Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Jeżewski Wiesław. Jeżdżę samochodem Volkswagen.

Okładki mocno przybrudzone na nich słabo widoczne ślady po zagięciach. Na kilkunastu pierwszych kartkach przebarwienie - mała brązowa plamka (1 cm) przy prawej krawędzi.

Samochód terenowy Star 660M2 - instrukacja obsługi.

Ksiązka wydana w formie skryptu. Okładki lekko przybrudzone na nich widoczne ślady po zagięciach. Na obydwu końcach grzbietu naddarcia (po 3 cm).

Suchecki Bogusław, Walbiner Andrzej. Napraw 126p - zeszyt 3.

Okładki wytarte, na przedniej notatki i bazgroły wykonane ołówkiem i niebieskim długopisem. Pozaginane rogi okładek.

Suchecki Bogusław, Walbiner Andrzej. Napraw 126p - zeszyt 2.

Okładki lekko przetarte na nich słabo widoczne ślady po zagięciach.

Pęszko, Przybyszewski. Jak jeździć samochodem - podstawowe wiadomości z przepisów ruchu drogowego i techniki prowadzenia samochodu.

Okładki przybrudzone na nich widoczne ślady po zagięciach i zalaniu. Wewnątrz książki widoczne pofalowania po zalaniu. Wewnątrz książki nieliczne podkreślenia i notatki wykonane długopisem.

Kaczmarski, Kaczmarski. Benzyny samochodowe i lotnicze.

Okładki lekko przybrudzone na nich słabo widoczne ślady po zagięciach. Na przedniej okładce przy górnej krawędzi grzbietu 1 cm naddarcie. Na kilku stronach stare, skreślone pieczątki pobiblioteczne.

Podbielski Zdzisław. Pojazdy Republiki Federalnej Niemiec.

Okładki lekko przybrudzone na nich widoczne ślady po zagięciach. Okłdki mocno ponaddziernae przy końcach grzbietu (największe naddarcie na dole 11 cm).

Paszkowski, Małkowski. Zanim wystartujesz.

Okładki lekko wytarte na nich słabo widoczne ślady po zagięciach. Okładki ponaddzierane przy obydwu końcach grzbietu (po 2 cm).

Sikorski Józef. Amortyzatory pojazdów samochodowych.

Okładki lekko przybrudzone na nich widoczne ślady po zagięciach. Przybrudzone boki książki. Na tylnej okładce ślad po starej metce z ceną. Wewnątrz kilka starych i skreślonych pieczątek pobibliotecznych.

Kacejko Leonid. Urządzenia elektryczne.

Okładki przybrudzone i przetarte na krawędziach. Na przedniej okładce widoczna plama. Ksiażka rozłamana w kilku miejscach. Kartka 15/16 luzem. Boki książki nieznacznie przebarwione.

Latek Władysław. Zarys maszyn elektrycznych.

Okładki przetarte na krawędziach. Grzbiet z pionowymi śladami po zagięciahc, naddarty na dolnym końcu ( 1cm). Boki ksiązki nieznacznie przybrudzone.

Węglarz Józef. Maszyny elektryczne.

Brak obwoluty. Okładki przetarte i przybrudzone wraz z bokami. Ksiażka rozłamana pomiędzy wewnętrzną stroną tylnej okładki a sąsiednią kartką. Na stronie 13 podpis poprzedniego właścieciela wykonany niebieskim długopisem.

Pawelski Witold. Sterowanie tyrystorów.

Okładki poplamione Grzbiet odbarwiony i poprzecierany na końcach. Boki książki przybrudzone.

Ciupka Jan. 90 lat piłki nożnej na Podkarpaciu.

Okładki pogiete, boki książki przybrudzone.

Schwarz Chris. Podążając śladami pamięci - współczesne spojrzenie na żydowską przeszłość Galicji.

Album wydany w języku polskim oraz angielskim.
Na przedniej okładce lekko widoczna rysa przy bocznej krawędzi (2 cm), delikatnie przetarty górny róg grzbietu. Minimalnie przebarwione boki książki.

Reichan Jerzy. Słownik gwar polskich - tom IV zeszyt 2 (11) chylnąć się - ciupaga.

Okładki przybrudzone, na krawędziach wytarte i z drobnymi zagięciami - także na rogach. Lekko przybrudzony grzbiet ksiązki. U góry tylnej okładki dwie nieaktualne naklejki cenowe. Kartki częściowo nierozcięte introligatorsko. Ostatnia, luźna kartka z uzupełnieniem źródeł drukowanych ma ślad po zamoczeniu przy krawędzi.

Czekatowski, Krynicki i inni. 80 lat kontroli wojskowej 1921 - 2001.

Okładki przybrudzone wraz z bokami, ze śladami po zagięciach, z tyłu niewielkie zadrapanie i wgniecenie.

Wdowiak Wojciech, Talar Andrzej. Piwniczańscy Żydzi na tle dziejów miasta.

Okładki minimalnie przetarte na rogach. Brak strony tytułowej. Kartka ze stronami 13/14 luzem. Poplamiona dolna i górna krawędź jednego z boków.