Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Kosiewski Stefan. Wierszem.

Okładki lekko pozaginane i przybrudzone.

Gasparikowa Viera. Słoneczny koń - bajki słowackie.

Ilustracje: Antoni Boratyński.
Obwoluta ponaddzierana przy krawędziach, na rogach i końcach grzbietu ok. 3 cm. Na stronie tytułowej cyfra "2" napisana długopisem.

Tuwim Julian. Idzie Grześ.

Ilustracje: Jerzy Flisiak.
Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami, okładki ponaddzierane przy krawędziech do 1 cm.

Dąbrowski Antoni. Wiersze wezbrane.

Okładki pozaginane, przetarte przy krawędziach.

Oszerow B. Stary koń i lew.

Okładki poplamione, przybrudzone z lekko pozaginanymi rogami, na tylnej cena wkonana niebieskim długopisem. Na stronie tytułowej dedykacja dla poprzedniego właściciela wykonany czerwonym długopisem.

Conti Irena. Cztery pory pieśni nieustającej - wiersze włoskie.

Wydanie dwujęzyczne polsko - włoskie. 
Stan dobry.

Leśmian Bolesław. Poezje.

Obwoluta przetarta przy krawędziach, ponaddzierana w kilku miejscach (do 1 cm), leko przybrudzona wraz z bokami. Grzbiet przebarwiony.

Kwietniewska Marzena. Śpiąca królewna.

Ilustracje: Anna i Lech Stefaniakowie.
Na tylnej okładce naklejka z ceną. Okładki i wszystkie kartki tekturowe.

Wojnowicz Włodzimierz. Życie i niezwykłe przygody żołnierza Iwana Czonkina.

Okładki delikatnie przebarwione z słabo widocznymi załamaniami. Boki książki przybrudzone.

Twardowski Jan. Wiersze o Biblii.

Tylna okładka lekko przybrudzona.

Wittlin Jerzy. Vademecum dla nerwowych.

Okładki lekko przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i rogach. Grzbiet przybrudzony i lekko ponaddzierany na obydwu końcach (do 1 cm). Kartki delikatnie pożółknięte przy krawędziach.

Lechoń Jan. Poezje.

Okładki przetarte przy krawędziach wraz z grzbietem. Boki lekko przybrudzone. Książka rozłamana pomiędzy stronami 162/163.

Isakowicz - Zaleski Tadeusz. Wiersze.

Rogi okładek lekko pozaginane, na tylnej stara naklejka z ceną, po jej wewnetrznej stronie stara data napisana czerwonym długopisem.

Safona. Pieśni.

Okładki przybrudzone wraz z bokami i grzbietem. Wewnątrz ślad po zalaniu (od dolnej krawędzi do połowy strony).

Staff Leopold. Poezje tom 2: 1909 - 1914. Poezje zawarte w tym tomie pochodzą ze zbiorów Uśmiechy godzin, W cieniu miecza, Łabędź i lira

Okładki przetarte przy krawędziach, mocno ponaddzierane w kilku miejscach wraz z grzbietem (do 3 cm). Okładki przybrudzone (wraz z bokami). Przednia okładka lekko oddzielona od grzbietu. Na stronie tytułowej stara pieczątka ex libris poprzedniego właściciela. Kartki nierówno przyciete introligatorsko przy bokach, pozaginane przy krawędziach. 

Okudżawa Bułat. Przejezdny muzyk.

Piosenki i wiersze w przekładzie Wacława Kalety. Stan dobry.

Karwat Krzysztof. Ślad.

Okładki delikatnie przybrudzone.

Lechoń Jan. Poezje.

Okładki mocno przetarte przy krawędziach, przybrudzone - wraz z bokami. Na okładkach i na kartkach liczne mazaki wykonane niebieskim długopisem. Brak grzbietu. 

Śliwiński Marian, Rudowski Witold. Chirurgia kliniczna i operacyjna 1 - 4. (tom III jest dwuczęściowy)

Obwoluty wszystkich tomów przybrudzone i przetarte na krawędziach z słabo widocznymi zarysowaniami, ponaddzierane na krawędziach i rogach (do 1 cm). Jedynie obwoluta tomu trzeciego cz. 1 bardzo mocno rozdarta na grzbiecie (prawie na całej długości) i przy bocznej krawędzi w dwóch miejscach (po 6 cm). Obwoluty tomów pierwszego i drugiego przebarwione przy dolnej krawędzi.
Wewnątrz książek pieczątki ex libris poprzedniego właściciela - tom pierwszy na stronie 1, tom drugi i trzeci cz. 1 na stronach 1 i 100, 
Na górnym boku tomu pierwszego napisane mazakiem słowo "chirurgia". Na stronach 450 i 452 tomu drugiego podkreślenia wykonane kolorowymi kredkami. Tom III cz. 2 lekko rozłamany pomiędzy ostatnią kartką a tylną okładką.