Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Rafaelsen Ellinor. Saga Obietnice tom 01: Gorączka złota.

Okładki lekko przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach.

Gojawiczyńska Pola. Rajska jabłoń.

Przybrudzony górny bok książki. Wewnątrz książka nie otwierana.

Lubka Mariusz. Encyklopedia dla dzieci w wieku 7 - 10 lat - Zwierzęta.

Ilustracje: Artur Lobus, Leszek Kostulski, Aleksandra Ozyra
Stan bardzo dobry.

Peiper Tadeusz. Pisma wybrane - BN Seria I nr 235.

BN Seria I nr 235, opracował Stanisław Jaworski

Obwoluta przybrudzona, miejscami poprzecierana - głównie na rogach, przy krawędziach ze śladem po zamoczeniu. Ponaddzierany dolny koniec grzbietu obwoluty. Przybrudzony górny bok książki.

Kisielewski. Kapitan Stevenson popełnia samobójstwo; Irescati. Bajeczki i zbrodnia; Musaus. Poszukiwacz skarbów; Szyszkow. Burza; Henry. Uratowany honor; Galsworthy. Piorun.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i delikatnie pozaginane na rogach. Niewielki ślad po zamoczeniu przy dolnej krawędzi kilku początkowych kartek. Drobne naddarcia przy zszywkach na ostatniej kartce. Lekko przybrudzone boki książki.

Kobyliński Szymon. Pasjans erotyczny.

Ilustrował Szymon Kobyliński.
Okładki poprzecierane - najmocniej na krawędziach i na rogach. Podniszczone obydwa końce grzbietu. Strony 209 - 224 powtórnie wydrukowane. Boki książki lekko przybrudzone.

Żeleński Boy Tadeusz. Dziewice konsystorskie.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach, pozaginane na rogach. Obydwa końce grzbietu ponaddzierane i z ubytkami (do 2 cm). Na wewnętrznej stronie przedniej okładki cyfra "109" napisana długopisem. Leciutko "nadgryziony" górny róg kilku początkowych kartek.

Żeleński Boy Tadeusz. Piekło kobiet.

Okładki przybrudzone, mocno wytarte na krawędziach i na rogach, w wielu kilku pozaginane. Delikatnie przybrudzone boki książki - najmocniej u góry.

Wyka Kazimierz. Życie na niby.

Okładki delikatnie wytarte na krawędziach, na rogach pozaginane i ze śladami po zszywkach. U większości początkowych kartek ślad po zamoczeniu w górnym rogu. Odbite dziurki po zszywkach na pierwszej i ostatniej kartce. Przybrudzone boki książki.

Żeleński Boy Tadeusz. Reflektorem w mrok.

Biblioteka Klasyki Polskiej i Obcej.
Okładki miejscami delikatnie przybrudzone (oraz boki książki). U góry strony tytułowej dopisany długopisem malutki numer "35".