Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Bieńkowska Danuta. Wielka gra.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1cm). Przednia obwoluta oddarta od górnej części grzbietu (1,5 cm), tylna obwoluta oddarta od dolnej części grzbietu (3,5 cm). Na wewnętrznych stronach obwoluty oraz wewnątrz książki przy prawej krawędzi słabo widoczne ślady po zalaniu. Boki książki trochę przybrudzone.
Ilustrowała Anna Stylo – Ginter.
 

Boglar Krystyna. Brent.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach. Przednia i tylna okładka oddarte od górnej i dolnej części grzbietu (po 1 cm). Książka w dwóch miejscach podklejona przeźroczystą taśmą klejąca (wzdłuż grzbietu). Boki książki trochę przybrudzone.

Boldrewood Rolf. Napad z bronią w ręku.

Brak grzbietu okładek. Mocno przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zarysowaniami. Wewnątrz w prawym, dolnym rogu ślady po zalaniu. Boki książki trochę przybrudzone.
Przełożył Wacław Niepokólczycki.
 

Eames Anne. Ukochany z Montany - Harlequin Gorący Romans nr 474.

Okładki przetarte i pogięte. Grzbiet naddarty przy dolnej krawędzi przedniej okładki ok. 2 cm. Na stronie tytułowej stara pieczątka pobiblioteczna.

van Ammers - Kuller Jo. Karin i Lila.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zarysowaniami. Str. 3-14 oddzielone od dolnej części grzbietu oraz delikatnie poluzowane na zszyciu w górnej części. Boki książki przybrudzone.
Przełożyła Zofia Glarska.
 

Broszkiewicz Jerzy. Bracia Koszmarek, magister i ja.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zalaniu, zagięciami i naddarciami (do 1 cm). Książka rozłamana pomiędzy stronami 146/147 oraz podklejona w kilku miejscach przeźroczystą taśmą klejącą (wzdłuż grzbietu). Boki książki trochę przybrudzone.
Ilustrowała Małgorzata Różańska.
 

Amici Giuliano. Giancarlo wkracza do akcji.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm). Boki książki trochę przybrudzone.
Przełożyła Janina Zielonko.
Ilustrował Zbigniew Łoskot.

Brzechwa Jan. Gdy owoc dojrzewa...

Seria KIK. Obwoluta mocno zniszczona, na niej widoczne liczne zabrudzenia, ślady po zalaniu. Grzbiet obwoluty naddarty u góry i dołu (po 2 cm). Krawędzie obwoluty ponaddzierane (do 0,5 cm.). Okładka odkleja się od grzbietu książki na całej długości. Rogi stron pozaginane. Boki książki przybrudzone.

Hawthorne Nathaniel. Marmurowy faun albo Romans o hrabim Monte Beni.

Delikatnie pozaginane rogi okładek, na tylnej naklejka z ceną. Delikatnie przetarte okładki i przybrudzone boki książki. Na tylnej okładce - wewnątrz pieczątka z numerem.

Pastuch Vitalina i Michał. Pieśni ludu krakowskiego - Krakowiacy Wschodni.

Zebrali i zapisali Vitalina i Michał Pastuchowie, opracowała A. Szurmiak - Bogucka.

Stan bardzo dobry.

Sobieski Marian. Wybór polskich pieśni ludowych t. II.

Okładki lekko przybrudzone, na tylnej pieczątka "Egzemplarz bezpłatny". Rogi okładek lekko pozaginane, krawędzie grzbietu delikatnie wytarte.

Kydryński Lucjan. Opera na cały rok - kalendarium 1 - 2.

Okładki z pozaginanymi rogami. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki tomu II spore przybrudzenie. Kilkanaście ostatnich kartek tomu II z mocno zagiętym górnym rogiem. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Bodnicki Władysław. Legendy o Wieniawskim.

Mocno przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi śladami wgnieceń i zagięć. Boki książki przybrudzone.
Ilustrował Adam Młodzianowski.
 

Broniewska Janina. O człowieku który się kulom nie kłaniał.

Lekko przetarte okładki głównie przy krawędziach z delikatnie pozaginanymi rogami. Boki książki leciutko przybrudzone.
 

Alencar Jose. Peri, syn Ararego - wodza plamienia Goitaca.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i zarysowaniami. Na stronie przedtytułowej dwie pieczątki poprzedniego właściciela. Wewnątrz i na bokach książki lekkie przybrudzenia i żółte przebarwienia (na prawym i dolnym boku słabo widoczny ślad po zalaniu).
Przełożyła Janina Wrzoskowa.
Ilustrował Jan Młodożeniec.
 

Assollant Alfred. Niezwykłe choć prawdziwe przygody kapitana Korkorana.

Mocno przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach. Wewnątrz lekkie przybrudzenia oraz na str. 191 – 208 w prawym, górnym rogu ślady po zalaniu. Boki książki bardzo mocno przybrudzone.
Ilustrował Janusz Grabiański.