Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Chase James Hadley. Zapalniczka.

Minimalnie wytarte końcówki rogów okładek.

Wolski Zbigniew. Technologia - roboty malarskie.

Lekko przybrudzone okładki z słabo widocznymi przetarciami przy krawędziach. Na okładkach mocno widoczne zagięcia. Na przedniej okładce oraz na kilku pierwszych kartach wygnieciony napis: „MZ”. Na stronie tytułowej napis: „MZ” wykonany długopisem. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki oraz na kilku pierwszych kartkach żółte przebarwienia. Wewnątrz i na bokach książki lekkie przybrudzenia.

Wallace Edgar. Gabinet nr 13.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i na rogach. Drobne naddarcie dolnego końca grzbietu. Naderwana (około 3,5 cm) dolna część przedniej okładki - przy łączeniu z grzbietem. Skośne zagięcie tylnej okładki. Stara cena napisana długopisem w górnym rogu wewnętrznej części tylnej okładki. Rozłamanie pomiędzy stronami 116/117.

Leblanc Maurice. Przygoda z Arsenem Lupinem.

Lekko przetarte krawędzie i rogi okładek. U góry tylnej okładki dopisana długopisem stara cena. 1 cm naddarcie na dolnej krawędzi przedniej okładki oraz u kilku początkowych kartek.

Adamski Jerzy. Teatr z bliska - pamiętnik teatralny z lat 1971 - 1981.

Okładki mocno przetarte, pozaginane w rogch, lekko przybrudzone. Na przedniej okładce dwa naddarcia przy dolnej krawędzi (po 1 cm). Na tylnej okładce pieczątka "bonifikata 80%.

Wiek życia Kościoła 1910 - 2010 Kościół Parafialny pw. św Marcina w Krościenku Wyżnym.

Okładki przetarte, wgniecenia krawędzi i grzbietu, niewielka ilość widocznych zarysowań.

Galant Janusz. Ballada o Lesku.

Stan dobry. Przetarte okładki i rogi.

Beker L., Kaczyński R. Fotografia i fotogrametria podwodna.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Końcowe kartki z delikatną tendencją do odklejania - przy grzbiecie.

Griffin W.E.B. Z rozkazu prezydenta.

Delikatnie pozaginane rogi okładek.

Feltwell John. Świat wczoraj i dziś: W świecie zwierząt.

Okładki lekko przybrudzone z delikatnie poprzecieranymi rogami i krawędziami. Grzbiet przedarty i sklejony bezbarwną taśmą. Na tylnej okładce wioczne ślady zarysowań. U góry pierwszej strony liczba "40" napisana czerwonym flamastrem.