Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Wadecka Saturnina L. Wyzwolenie Pragi 1944.

Seria Bitwy Kampanie Dowódcy.
Okładki przybrudzone, lekko wytarte na rogach i krawędziach. Na przedniej okladce ślad po zgięciu (7 cm). Ponaddzierany dolny koniec grzbietu (do 6,5 cm). Na wewnętrznych stronach okładek i sąsiednich kartkach ślady po zawilgoceniu. Strony od 131 do 142 odklejone od grzbietu książki.

Bunsch Karol. Warna 1444.

Seria Bitwy Kampanie Dowódcy.
Lekko wytarte krawędzie i rogi okładek. Brak grzbietu książki, na krawędziach liczne naddarcia (do 0.5 cm). Kartka (163-164) naddarta przy dłuższej krawędzi (do 2.5 cm).

Stępczak Kazimierz. Ochrona i kształtowanie środowiska.

Okładki delikatnie wytarte na krawędziach i lekko pozaginane na rogach. Na tylnej okładce przybrudzenie po naklejce. Lekkie rozgięcie między stronami 212/213. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Drobner Mieczysław. Instrumentoznawstwo i akustyka.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami. Grzbiet przetarty na górze (2 cm) na dole z 1 cm naddarciem. Na tylnej okładce małe 1 cm przetarcie okładki. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany czerwonym długopisem. Lekko przybrudzone boki książki.

Zych Gabriel. Raszyn 1809.

Minimalnie wytarte krawędzie okładek i grzbietu. Na tylnej okładce słabo widoczne ślady zarysowań. Na pierwszej kartce pieczątka z numerem oraz druga - imienna ex libris.

Herse Jerzy. Szczegółowa uprawa roślin.

Przybrudzone i przebarwione okładki oraz boki książki. Lekko wytarte krawędzie okładek. Na okładkach zagięcia. Strona tytułowa leciutko popisana niebieskim długopisem. Wewnątrz książki podkreślenia niebieskim długopisem.

 

Piekara Jacek. Ani słowa prawdy.

Rogi okładek delikatnie pozaginane.

Żywczyński Mieczysław. Historia powszechna 1789 - 1870.

Na tylnej obwolucie stara naklejka z ceną.

Szczepkowska Joanna. 4 czerwca.

Okładki i boki książki leciutko przybrudzone.

Kotełko, Sedlaczek, Lachowicz. Biologia bakterii.

Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wytarte (głównie na krawędziach) i z niewielkimi zagięciami na rogach. Dwa pionowe zagięcia na grzbiecie książki. Lekko przybrudzone boki książki.

Nafalski Jerzy. Pod sztandarem 4 Pomorskiej Dywizji Piechoty im. Jana Kilińskiego.

Obwoluta poplamiona, lekko przetarta, głównie przy krawędziach.

Żaroń Piotr. Ludność polska w Związku Radzieckim w czasie II wojny światowej.

Delikatnie przetarte okładki przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami, wewnątrz tylnej cena wykonana niebieskim długopisem. Na przedniej okładce pionowe zagięcie przechodzące na kilkanaście pierwszych kartek.

Nowak Tadeusz. Kazimierz Siemienowicz około 1600 - około 1651.

Seria Bitwy Kampanie Dowódcy.
Okładki minimalnie poprzecierane na krawędziach i rogach. Na stronie tytułowej dedykacja od autora z datą 1 marca 1970 roku wykonana niebieskim długopisem. Zagięty górny róg kartek 129 - 132.

Zych Gabriel. Pułkownik Jan Michał Dąbrowski 1782 - 1827.

Lekko przybrudzone i nieznacznie poprzecierane okładki.