Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Karpiński Jan Jerzy. Do Łysogór.

Obwoluta bardzo zniszczona - liczne przetarcia i rozdarcia na krawędziach i na rogach! Na przedniej części obwoluty naklejka z cyfrą.

Lohfink Norbert. Pieśń chwały.

Okładki, krawędzie grzbietu i rogi okładek lekko przetarte. Górne rogi okładek pozaginane. Grzbiet w dolnej części leciutko naddarty ok. 0,5 cm. Na stronie przedtytułowej cyfry "2757" napisane niebieskim długopisem. Ksiażka rozłamana pomiędzy stronami 68/69.

Leroi - Gourhan Andre. Omega tom 62: Religie prehistoryczne.

Okładki lekko przetarte i zarysowane. Rogi okładek i krawędzie grzbietu deliktanie wytarte. Na tylnej okładce ślady skośnego zagięcia.

Gierlach Bogusław. Początki chrześcijaństwa w Polsce.

Okładki, krawędzie grzbietu i rogi okładek przetarte. Kilka kartek z zagięciami.

Januszewski, Bieniek, Piekarski, Podulka. Podstawy geometrii wykreślnej i rysunku technicznego.

Poprzecierane krawędzie i rogi okładek oraz grzbiet. Na przedniej okładce 2 cm naddarcie. Kartka o stronach 75/76 luzem.

Jarosz Stefan. Krajobrazy Polski i ich pierwotnne fragmenty.

Tekturowa osłona Albumu jest miejscami ponaddzierana i przybrudzona. Obwoluta książki ponaddzierana na rogach oraz w kilku miejscach przy krawędziach i na grzbiecie. 

Koper Maryla. Ojczyznę wolną racz wrócić - męczeńska droga polaków po Drugiej Wojnie Światowej.

Okładki leciutko przybrudzone i zarysowane. Rogi okładek delikatnie pozaginane. Grzbiet lekko przetarty.

Szafer Władysław. Tatrzański Park Narodowy. PAN nr 21.

Brak obwoluty. Przybrudzone płócienne okładki oraz grzbiet.

Jestem alkoholikiem - świadectwa AA.

Okładki delikatnie zarysowane. Przednia okładka zagięta w prawym, dolnym rogu. Rogi okładek leciutko pozaginane. Boki lekko przybrudzone.

Paryski, Kolankowski, Nehring... Taternik. Rocznik 37, nr 2 (171).

Okładki przybrudzone, wytarte lekko na krawędziach i z zagięciami na rogach. Przy dolnym rogu kartek ślad po zamoczeniu. Mocno przybrudzony górny róg pierwszych dwóch kartek

Rotter Artur, Zdebski Janusz. Z kart "Wierchów".

Wydano z okazji 110 rocznicy powstania Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego oraz 60 lecia wydawania "Wierchów".
Okładki minimalnie przybrudzone z delikatnie zagiętymi rogami.

Bujak Adam, Jurasz Tomasz. Orle gniazda.

Wstęp: Tomasz Jurasz
Obwoluta delikatnie przybrudzona, miejscami ponaddzierana (do 5 cm) i wytarta na krawędziach. Na stronie przedtytułowej podpisy i dedykacja wykonane niebieskim i czarnym długopisem.

Verne Juliusz. Robur zdobywca. Pan świata.

Stan dobry.

Voelkner Benno. Dolina gniewnego potoku - powieść.

Na okładkach mocne przybrudzenia, przebarwienia, przetarcia (również przy krawędziach) oraz ślady po zalaniu (na grzbiecie, tylnej okładce oraz wewnątrz książki). Kilka kartek nierówno przyklejonych taśmą klejącą (wzdłuż grzbietu). Strona tytułowa nieznacznie popisana niebieskim długopisem. Boki książki trochę przebarwione.

 

Bahdaj Adam. Trzecia granica.

Bardzo mocno przybrudzone okładki z mocno widocznymi plamkami, zagięciami, zarysowaniami oraz przetarciami (również przy krawędziach). Wewnątrz żółte przebarwienia oraz kilka kartek z pozaginanymi rogami. Mocno przybrudzone i przebarwione boki książki.

Woroszylski Wiktor. I ty zostaniesz indianinem.

Na obwolucie widoczne przybrudzenia, zagięcia oraz naddarcia przy krawędziach (do 1 cm). Na stronie przedtytułowej i 13 pieczątka poprzedniego właściciela.

 

 

Adamczewska Helena. Tam gdzie płynie Indus.

Dodatkowa, foliowa okładka sklejona od wewnątrz taśmą. Wytarte krawędzie okładek. Stare pieczątki pobiblioteczne na stronie 4, 19 i ostatniej.

Warchał, Krawczyk, Gąsowski, Pagaczewski. Ziemia oświęcimska.

Obwoluta przetarta na rogach, na krawędziach oraz na grzbiecie. Miejscowe, drobne naddarcia na krawędziach obwoluty - największe u dołu, z przodu (3 cm). Na kilku stronach stare pieczątki pobiblioteczne.

Woskresienski S. Zatoka kulawego niedźwiedzia.

Na obwolucie widoczne przybrudzenia, zagięcia, zarysowania oraz naddarcia przy krawędziach (do 1 cm). Przy dolnej krawędzi obwoluty oraz kilku pierwszych kartkach ślady po zalaniu. Książka w dwóch miejscach podklejona taśmą klejącą (wzdłuż grzbietu). Na pierwszej i ostatniej stronie żółte przebarwienia.