Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Gurney Oliver Robert. Hetyci.

Biblioteka Problemów tom 152.
Brak obwoluty. Okładki delikatnie przybrudzone. Na kilku stronach niewielkie przebarwienia. Książka rozłamana w kilku miejscach.

Leveque Pierre. Świat grecki.

Obwoluta na rogach, krawędziach oraz grzbiecie ponaddzierana (do 3 cm). Przybrudzony górny bok książki.

Wipszycka Ewa. O starożytności polemicznie.

Okładki minimalnie przybrudzone z delikatnie przetartymi rogami.

Orzełowski Seweryn. Technologia naprawy i obsługi pojazdów samochodowych.

Okładki mocno zniszczone – wytarte, miejscami popisane długopisem, ponaddzierane w kilku miejscach, z licznymi śladami po zagięciach, poobrywane na rogach. Grzbiet książki również zniszczony, sklejony bezbarwną taśmą. Wewnętrzne strony okładek i większość kartek wewnątrz ze śladami po zalaniu z mocno pozaginanymi rogami. Na stronie tytułowej w dolnej krawędzi podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem. Książka pęknięta i podklejona taśmą klejącą między stronami 144/145, 146/147 oraz 148/149. Boki książki przybrudzone. Ogólnie książka w kiepskim stanie.

Zakrzewski Wincenty. Historya powszechna - historia starożytna tom I.

Brak obwoluty. Książka oprawiona introligatorsko. Okładki z mocno poprzecieranymi rogami i krawędziami. Przednia okładka delikatnie poplamiona. Boki książki przybrudzone. Strona tytułowa odcięta w połowie, naklejona na pierwszą kartkę - z licznymi podpisami. Kilkadziesiąt stron ze śladami zalania, na kilku niewielkie podklejenia wykonane przezroczystą taśmą klejącą. Wiele kartek z dopiskami i podkreśleniami wykonanymi ołówkiem, fioletowym rysikiem oraz zżółknięciami. Strona 110 uszkodzona - sklejona, ale brak części tekstu. Pomiędzy ostanią stroną spisu treści a stroną 1 wyraźny ślad po sklejeniu introligatorskim. Książka w złym stanie.

Serejski Marian. Bizancjum: Wielkie ośrodki najstarszej kultury - zeszyt VIII.

Wielkie ośrodki najstarszej kultury - zeszyt VIII. Ofoliowane okładki spięte spinaczami. Brak strony tytyułowej. Przednia okładka i kilkanaście pierwszych kartek naddarta (do 5 cm) przy dolnym końcu grzbietu. Rogi okładek i kartek lekko pozaginane. Na kilku stronach pieczątki "państwowe Gimnazjum" i podkreślenia tekstu wykonane ołówkiem. Między stronami wewnętrznymi okładek a stronami obok - sklejenia taśmą.

Wysocka Barbara, Kwiczala Michalina. Szlak piastowski.

Okładki z delikatnie poprzecieranymi i pozaginanymi rogami. Okładka przednia z licznymi zagięciami. Okładka tylna i ostania kartka z dwoma pieczątkami "wygrana loteryjna" na rogach. Pierwsze dwie kartki lekko pozaginane, w prawym dolnym rogu u wiekszości kartek ślad po zamoczeniu.

Boras Zygmunt. Książęta piastowscy Śląska.

Brak obwoluty. Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wyblakły grzbiet. Na stronie przedtytułowej dedykacja napisana czarnym pisakiem.

Clarke William. Sensacje XX wieku: Zagubiona fortuna carów.

Okładki z lekko pozaginanymi rogami na przedniej i tylnej ślad po naklejce z ceną. Delikatnie przebarwione dwie pierwsze kartki (przy prawej krawędzi). Podobne przebarwienie na bokach książki.

Sadaj Ryszard. Kto był kim w Galicji i Lodomerii, czyli najkrótsza historia tej krainy.

Delikatnie pozaginane rogi okładek, na tylnej stara naklejka z ceną.

Trzeciakowski Jan. Zanim przyszli Aztekowie.

Obwoluta z mocno wytartymi rogami i krawędziami. Na grzbiecie ubytek (6,5 x 1,5 cm).  Krawędzie lekko ponaddzierane (do 1 cm). Między stronami 36 a 37 książka rozklejona. Na stronie przedtytułowej dedykacja z pieczątkami szkolnymi. Między stronami 142 a 143 książka rozłamana. na ostatniej stronie stara pieczątka antykwariatu Bibliofil.

Ratajczyk Leonard, Teodorczyk Jerzy. Wojsko Powstania Kościuszkowskiego w oczach współczesnych malarzy.

Obwoluta lekko przybrudzona, na niej niewielkie naddarcia i przetarcia przy krawędziach. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki mała cyfra "1950" napisana czarnym długopisem.

Miszulin A. Historia starożytna.

Okładki przybrudzone z delikatnie pozaginanymi rogami. Na końcach grzbiet ponaddzierany (do 1,5) z ubytkiem (1 cm) na dole. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela. Na dolnym boku książki napis: Hist. starożytna.

Hechel Fryderyk. Kraków i Ziemia Krakowska w okresie Wiosny Ludów - pamiętniki.

Okładki poplamione, przybrudzone, przetarte. Na drugiej kartce dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonana niebieskim długopisem oraz stare pieczątki zakładowe. Na kilku pierwszych i ostatnich kartkach oraz na wewnętrznych stronach okładek przebarwienia.

Kosidowski Zenon. Rumaki Lizypa i inne opowiadania.

Okłądki minimalnie przybrudzone z przetartymi krawędziami i pozaginanymi rogami. Kartki w górnym rogu lekko zagięte.

Koper Sławomir. Piastowie - Wędrówki po Polsce pierwszej dynastii.

Okładki z niewielkimi przetarciami i z minimalnie przetartymi rogami.