Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Holenderski dla początkujących - 15 zeszytów.

Na zdjęciu skan segregatora i pierwszego zeszytu.
Segregator delikatnie przybrudzony, okładki zeszytów przetarte, w środku czsyte, jedynie w I części kilka podkreśleń wykonanych żółtym zakreślaczem.

Dyoniziak Ryszard. Sondaże a manipulowanie społeczeństwem.

Na tylnej okładce stara naklejka z ceną. Na okładkach liczne, widoczne zagięcia
 

Tołstoj S. M. Dieti Tołstogo (Dzieci Tołstoja).

Okładki wytarte na rogach i krawędziach, przednia okładka naddarta przy dolnej krawędzi (1 cm). Zagięty górny róg przedniej okładki i kilku pierwszych kartek wewnątrz.

Cwetajewa Marina. Gedichte - Prosa.

Wytarte i przebarwione okładki z delikatnie pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce w prawym dolnym rogu słabo widoczna pieczątka z cyframi oraz niewielkie przekreślenie wykonane dlugopisem. Boki książki przybrudzone.

Kenig Maria Magdalena. Spory i konflikty międzynarodowe w Afryce.

Okładki przybrudzone, przetarte, ponaddzierane przy końcach grzbietu (ok. 1 cm), na okładkach liczne zagięcia. Na stronie przedtytułowej i tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem, wewnątrz książki skreślenia wykonane niebieskim długopisem. Przybrudzony górny bok książki.
 

Łopiński, Moskit, Wilk. Konspira - rzecz o podziemnej Solidarności.

Z okładek odchodzi folia ochronna. Rogi okładek delikatnie wytarte. Okładka przednia z pionowym zagięciem. Brak strony tytułowej i przedtytułowej. Na kilku stronach stare pieczątki pobiblioteczne.

Kacperczyk Radosław. Środki transportu część 2.

Rogi okładek delikatnie pozaginane. Okładki delikatnie wytarte.

Nowak Jerzy Robert. Węgry - burzliwe lata 1953 - 1956.

Okładka z delikatnie wytartymi rogami i krawędziami oraz delikatnymi zagięciami na rogach. Kilka pierwszych kartek z delikatnie zagiętym górnym rogiem. Cztery ostatnie strony z lekko zagiętym dolnym rogiem.

Valaskais, Sindell, Smith, Fitzpatrick - Martin. Propozycje dla przyszłości - społeczeństwo konserwacyjne.

Seria Plus Minus Nieskończoność.
Delikatnie przybrudzone okładki. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Alexander W. M. Państwo policyjne.

Mocno przetarte okładki z lekko zagiętymi i wytartymi rogami. Grzbiet z mocno przetartymi krawędziami. Na tylnej okładce dwie stare metki cenowe. Strona przedtytułowa zżółknięta.