Na kilku stronach pieczątki pobiblioteczne z numerem "929" napisanym długopisem. Na kilkunastu pierwszych kartkach niewielki ślad po zalaniu.

Bala Władysław, Pichór Władysław. Technologia zmechanizowanych robót wodno - melioracyjnych.

Brak obwoluty. Delikatnie przybrudzone okładki, na tylnej stara, nieczytelna pieczątka z ceną.

Badowski Marek, Heidrich Zbigniew. Urządzenia wodne i ściekowe.

Okładki przybrudzone, przetarte (przy krawędziach i na grzbiecie) z pozaginanymi rogami, na nich widoczne liczne zagięcia. Bark strony tytułowej, na stronie 3 (spis treści) skleślenia wykonane niebieskim długopisem, na ostatniej stronie mazak wykonany czerwoną kredką.

Sawicki Władysław. Zaopatrzenie osiedli wiejskich w wodę.

Okładki przybrudzone (mocniej tylna), przetarte przy krawędziach i na rogach, na przedniej stara pieczątka "zlikwidowano". Na pierwszej stronie ta sama pieczątka, na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "3048" wykonany piórem oraz na stronie 3 pieczątka pobiblioteczna.

Orzeszkowa Eliza. Nad Niemnem.

Okładki mocno przybrudzone, przetarte oraz pozaginane w kilku miejscach. Górna i dolna krawędź grzbietu naddarte (po 2 cm). Boki książki przybrudzone. Rogi kilku kartek pozaginane.

Madeyski Andrzej. Podstawy inżynierii uzdrowiskowej.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach, na rogach i grzbiecie, na tylnej naklejka z numerem "35713". Pomiędzy stroną drugą i tytułową (u góry) pęknięcie wzdłóż grzbietu podklejone przeźroczystą taśmą klejącą. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "35713" wykonany niebieskim długopisem, na stronie 17 i 468 oraz pomiędzy stroną 208/209 (na rysunku) pieczątka pobiblioteczna.

Kraszewski Józef Ignacy. Rzym za Nerona.

Okładki delikatnie przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Przednia okładka, przy górnej krawędzi naddarta (ok 1 cm). Rogi kilku kartek delikatnie pozaginane.

Czyżewski Janusz Antoni. Choroby i szkodniki roślin ozdobnych.

Brak obwoluty. Płócienne okładki miejscami przybrudzone, poprzecierane na rogach. Górny koniec grzbietu ponaddzierany ok. 1,5 cm. Rozłamanie (częściowe, od góry do połowy wysokości) między przednią okładką a pierwszą kartką. Kartka o stronach 13/14 luzem.

Szelburg - Zarembina Ewa. Rzeka kłamstwa 1-5: Wędrówka Joanny. Ludzie z wosku. Miasteczko aniołów. Iskry na wiatr. Gaudeamus.

Na zdjęciu skan tomu I i V.

Obwoluty delikatnie przetarte przy krawędziach, boki książek przybrudzone. Tomy 1,2,3 rozłamane w kilku miejscach.

Grych Paulina. Numer zerowy.

Okładki delikatnie przybrudzone, tylna pogięta.