Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Steyer Włodzimierz. Samotny półwysep.

Okładki przybrudzone, poprzecierane, naderwane w kilku miejscach przy górnym końcu (do 1 cm), że śladami po zagięciach. Grzbiet poprzecierany, Naderwany przy obydwu końcach (do 4 cm), górny koniec z ubytkiem (1 cm). Książka rozłamana pomiedzy stronami 96 a 97. Boki książi pożółknięte.

Pertek Jerzy. Bitwy konwojowe na arktycznej trasie.

Okładki lekko przybrudzone z niewielkimi śladami po zagięciach. Grzbiet nieznacznie poprzecierany.

Romanowski Bolesław. Torpeda w celu.

Brak obwoluty. Okładki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach, w rogach ślady po zagięciach. Grzbiet poprzecierany na krawędziach, naderwany na obu końcach (do 3 cm), z ubytkiem przy górnym końcu (1 cm). Wewnętrzne strony okładek, boki książki i kilka stron lekko przybrudzonych. Kilka kartek krótszych od całości książki (o 0,5 cm).

Kosiarz Edmund. Działania flot w drugiej wojnie światowej.

Okładki książki delikatnie poprzecierane na rogach. Grzbiet książki poprzecierany na krawędziach i końcach z pozimym przedarciem. Lekko pożółknięte boki książki.

Buchheim Lothar - Gunther. Okręt.

Obwoluta przybrudzona ze śladami po zamoczeniu, zagięciami i poprzecieranymi krawędziami. Obwoluta naddarta na obydwu końcach grzbietu (do 1,5 cm). Kartka 662 (spis treści) z ubytkiem przy górnej krawędzi (3 cm) - tekst nieuszkodzony.

Haack Włodzimierz. Chleb i korale.

Mocno poprzecierane rogi i krawędzie okładek. Delikatnie pozaginane rogi okładek. Grzbiet na końcach ponaddzierany do 2 cm. W dolnym rogu wewnętrznej strony tylnej okładki niewielka pieczątka.

Kosiarz Edmund. Wojna na Bałtyku 1939.

Okładki książki delikatnie poprzecierane.

Zaruski Andrzej. Z harcerzami na Zawiszy Czarnym.

Obwoluta w formie dwóch luźnych kartek - brak grzbietu obwoluty, ponaddzierana w wielu miejscach (do 2 cm), pozaginana i przybrudzona. Okładki książki poprzecierane, ze śladami po zagięciach, na tylnej okładce ślad po taśmie klejącej (widoczny również od wewnątrz). Grzbiet książki ponaddzierany na obydwu końcach (do 2 cm) i poprzecierany na krawędziach. Książka częściowo rozłamana w kilku miejscach. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki brązowe przebarwienie.

Brodecki Bogusław. Szypka i Plewna 1877.

Obwoluta z lekko poprzecieranymi i pozaginanymi krawędziami.

Gomulicki Juliusz Wiktor. Zygzakiem - szkice, wspomnienia, przekłady.

Obwoluta wytarta i przebarwiona na krawędziach oraz na grzbiecie, ponaddzierana w kilku miejscach (do 1,5 cm), ze śladami po zagięciach. Kilka kartek wewnątrz z zagiętym dolnym rogiem lub boczną krawędzią, boki przybrudzone.

Rasmussen Albert Henrik. Gorączka morska.

Okładki delikatnie przyżółknięte z poprzecieranymi krawędziami i rogami oraz lekkimi śladami po zagięciach. Grzbiet poprzecierany, naderwany na obydwu końcach (więcej przy dolnym 2 cm). Książka lekko rozłamana w kilku miejscach.

Gozdawa - Gołębiowski Jan, Wywerka Prekurat Tadeusz. Pierwsza wojna światowa na morzu.

Obwoluta delikanie poprzecierana na krawędziach, ponaddzierana na końcach (największe 3 cm). Boki książki minimalnie przybrudzone.

Sieradzki Juliusz. Amatorskie budownictwo sprzętu żeglarskiego.

Przednia okładka przybrudzona, powycierana z wieloma zagięciami i napisem "5x = 10" wykonanym niebieskim długopisem. Grzbiet ponadrywany z wieloma ubytkami. Boki książki przybrudzone. Książka pożółknięta ze śladem po zamoczeniu (pofalowanie). Brak tylnej okładki. Książka kończy się na stronie 128, brak 4 końcowych kartek.

Heyerdahl Thor. Wyprawa Kon - Tiki.

Minimalnie poprzecierane krawędzie i rogi okładek z delikatnymi śladami po zagięciach. Na tylnej okładce ślad po starej naklejce.

Czajewski Jacek. Meteorologia żeglarska.

Okładka delikatnie przybrudzona, poprzecierana na krawędziach i rogach z minimalnymi śladami po zagięciach. Grzbiet z poprzecieranymi krawędziami.

Janta Aleksander. Lustra i reflektory.

Obwoluta wytarta i ponaddzierana w kilku miejscach (do 1 cm), w dolnej krawędzi grzbietu ubytek (1,5 x 2,5 cm), jedna kartka wewnątrz z mocno zagiętym dolnym rogiem. Boki książki przybrudzone.

Flisowski Zbigniew. Burza nad Pacyfikiem tom 2.

Brak obwoluty. Okładka poprzecierana na rogach. Grzbiet naderwany z obydwu końców (więcej u góry do 3 cm) z pionowymi śladami po zagieciach. Książka rozłamana pomiędzy okładką a pierwszą stroną. Boki książki przybrudzone. Kilkanaście pierwszych kartek ze śladem zagięcia w rogu.

Day Jennifer. Twórcza wizualizacja dla dzieci.

Drobne, mało widoczne zagięcia na przedniej okładce.

Dybciak, Zbyszewski i inni. Zostało tylko słowo... - wybór tekstów o Kulturze paryskiej i jej twórcach.

Okładki wytarte, z przodu niewielka plamka, z tyłu stara naklejka z ceną oraz ślad po napisie wykonanym ołówkiem (w lewym górnym rogu). Boki książki lekko przybrudzone.