Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Levi - Strauss Claude. Smutek tropików.

Obwoluta przybrudzona, wytarta na rogach i krawędziach, ponaddzierana w kilku miejscach (do 1 cm) - jedno większe naddarcie w rogu 4 cm. Przebarwienia na krawędziach obwoluty oraz na okładkach, wewnątrz kilka plam, boki książki przybrudzone.

Bata Artur. Krosnolen - 50 lat historii zakładu.

Obwoluta przybrudzona wraz z bokami, mocno wytarta głównie na rogach i krawędziach, ponaddzierana w kilku miejscach (do 3,5 cm). Wewnątrz kilka niewielkich plam, książka rozłamana między przedostatnią i ostatnią kartką. 

Delumeau Jean. Strach w kulturze Zachodu.

Obwoluta mocno wytarta głównie na rogach i krawędziach, w górnej krawędzi grzbietu obwoluty ubytek (2 x 1,5 cm). Okładki przebarwione na krawędziach ze śladami po zagięciach, grzbiet naddarty na górnym końcu (5 cm). Tylna okładka odkleja się od górnej krawędzi grzbietu (15 cm). Strony 171 - 308 (część trzymająca się razem, część luzem) oddzielone od grzbietu.

Ochocki Adam. Reporter przed konfesjonałem - czyli jak się przed wojną robiło gazetę.

Minimalnie poprzecierane krawędzie okładek i grzbietu. Kartka ze spisem treści odklejona w połowie od grzbietu. Kartki ze zdjęciami z samego końca książki (trzymające się razem) oddzielone od całości.

Ressel Ewa. Polska na zimę Pascal.

Lekko pozaginane rogi okładek.

Zaucha Andrzej. Moskwa Nord - Ost.

Na tylnej okładce słabo widoczne ślady zarysowań.

Rogiński Ryszard. Zamki i twierdze w Polsce - historia i legendy.

Okładki mocno poprzecierane na krawędziach, z licznymi sladami po zagięciach (głównie na rogach). Ponaddzierane przy dolnej krawędzi tylna okładka (0,5 cm) oraz grzbiet (do 2,5 cm).

Roy Cloud. Klucze do Chin.

Okładki przybrudzone, pozaginane na rogach i ponaddzierane na krawędziach (do 0,5 cm). Urwany górny róg tylnej okładki. Grzbiet książki przybrudzony i wytarty. Przednia okładka nadrewana przy obydwu stronach grzbietu (do 3 cm). Boki książki nierówno przycięte introligatorsko, górne krawędzie nieporozcinane. Książka lekko rozłamana w górnej połowie między stronami 144/145. Zagięty dolny róg dwóch kartek od strony 149 do 152. Krawędzie kartek pożółknięte i przybrudzone boki książki.

Świątkiewicz Bohdan. Polak w Kosmosie - Reportaż dokumentalny.

Okładki lekko przybrudzone z delikatnie poprzecieranymi rogami i krawędziami. Niewielkie wgięcie przy dolnej krawędzi tylnej okładki (1cm). 

Wańkowicz Melchior. Anoda i katoda tom I: Było to dawno.

Obwoluta książki lekko przybrudzona, delikatnie przetarta na krawędziach i rogach. U góry strony przedtytułowej podpis imienny poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. na stronnie 67 niewielkie fabryczne odbarwienie.

Snopkiewicz Jacek. To ucho! - runda reporterów. Ilustrował Andrzej Krauze.

Okładki minimalnie przybrudzone, krawędzie lekko poprzecierane. Grzbiet wytarty na rogach i krawędziach. Na stronie przedtytułowej i tytułowej imienny podpis poprzedniego właściciela wykonany fioletowym pisakiem.

Kolonko Max Mariusz. Odkrywanie Ameryki - Zapiski w Jeepie.

Przy dolnym końcu grzbietu drobne wgniecenie (0,5 cm).

Brandys Marian. O Królach i Kapuście.

Obwoluta lekko zabrudzona, na niej słabo widoczne ślady po zagięciach. Minimalnie poprzecierane krawędzie obwoluty i grzbietu. Strony 33 i 35 z poziomym zagięciem na środku kartki.

Kąkolewski Krzysztof. 3 złote za słowo - 22 historie które napisało życie - Reportaże z lat 1958-1966.

Okładki książki lekko zabrudzone, krawędzie i rogi nieznacznie poprzecierane. Rogi okładek lekko pozaginane. Krawędzie grzbietu lekko poprzecierane. Na stronie tytułowej imienny podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.