Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Pyłka - Gutowska, Jastrzębska. Bliżej biologii - gimnazjum podręcznik część 3.

Okładki lekko przybrudzone na nich słabo widoczne ślady po zagięciach i zarysowaniach. Pozaginane górne rogi u kilkunastu pierwszych kartek. Na wewnętrznej stronie przedniej i tylnej okładki paski taśmy klejącej (po oderwanej okładce).

Sągin, Boczarowski, Sęktas. Puls Życia 3 - podręcznik do biologii dla gimnazjum.

Okładki przybrudzone i poprzecierane, pozaginane - najmocniej na rogach. Grzebiet książki lekko wytarty i naddarty od dołu (5.5 cm). Na tylnej okładce naddarcie (3 cm) i niewielki mazak wykonany niebieskim długopisem. 

Forester C. S. Hornblower w Indiach Zachodnich.

Rogi okładek delikatnie pozaginane.

Podhorodecki Leszek. Kulikowe Pole 1380.

Delikatnie poprzecierane rogi obwoluty i pożółknięty grzbiet.

Sikorski Janusz. Kanny 216 p.n.e.

Lekko poprzecierane rogi i krawędzie obwoluty.

Park Mungo. Podróże we wnętrzu Afryki.

Okładki z delikatnie poprzecieranymi rogami. Grzbiet z zagięciami wzdłóż. Na tylnej okładce stara metka z ceną.

Hamilton. Drzwi na lewo, drzwi na prawo - felietony z lat 1972 - 1975.

Obwoluta mocno wytarta na rogach i krawędziach, rogi obwoluty lekko pozaginane, z przodu przy górnej krawędzi grzbietu niewielki ubytek (widoczny na zdjęciu okładki). Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Ciećkowski Zbigniew. Kaprowie króla Kazimierza.

Okładki książki lekko przybrudzone, ze śladem po zamoczeniu i kilkoma zagięgiami na rogach. Grzbiet książki delikatnie poprzecierany z pomarańczowymi plamami wokół zszywek widocznymi również wewnątrz książki. Kilka stron wewnątrz książki ze śladem po zagięciach.

Urbańczyk Andrzej. Tratwa "RA" tonie!

Miniatury Morskie.
Okładki przybrudzone, delikatnie poprzecierane na krawędziach z widocznymi śladami po zagięciach głównie na rogach. Grzbiet poprzecierany z niewielkimi naddarciami na obu końcach (do0,5 cm). Wewnętrzne stony okładek z żółtymi plamami i śladami po odklejeniu taśmy klejącej. Minimalnie pozaginane dolne rogi książeczki od strony tytulowej do strony 33.

Słonimski Antoni. Ciekawość.

Okładki przybrudzone wraz z bokami, wytarte i przebarwione na krawędziach oraz na grzbiecie, rogi okładek pozaginane. Pierwsza kartka oderwana od dolnej krawędzi grzbietu (2 cm).