Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Garlicki Andrzej. Historia 1815 - 1939: Polska i swiat. Podręcznik dla liceów ogólnokształcących.

Delikatnie przetarte okładki z licznymi śladami po zagięciach. Lekko przybrudzone boki książki.

Szcześniak Andrzej Leszek. Historia 3 - dzieje nowożytne i najnowsze od połowy XIX wieku do roku 1918. Podręcznik dla szkół średnich klas III liceum ogólnokształcącego oraz dla II technikum i liceum zawodowego.

Okładki przybrudzone, przetarte z pozaginanymi rogami, na tylnej cena wykonana niebieskim długopisem, Końce grzbietu ponaddzierane ok. 2 cm. Wewnątrz książki podkreślenia wykonane ołówkiem. Przebarwione na żółto wewnętrzne strony okładek.

Szcześniak Andrzej Leszek. Historia 3 - dzieje nowożytne i najnowsze od połowy XIX wieku do roku 1918. Podręcznik dla szkół średnich klas III liceum ogólnokształcącego oraz dla II technikum i liceum zawodowego.

Okładki przybrudzone, przetarte z pozaginanymi rogami, na przedniej skreślenie wykonane zielonym mazakiem, na tylnej cena wykonana niebieskiem długopisem, Końce grzebietu ponaddzierane (do 3 cm). Na stronie tytułowej i wewnątrz tylnej okładki napisy wykonane niebieskim długopisem. Wewnątrz książki podkreślenia wykonane ołówkiem.

Galos, Gierowski, Leszczyński. Historia dla klasy 3 liceum ogólnokształcącego część 1.

Okładki przybrudzone, przetarte (mocniej przy krawędziach i na rogach) z licznymi zagięciami. Wewnątrz książki skreślenia i podkreślenia wykonane ołówkiem. Okładki zaczynają się rozsklejać.

Galos, Gierowski, Leszczyński. Historia dla klasy 3 liceum ogólnokształcącego część 1.

Delikatnie przybrudzone i przetarte okładki (przy krawędziach i na rogach).

Galos, Gierowski, Leszczyński, Wapiński. Historia dla klasy II technikum.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na rogach, widoczne zadrapania. Na przedostatniej kartce podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Wewnątrz książki podkreślenia wykonane ołówkiem i niebieskim długopisem.

Galos, Gierowski, Leszczyński, Wapiński. Historia dla klasy II technikum.

Okładki mocno przetarte, przednia oddzielona od grzbietu książki. Okładki lekko przybrudzone na nich widoczne ślady po zagięciach. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Książka pęknięta pomiędzy stroną 2 a 3 oraz pomiędzy stronami 390 i 391.

Bujak J. D. Spadek.

Stan bardzo dobry.

Kramer, Skipp, Andersson, Hautala, Cienin, Ellison... Mroczne przeznaczenie - gotyk, punk, magia.

Na okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach. Na tylnej okładce stara metka z ceną.

Kopański Roman. Chów nutrii.

Mocno przybrudzone okładki z widocznymi zagięciami. Na tylnej okładce przyklejona stara cena. Wewnątrz kilka kartek z zagiętymi rogami. Wewnątrz i na bokach książki żółte przebarwienia.

 

Chlebowski Cezary. Wachlarz - monografia wydzielonej organizacji dywersyjnej Armii Krajowej wrzesień 1941 - marzec 1943.

Delikatnie przetarta obwoluta przy krawędziach i na grzbiecie, przednia naderwana u góry (do 2 cm).

Dąbrowa - Kostka Stanisław. W okupowanym Krakowie 6.IX.1939 - 18.I.1945.

Okładki poplamione, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie, końce grzbietu ponaddzierane (do 2 cm). Wewnątrz przedniej okładki i na stronie tytułowej przybrudzenia i liczne naddarcia. Na stronie przedtytułowej 5 cm naddarcie. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko.

Vsewoloshskaja S. Ermitage - Italienische Malerei.

Książka napisana w języku niemieckim.
Obwoluta przetarta, ponaddzierana na krawędziach do 1,5 cm, ze śladami po zagięciach na rogach. Lekko przybrudzone boki książki.

Cosway L. H. Hearts tom 1: Sześć serc.

Literatura irlandzka.
Na tylnej okładce przyklejona metka z ceną, poza tym stan bardzo dobry.