Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Brown Frederic. Ten zwariowany wszechświat.

Delikatnie wytarte krawędzie okładek i grzbietu. Na tylnej okładce stara naklejka cenowa.

Gierszewski, Witakowski, Ciołek. Poradnik inżyniera i technika budowlanego tom 1 - część 1 i 2.

Okładki przybrudzone i przetarte, boki książek delikatnie przybrudzone. W tomie 1 kartki sklejone taśmą pomiędzy stronami 2/3 i 838/839 (wzdłóż grzbietu) oraz na kilku stronach pieczątki pobilioteczne. Tom 2 rozłamany pomiędzy stronami 2/3 i 654/655. Dolne krawędzie kartek tomu 2 od strony 500 do końca delikatnie przebarwione. Na stronie przedtytułowej tomu 2 pieczątka pobiblioteczna.

 

Heveridge, Burghardt, Sieniutycz, Kawecki i inni. X Jubileuszowa ogółnokrajowa konferencja naukowa inżynierii chemicznej i procesowej.

Okładki delikatnie przybrudzone (mocniej w I tomie). W części II górne rogi kilkudziesięciu stron delikatnie pozaginane. Na pierwszej stronie obu części podpis wykonany niebieskim pisakiem.

Bartodziej Gerhard, Kałuża Eugeniusz. Aparaty i urządzenia elektryczne.

Przybrudzone okładki i boki książki. Pozaginane rogi okładek wraz z kilkudziesięcioma pierwszymi kartkami.

Hutson Shaun. Nemesis.

Krawędzie okładek lekko przetarte.

Mikuta Beata. Technologia gastronomiczna z obsługą konsumenta. Część 1.

Okładki lekko przybrudzone, pogięte i przetarte na rogach i krawędziach. Przybrudzone boki książki.

Kaźmierczak Magdalena. Technologie produkcji cukierniczej część 2.

Lekkko przetarte krawędzie i rogi okładek. Na tylnej okładce ślad po metce z ceną.

Balzac Honoriusz. Komedia ludzka: Honoryna i drugie studjum kobiety.

Książka oprawiona introligatorsko. Okładki poplamione i przybrudzone. Książka rozłamana pomiędzy stronami 16/17, 32/33, 160/161. Wewnątrz książki nieliczne przybrudzenia i podkreślenia wykonane ołówkiem. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki obliczenia wykonane ołówkiem.

Wyczański Sławomir. Surowce i materiały pomocnicze w cukiernictwie.

Okładki lekko przybrudzone, posklejane bezbarwną taśmą, przetarte na krawędziach, pozaginane lekko na rogach. Grzbiet ponaddzierany, sklejony taśmą, od wewnątrz odklejony całkowicie od książki. Przy dolnej krawędzi tylnej okładki, od wewnątrz 10 cm przetarcie. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wykoany źle zmazanym ołówkiem.

Maupassant Guy. Piotr i Jan.

Okładki przebarwione przy bokach, na przedniej plama. Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami, tylna naderwana u dołu ok 1 cm. Mocno zagięte dolne rogi  udwóch ostatnich kartek. Boki książki nierówno przycięte introligatorsko.

Drewniak Emil i Teresa. Mikrobiologia żywności - stare wydanie.

Okładki przybrudzone i przetarte, szczególnie na rogach i krawędziach. Na stronie tytułowej podpis i maziaki długopisem, w środku kilka zaznaczeń ołówkiem i długopisem. Okładki pozaginane, przybrudzone boki książki. Prawy górny róg stony tytułowej zalany. Na tylnej okładce cena napisana długopisem. Grzbiet książki naddarty u góry i u dołu po ok. 0,5 cm.

Knight Harry Adam. Carnosaur.

Okładki przetarte głównie na rogach i krawędziach. Na tylnej okładce dwie stare naklejki z cenami. Górny koniec grzbietu naddarty (1 cm). Książka rozłamana pomiędzy stronami 90/91. Boki książki przybrudzone.

Knight Harry Adam. Macki.

Okładki lekko przetarte na krawędziach, pozaginane na rogach. Boki książki przybrudzone.