Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Collins Jackie. Hollywood wives.

Krawędzie okładek delikatnie przytarte. Na przedniej okładce pionowe zagięcie i naklejona owalna naklejka z napisem "Adults only". Przybrudzone boki książki.

Innes Hammond. High stand.

Okładki lekko przetarte na krawędziach z zagięciami na rogach. 

Smith Wilbur. Men of men.

Delikatnie przetarte krawędzie okładek. Przybrudzone boki książki. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki napis zamalowany czarnym markerem. Na pierwszej stronie i na przedniej okładce delikatne odbicie tegoż markera. 

Bradford Barbara Taylor. The triumph of Katie Byrne.

Okładki książki delikatnie przybrudzone, przetarte na krawędziach z zagięciami w rogach.

Giertych Jędrzej. My, nowe pokolenie!

Przednia okładka przybrudzona zieloną farbką.

Kokot Józef. Kwestia niemiecka w ćwierć wieku po bezwarunkowej kapitulacji III Rzeszy.

Okładki lekko przybrudzone. Na przedniej okładce w górnym rogu kilka liter pisanych ołówkiem. Na tylnej okładce naklejona metryka biblioteczna. Grzbiet z lekko wytartymi krawędziami, dolny koniec naddarty (3 cm). Delikatnie zagięte rogi kartek. Na stronach 4, 15 i 233 pieczątki biblioteczne jedna z nich przekreślona. Ostatnia kartka z mocno zagiętym rogiem.

Williams Alan. A Bullet for the Shah.

Okładki lekko przybrudzone, delikatnie wytarte, z niewielkimi zagięciami na rogach. Naddarta 1 cm dolna krawędź przedniej okładki. Lekko przybrudzony grzbiet. Na pierwszej stronie dwie, czerwone pieczątki.

Gold, Wallace, Knight, Gunn, McIntosh, Sturgeon. 5 Galaxy - short novels.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte, z drobnymi zagięciami na rogach. Grzbiet lekko przybrudzony i przetarty na krawędziach. Drobny ubytek w dolnym rogu przedniej okładki. Ślad pionowego zagięcia na przedniej okładce.

Chandler Raymond. The Lady in the Lake.

Obwoluta przybrudzona, wytarta na krawędziach, na grzbiecie z niewielką plamą po zamoczeniu. Naddarty górny koniec grzbietu obwoluty (1 cm). 

Asimov Isaac. The End od Eternity.

Książka oprawiona introligatorsko. Płócienne okładki wyblakłe i przybrudzone. Przednia okładka lekko wygięta ku górze. Przybrudzone wewnętrzne części okładek. Oryginalna okładka książki zaczyna odklejać się w dolnej części od oprawy introligatorskiej. W górnym rogu pierwszej kartki nieaktualna pieczątka imienna.

Eliot T. S. The Cocktail Party.

Okładki wytarte, w wielu miejscach pozaginane. Grzbiet także przetarty, naderwany na dolnym końcu (2 cm). U góry pierwszej kartki delikatny ślad po dopisanych długopisem liczbach. W tekście kilka zaznaczeń wykonanych ołówkiem. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Dickens Charles. David Copperfield - wersja skrócona.

Okładki lekko wytarte i z drobnymi zagięciami na rogach. Grzbiet także przetarty, przy dolnym końcu ponaddzierany około 4 cm. U góry przedniej okładki podpis imienny poprzedniej właścicielki wykonany piórem. U dołu strony tytułowej podpis wykonany pisakiem. Naddarty dolny róg strony przedtytułowej (1 cm). Kilka fragmentów tekstu z dopiskami wykonanymi ołówkiem i długopisem.

Ferguson Brad. The World Next Door.

Okładki wytarte na krawędziach i lekko pozaginane na rogach. Na tylnej okładce dwie nieaktualne naklejki z cenami.

Pullein - Thompson Christine. Horse & Pony stories.

W dolnym rogu pierwszej kartki dopisana długopisem liczba "684. 05". Delikatnie pozaginane rogi okładek.

Dillon Myles. Irish Sagas.

Okładki lekko wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet ponaddzierany i z ubytkami na obydwu końcach (po 1 cm). Książka rozłamana między stronami 96/97.

Archer Jeffrey. Honor Among Thieves.

Okładki delikatnie wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Książka lekko pofalowana w pionie w wyniku niewłaściwego przechowywania. 

Frost Mark. The List of 7.

Okładki i grzbiet lekko wytarte na krawędziach.