Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Bear: Ciężki bój cz II, Chudziński: Sen zapisany na piasku, Dukszto: Raj skorumpowany, Bułyczow: Nowy Susanin i inne. Fenix 5 (52) 96.

Na okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach, zagięty dolny róg pierwszej kartki, przy bocznej krawędzi kartek (oraz na boku książki) małe przebarwienie.

Rolleczek Natalia. Bogaty książę.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z lekko pozaginanymi rogami, na grzbiecie u dołu sklejone przeźroczystą taśmą klejącą.

Nowakowski Marek Tadeusz. Dziewczyna i Carino.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Boki książki przybrudzone. Na stronie przedtytułowej małe przybrudzenie przy prawej krawędzi.

Sieroszewski Wacław. Wilk żelazny.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach na rogach i grzbiecie. Na stronie przedtytułowej, 15 i ostatniej pieczątka pobiblioteczna. Dwie pierwsze kartki i strona 15/16 luzem, kartka 3 naddarta do połowy. Książka pęknieta pomiędzy okładką a pierwszą kartką (podobnie z tyłu). Wewnątrz książki liczne brązowawe przebarwienia. Boki książki przybrudzone.

Rylski Eustachy. Człowiek w cieniu.

Cykl Nowa Proza Polska. Delikatnie przybrudzone okładki, na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany niebieskim długopisem.

Prus Bolesław. Wybór nowel.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z widocznymi śladami po zagięciach. Grzbiet u dołu podklejony przeźroczystą taśmą klejącą. Widoczne zarysowanie na dwóch pierwszych kartkach. Pomiędzy przednią okładką a sąsiednią kartką bardzo wyraźne ślady kleju.

Pasternak Leon. Komuna miasta Łomży.

Obwoluta przybrudzona, przetarta i ponaddzierana przy krawędziach i na rogach (do 1 cm). Na tylnej obwolucie oraz po wewnętrzej stronie tylnej okładki stare pieczątki "Loteria książkowa" oraz "Cena zniżona".

Nawrocka - Dońska Barbara. Przed godziną W.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie.

Kulman A. G. Zbiór zadań z chemii ogólnej.

Rogi okładek delikatnie pozaginane.

Emanuel N. M., Siergiejew G. B. Wybrane metody badania kinetyki reakcji chemicznych.

Okładki lekko przybrudzone, przetarte z pozaginanymi rogami. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Kula Sławomir. Systemy teletransmisyjne.

Okładki i boki książki delikatnie przetarte. Na tylnej okładce stara naklejka cenowa.

Kaczorek Tadeusz. Macierze w automatyce i elektrotechnice.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone.

Kaczanowski S., Olszewski M., Wański Z. Płynowe elementy i układy logiczne.

Brak obwoluty. Okładki dość mocno przybrudzone. Przebarwienia przy dolnej krawędzi kilkunastu pierwszych kartek.

Chochowski Andrzej. Elektrotechnika z automatyką.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone, rogi okładek lekko pozaginane. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela książki.

Grad Jerzy. Aparaty i urządzenia elektryczne - ćwiczenia.

Okładki delikatnie przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Na tylnej okładce fragment starej naklejki cenowej. Boki książki leciutko przybrudzone. Rogi kilku pierwszych i ostatnich kartek lekko pozaginane.