Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Krasicki Ignacy. Utwory wybrane t. 1 - 2.

Okładki delikatnie przybrudzone, przednia okładka tomu 1 leciutko przetarta przy bocznej krawędzi. Tom 1 rozłamany i sklejony taśmą pomiędzy stronami 2/3 oraz mocno rozłamany (widoczny grzbiet) pomiędzy stronami ze spisem treści (440/441).  Tom 2 lekko rozłamany pomiędzy stronami 2/3 oraz pomiędzy stronami ze spisem treści (378/379). Na kilkudziesieciu ostatnich kartkach w górnym rogu ślad po zalaniu.

Kydryński Juliusz. Księga ballad angielskich i szkockich.

Obwoluta przetarta przy krawędziach, lekko przybrudzona (wraz z bokami).

Horodyski, Lenart, Solon, Walewski i inni. Geografia 1. Zakres rozszerzony.

Lekko przetarte rogi okładek, na tylnej okładce naklejka z ceną.

Lemański Jan. Wybór bajek.

Okładki dość mocno przybrudzone, rogi lekko pozaginane. Na tylnej okładce pieczątka "Loteria książkowa Domu Książki".

Montgomery Lucy Maud. Ania ze Złotego Brzegu.

Mocno przybrudzone i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z widocznymi poplamieniami i śladami po zagięciach. Przednia i tylna okładka oddarte od górnej (2 cm) i dolnej (tylna – 9 cm) części grzbietu. Na okładkach i ich wewnętrznych stronach ślady po zalaniu. Na tylnej okładce słabo widoczny nr "12700" wykonany niebieskim długopisem. Wewnątrz i na bokach książki lekkie przebarwienia oraz kilka kartek z pozaginanymi rogami.

Ilustrowała: Leonia Janecka.
 

Pitigrilli. Kokaina.

Okładki delikatnie przybrudzone z pozaginanymi rogami.

Mrówczyński Bolesław. Tętniący step.

Lekko przybrudzone i mocno przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach. Na przedniej okładce słabo widoczny ślad po zalaniu. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Mrówczyński Bolesław. Cień Montezumy.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm). Przednia i tylna obwoluta oddarta od górnej (3,5 cm) i dolnej (2 cm) części grzbietu. Boki książki trochę przybrudzone.
 

Bacchelli Riccardo. Płacz Lajiszowego syna - dzieje bardzo dawnej miłości.

Obwoluta pobrudzona, z plamami, przetarta na krawędziach i na rogach. Drobne ubytki na obydwu końcach grzbietu. Kilka drobnych naddarć na poziomych krawędziach obwoluty. Lekko przybrudzone boki książki.

Vittorini Elio. Garibaldynka.

Okładki przybrudzone, poplamione i poprzecierane Pozaginane rogi okładek. Kilka kartek oderwanych od książki przy górnym zszyciu od strony 81 do 96. Przy bocznej krawędzi większości kartek delikatny ślad po zamoczeniu. Przybrudzone boki książki.

Montgomery Lucy Maud. Jana ze Wzgórza Latarni.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach. Na przedniej okładce i w prawym, górnym rogu książki słabo widoczny ślad po zalaniu. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Montgomery Lucy Maud. Dziewczę z sadu.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z słabo widocznymi śladami po zagięciach, zalaniu i wgnieceniu (tylna okładka). Boki książki delikatnie przybrudzone.
 

Szekspir William (Shakespeare). Tragiczna historia Hamleta księcia Danii w przekładzie Macieja Słomczyńskiego.

Obwoluta lekko przybrudzona i ponaddzierana w kilku miejscach (do 3 cm). Boki książki leciutko przybrudzone.

Montgomery Lucy Maud. Wymarzony dom Ani.

Leciutko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Boki książki trochę przybrudzone.

Ilustrował: Bogdan Zieleniec
 

Montgomery Lucy Maud. Historynka.

Leciutko przetarte okładki głównie przy krawędziach, rogi delikatnie pozaginane. Boki książki troszkę przybrudzone.

Zawieyski Jerzy. Dramaty t. 1 - 4.

Na zdjęciu skan okładki tomu I i IV.

Obwoluty lekko wytarte i delikatnie ponaddzierane przy krawędziach w kilku miejscach (do 0,5 cm).

Makuszyński Kornel. Przyjaciel wesołego diabła.

Okładka lekko przybrudzona i poprzecierana, pozaginana na rogach. Przednia naddarta 5 cm przy lewym grzbiecie. Na obydwu okładkach kilka śladów po wyciągniętych zszywkach (ślady przechodzą na kilka pierwszych i ostatnich kartek). Na tylnej okładce nieaktualna naklejka z ceną. Niewielkie ubytki na obydwu końcach grzbietu. Lekko przybrudzone boki książki. U części kartek lekko wygięte ku górze końcówki rogów. Wewątrz niewielkie przebarwienia, na kilku kartkach stare pieczątki pobiblioteczne.