Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Racinowski Saturnin. Problemy oceny szkolnej.

Brak obwoluty. Okładki i boki książki przybrudzone. Na stronach tytułowej, 35, 59, 91, 153, 175, 199 i 223 stare pieczątki pobiblioteczne (na stronie tytułowej dodatkowo numery "37" i "2448" napisane niebieskim długopisem.

Serczyk Władysław A. Kultura rosyjska XVIII wieku.

Delikatnie przybrudzone okładki z lekko pozaginanymi rogami (również na kilkunastu pierwszych kartkach zagięcie w dolnym rogu). Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "8878" wykonanny niebieskim długopisem oraz na stronie 17 i 269 pieczątka pobiblioteczna.

Słowikowski Tadeusz. Metodyka nauczania historii.

Okładki lekko przybrudzone i przetarte (głównie na krawędziach i rogach). Boki książki również przybrudzone. Na stronach 2, 19 i 207 stare pieczątki pobiblioteczne (na stronie 2 dodatkowo przekreślenie i numer "27063" napisany niebieskim cienkopisem).

Gendek Beata. Poezja Juliana Tuwima w szkole.

Okładki przybrudzone i leciutko przetarte na krawędziach. Boki książki również przybrudzone. Na stronach 152 - 153 żółte plamy.

Dąbrowska Justyna. Bez stresu z dziećmi.

Okładki przybrudzone, na tylnej naklejka z kodem kreskowym. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki zamazany zielonym mazakiem podpis poprzedniego właściciela.

Barczyk, Zając, Stanek, Bocian, Kitlińska - Król, Musioł. Dylematy komparatystyki pedagogicznej.

Okładki lekko przybrudzone z pozaginanymi rogami. Boki książki również przybrudzone.

Dąbrowski Zdzisław. Pedagogika opiekuńcza w zarysie 1 - 2.

Okładki obydwu tomów lekko przybrudzone i przetarte na krawędziach, dolne rogi pozaginane, boki książek przybrudzone. Na stronach 1 i 2 ślady korektora. W tomie drugim na dolnych rogach i przy dolnej krawędzi kilku kartek widoczne ślady zalania.

Sajkowska, Filar, Beisert, Kubicki i inni. Dziecko krzywdzone. Teoria, badania, praktyka nr 1/2002: Wykorzystywanie seksualne dzieci 1.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone, pozaginane rogi okładek. Książka rozłamana pomiędzy stronami 2/3 i 146/147

Horwath, Browne, Czyżewska, Drozdowski i inni. Dziecko krzywdzone. Teoria, badania, praktyka nr 2 (23)/2008: Systemowa pomoc dzieciom - ofiarom przestępstw, krzywdzenia i zaniedbywania.

Okładki lekko przybrudzone i przetarte. Boki książki również przybrudzone. Na stronie 18 podkreślenie żółtym mazakiem.

 

Zahorski Andrzej. Naczelnik w sukmanie Dzieje Narodu i Państwa Polskiego zeszyt II - 40.

Dzieje Narodu i Państwa Polskiego zeszyt II - 40.

Na tylnej okładce stara pieczątka z ceną.

Lepalczyk, Pilch, Mazurkiewicz, Winiarski i inni. Pedagogika społeczna - człowiek w zmieniającym się świecie.

Okładki przetarte z widocznymi załamaniami, na tylnej naklejona stara cena. Boki książki przybrudzone. Na kilku stronach podkreślenia wykonane niebieskim długopisem, ostatnia strona porysowana zieloną kredką.