Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Filler Witold. Gogolewski Ignacy.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) ze śladem po zalaniu na grzbiecie. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Grzymała - Siedlecki Adam. Świat aktorski moich czasów.

Obwoluta lekko przybrudzona, przebarwiona oraz ponaddzierana w kilku miejscach (do 0,5 cm).

Panek Wacław. Wiesław Ochman.

Lekko przybrudzona i przetarta przy krawędziach obwoluta z widocznymi naddarciami (do 0,5 cm). Po wewnętrznych stronach okładek żółte przebarwienia. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Gordon - Smith Maria. W labiryncie teatru Arnolda Szyfmana.

Na pierwszej i ostatniej stronie przy krawędzi grzbietu widoczne ślady po kleju. Lekko przybrudzone boki książki, na tylnej okładce stara metka cenowa.

Izdebski Hubert. Fundamenty współczesnych państw.

Na tylnej okładce stara metka z ceną.

Sofsky Wolfgang. Traktat o przemocy.

Okładki lekko przetarte, przednia delikatnie naddarta przy górnej krawędzi (ok. 1 cm naddarcie widoczne jedynie wewnątrz), na tylnej naklejona stara cena książki. Boki książki lekko przybrudzone.

Socha, Kozówna, Horbaczewski, Niedźwiedzki, Lenkiewicz. Nauki Humanistyczno Społeczne: Zeszyt 68 - Filozofia.

Okładki przybrudzone, z wytartymi krawędziami i rogami. Rogi okładek pozaginane. Pieczątki uniwersyteckie na wewnętrznej części przedniej okładki, 17, 65 oraz na ostatniej stronie.

Aebli Hans. Dydaktyka psychologiczna.

Obwoluta przybrudzona. Postrzępiona i ponaddzierana przy krawędziach. Rogi poprzecierane. Grzbiet w dolnej i górnej części leciutko postrzępiony, ponaddzierany. Książka całkowiecie oddzielona od grzbietu. Boki książki przybrudzone, pożółknięte. Na stronie tytułowej parafka poprzedniego właściciela.

Sterlau Jan. Temparament, osobowość, działanie.

Okładki mocno zabrudzone, poplamione i przetarte. Krawędzie lekko postrzępione, poprzecierane. Rogi pozaginane. Grzbiet lekko pofalowany. Boki książki przybrudzone. Na tylnej stronie okładki i ostatniej kartce znajdują sie pieczątki.

Szachnazarow Georgij H. Fiasko futurologii.

Okładki wytarte i przybrudzone z pozaginanymi rogami i grzbietem. Górny bok książki delikatnie przybrudzony.

Jurkowski Andrzej. Ontogeneza mowy i myślenia.

Okładki przetarte, pobrudzone. Grzbiet w dolnej i górnej części postrzępiony. Krawędzie i rogi poprzecierane. Boki książki przybrudzone.

Hornowski Bolesław. Rozwój inteligencji i uzdolnień specjalnych.

Okładki leciuteńko przetarte przy krawędziach, nieznacznie przybrudzone.

Skorny Zbigniew. Proces socjalizacji dzieci i młodzieży.

Okładki powyginane, przybrudzone, przetarte a przy krawędziach odbarwione. Lekko zagięte rogi i dolna część grzbietu. Boki książki lekko przybrudzone. Wewnątrz książki kilka starych, pobibliotecznych pieczątek.

Muszyński Heliodor. Rozwój moralny.

Okładki przetarte i przybrudzone. Grzbiet poplamiony, postrzępiony w górnej i dolnej części. Krawędzie lekko poprzecierane, rogi przetarte i pozaginane. Boki książki lekko przybrudzone. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela.

Rogalski Aleksander. Twórcy, dzieła, postawy.

Okładki przybrudzone, pozaginane na rogach i wytarte na krawędziach. Grzbiet książki poprzecierany i ponaddzierany, podklejony od wewnątrz bezbarwną taśmą. Książka częściowo rozłamana (u góry) na stronach 176/177.

Heinrich Władysław. U podstaw psychologii i inne pisma.

Obwoluta przybrudzona, przebarwiona, przetarta na krawędziach i rogach. Górny bok książki przybrudzony.

Sperling Abraham. Psychologia.

Okładki delikatnie przetarte i przybrudzone. Widoczne wgniecenia i zagięcia. Lekko poprzecierane krawędzie i rogi. Grzbiet pozaginany. Na tylnej okładce stara naklekja z ceną.

Gałkowski, Kunicka - Kaiser, Smoleńska. Psychologia dziecka głuchego.

Przednia okładka mocno zabrudzona. Krawędzie przetarte, ponaddzierane, lekko postrzępione. Grzbiet odbarwiony, lekko pofalowany. Rogi pozaginane. Boki ksiażki pożółknięte i poplamione. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela. Wewnątrz książki liczne podkreślenia. Książka po zamoczeniu - przy górnej krawędzi kilkadziesiąt kartek poplamionych, lekko pofalowanych.

Suchodolski Bogdan. Wychowanie i strategia życia.

Obwoluta przetarta, zwłaszcza przy krawędziach. Dolna i górna część grzbietu lekko postrzępiona i ponaddzierana. Rogi poprzecierane. Na 4 stronie stara, anulowana pieczątka pobiblioteczna. Na pierwszej i ostatniej kartce ślady po taśmie klejącej.