Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Park Mungo. Podróże we wnętrzu Afryki.

Okładki z delikatnie poprzecieranymi rogami. Grzbiet z zagięciami wzdłóż. Na tylnej okładce stara metka z ceną.

Hamilton. Drzwi na lewo, drzwi na prawo - felietony z lat 1972 - 1975.

Obwoluta mocno wytarta na rogach i krawędziach, rogi obwoluty lekko pozaginane, z przodu przy górnej krawędzi grzbietu niewielki ubytek (widoczny na zdjęciu okładki). Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Ciećkowski Zbigniew. Kaprowie króla Kazimierza.

Okładki książki lekko przybrudzone, ze śladem po zamoczeniu i kilkoma zagięgiami na rogach. Grzbiet książki delikatnie poprzecierany z pomarańczowymi plamami wokół zszywek widocznymi również wewnątrz książki. Kilka stron wewnątrz książki ze śladem po zagięciach.

Urbańczyk Andrzej. Tratwa "RA" tonie!

Miniatury Morskie.
Okładki przybrudzone, delikatnie poprzecierane na krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach głównie na rogach. Grzbiet poprzecierany z niewielkimi naddarciami na obu końcach (do0,5 cm). Wewnętrzne stony okładek z żółtymi plamami i śladami po odklejeniu taśmy klejącej. Minimalnie pozaginane dolne rogi książeczki od strony tytulowej do strony 33.

Słonimski Antoni. Ciekawość.

Okładki przybrudzone wraz z bokami, wytarte i przebarwione na krawędziach oraz na grzbiecie, rogi okładek pozaginane. Pierwsza kartka oderwana od dolnej krawędzi grzbietu (2 cm).

Perepeczko Andrzej. "Torrey Canyon".

Miniatury Morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone na nich słabo widoczne ślady po zagięciach.. Grzbiet poprzecierany z rdzawymi plamami wokół zszywek widocznymi również wewnątrz książki.

Pietkiewicz Jerzy. Pod lodami Bieguna Północnego.

Miniatury Morskie.
Okładki ksiażki delikatnie przybrudzone, lekko poprzecierane krawędzie oraz kilka śladów po zagięciach. Grzbiet poprzecierany. Ślady rdzy wokół zszywek na zewnątrz oraz wewnątrz ksiażki. Na stronie tytułowej poziome przekreślenie podpisu wykonane czarnym mazakiem.

Russek Zdzisław. Przez Lody Labradoru.

 Okładki lekko przybrudzone, pozaginane w kilku miejscach. Grzbiet minimalnie poprzecierany. Na wewnętrznej stronie okładek widoczny ślad po zamoczeniu i niewielkie plamy rdzy wokół zszywek.

Perepeczko Andrzej. Przejście Północno - Zachodnie.

Miniatury Morskie.
Okładki lekko przybrudzone, wytarte, pozaginane w wielu miejscach. Grzbiet delikatnie poprzecierany i naderwany na obydwu końcach (do 1 cm). Na grzbiecie i wewnątrz książki widoczne plamy rdzy wokół zszywek. 

Perepeczko Andrzej. Laconia.

Miniatury Morskie.
Okładki przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i rogach ze śladami po zagięciach. Przednia okładka naddarta przy dolnej krawędzi (0,5 cm). Grzbiet delikatnie poprzecierany, naddarty przy zszywkach. Dolny róg strony tytułowej ze śladem po zamoczeniu. Górny róg stron 23 i 49 zagięty.

Garton Ash Timothy. Teczka - historia osobista.

Z tyłu stara naklejka z ceną, boki książki przybrudzone.

Perepeczko Andrzej. Lądowanie w Afryce Północnej.

Miniatury Morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone z delikatnymi śladami po zagięciach (na rogach). Grzbiet lekko poprzecierany. Prawa krawędź od strony 56 wraz z tylną okładką z niewielkim, 1 cm śladem po zamoczeniu.