Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Wedding Alex. Wielka przygoda Kacpra Schmecka.

Mocno przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i zarysowaniami. Wewnątrz kilka kartek leciutko popisanych ołówkiem. Wewnętrzna strona przedniej okładki przyklejona przeźroczystą taśmą klejącą do grzbietu książki (wzdłuż). Boki książki trochę przybrudzone.
Ilustrowali: Bożena Truchanowska i Wiesław Majchrzak
 

Rafaelsen Ellinor. Saga Obietnice tom 12: Nad przepaścią.

Delikatnie poprzecierane rogi okładek, przednia okładka naderwana u dołu przy grzbiecie ok. 0,5 cm.

Sołowiow Leonid. Przygody Hodży Nasreddina.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Tylna okładka oddarta od dolnej części grzbietu (3 cm), przednia 1 cm. Wewnątrz książka w kilku miejscach delikatnie rozłamana. Boki książki trochę przybrudzone.

Szelburg - Zarembina Ewa. Dom młodości.

Mocno przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Przednia i tylna okładka oddarte od górnej części grzbietu (po 3,5 cm – w wyniku braku grzbietu). Wewnątrz książki (przy górnej krawędzi) oraz na górnym boku ślady po zalaniu. Tylna okładka odklejona od grzbietu. Na stronie tytułowej dedykacja, pieczątka i podpis poprzedniego właściciela (również na wewnętrznej stronie tylnej okładki). Boki książki trochę przybrudzone.

Sachse Gunter. Bunt na... Bounty.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zagięciami. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki, przy górnej krawędzi stara cena wykonana niebieskim długopisem. Boki książki delikatnie przybrudzone.
 

Snopkiewicz Halina. Kołowrotek.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Wewnątrz pożółkłe kartki na obrzeżach. Boki książki delikatnie przybrudzone i przebarwione.
Ilustrowała Ewa Kwiatkowska.
 

Słowik Dzwon Michał. Pienińska kraina.

Gawędy, opowiadnia i szkice w wyborze i ze wstępem Andrzeja Kudasika.

Delikatnie przybrudzone okładki.

Szczypiorski Andrzej. Czas przeszły.

Na tylnej obwolucie ślad po naklejce.

von Daniken Erich. Oczy Sfinksa. Tajemnice piramid.

na tylnej okładce cyfra "22000" napisana czarnym długopisem.