Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Dopartowa Mariola. Czy kino może nawrócić? - Wokół Pasji Mela Gibsona.

Okładki lekko wytarte na rogach z kilkoma słabo widocznymi śladami zarysowań, u dołu tylnej dwie nieaktualne naklejki z księgarni. W kilku miejscach tekst pozaznaczany ołówkiem lub długopisem. Kilka kartek z zagiętym górnym rogiem. Przybrudzone boki książki.

Got Jerzy. Teatr i teatrologia.

Okładki minimalnie przybrudzone, na krawędziach wytarte, lekko pozaginane na rogach. Ślad po zamoczeniu przy górnej krawędzi kartek oraz na tylnej okładce. U dołu wewnętrznej części tylnej okładki nieaktualna naklejka z ceną.

Kantor Tadeusz. Lekcje mediolańskie.

Okładki lekko przybrudzone - z boku przedniej niewielkie zagięcie. Lekko wytarte krawędzie i rogi okładek. 

Farrow Mia. Autobiografia - Wszystko, co minęło.

Okładki lekko wytarte na krawędziach i z niewielkimi zagięciami na rogach. Odklejona jedna z kartek ze zdjęciami. Przybrudzone boki książki.

Kudliński Tadeusz. Dziedzictwo Zemsty - opowieść.

Okładki i boki książki lekko pobrudzone.

Kozanecka Anna. Stanley Kubrick w opinii krytyki zagranicznej.

Okładki lekko wytarte - głównie na krawędziach.

Janicki Stanisław. Polskie filmy fabularne 1902 - 1988.

Okładki wytarte - najmocniej przy krawędziach i na rogach. Naddarte obydwa końce grzbietu - mocniej górny (1 cm). Naderwana 4 cm górna krawędź czterech ostatnich kartek. Na stronie ze spisem treści brakujący fragment ok 3 cm (tekst nieuszkodzony).

Kokesz Stanisław. Nie tylko Chaplin...

Okładki pobrudzone i wytarte, pozaginane na rogach. Urwany górny, lewy róg przedniej okładki. Spore przedarcia grzbietu (największe na dole - 7 cm). Na ostatniej stronie mała pieczątka. Przybrudzone boki książki.

Banham Martin, Wake Clive. Współczesny teatr Czarnej Afryki.

Obwoluta wytarta na grzbiecie, przy krawędziach i lekko pozaginana na rogach. Na pierwszej i ostatniej kartce prostokątne ślady po taśmie klejącej. Na stronie 4 anulowana pieczątka pobiblioteczna. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Keith Todd. Kevin Costner - nie autoryzowana biografia.

Minimalnie wytarte krawędzie i rogi okładek. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Cudnowski Henryk. Niedyskrecje teatralne.

Obwoluta lekko pobrudzona i wytarta, mocno ponaddzierana z tyłu - przy górnej krawędzi (tutaj również kilkucentymetrowy ubytek). Nierówno rozcięte introligatorsko górne krawędzie kartek. Lekko przybrudzone boki książki. 

Banaszyński Mieczysław. Śladami polskiej Terpsychory - balet.

Obwoluta lekko przybrudzona, wytarta przy krawędziach i ponaddzierana przy obydwu końcach grzbietu. 

Schiller Leon. Theatrum militans 1939 - 1945.

Obwoluta wytarta, z drobnymi miejscowymi naderwaniami przy krawędziach (z tyłu u góry max 1 cm) oraz na rogach. 

Garbicz Adam, Klinowski Jacek. Kino, wehikuł magiczny - Przewodnik osiągnięć filmu fabularnego. Podróż druga 1950 - 1959.

Obwoluta lekko pobrudzona, na krawędziach wytarta i miejscami ponaddzierana - także na rogach (do 2 cm). Delikatnie przybrudzony górny bok książki. 

Banach Andrzej. Wybór maski - 11 teatrów klasycznych.

Obwoluta przybrudzona i wytarta, na krawędziach mocno ponaddzierana i z licznymi ubytkami. Przybrudzone boki książki - głównie górny.

Afansajew Jerzy. Okno Zbyszka Cybulskiego.

Brak obwoluty. Płócienne okładki i grzbiet poplamione. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela książki. Lekko przybrudzone boki książki - głównie górny.

Michalik Jan. Dzieje teatru w Krakowie w latach 1893 - 1915 1-2: teatr miejski (tom V cyklu Dzieje teatru w Krakowie volumin 1 oraz volumin 2).

Obwoluty przybrudzone i wytarte, ponaddzierane na rogach i miejscami na krawędziach (do 1.5 cm). Na woluminie 2 nieaktualna pieczątka z "bonifikatą" na przedniej obwolucie oraz na ostatniej stronie.

Płażewski Jerzy. 200 filmów tworzy historię najnowszą kina.

Obwoluta poprzecierana i ponaddzierana na krawędziach, rogach oraz na obydwu końcach grzbietu (do 1 cm). U dołu pierwszej strony podpis imienny wykonany żółtym pisakiem. Pionowe ślady taśmy klejącej wzdłuż grzbietu pomiędzy wewnętrzną częścią przedniej i tylnej okładki a sąsiednimi kartkami. W kilku miejscach tekst podkreślony żółtym flamastrem.