Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Grochowski Maciej, Karolak Stanisław, Topolińska Zuzanna. Gramatyka współczesna języka polskiego: składnia - morfologia - fonologia.

Okładki lekko przybrudzone, poprzecierane na krawędziach i rogach, delikatnie pozaginane w kilku miejscach. Grzbiet książki sklejony z przednią okładką 3 pasami taśmy. Wewnętrzna część przedniej okładki sklejona z pierwszą stroną poziomymi pasami bezbarwnej taśmy. Lekko przybrudzone boki książki.

Kopaliński Władysław. Słownik wyrazów obcych i zwrotów obcojęzycznych.

Brak obwoluty. Okładki oraz boki książki minimalnie przybrudzone. Górna krawędź przedniej okładki naddarta (ok. 0,5 cm). Delikatnie pozaginane rogi okładek.

Hłasko Marek. Palcie ryż każdego dnia.

Obwoluta poprzecierana - głównie przy krawędziach i na grzbiecie oraz pozaginana na rogach. Drobne naddarcie w dolnym rogu tylnej części obwoluty. Przybrudzone boki książki.

Rospond Stanisław. Słownik etymologiczny miast i gmin PRL.

Okładki wytarte, lekko pozaginane na rogach. Grzbiet książki odbarwiony i przetarty. Brak strony tytułowej. Lekko przybrudzone boki książki.

Baudouin de Courtenay Jan. O języku polskim.

Obwoluta przybrudzona i poprzecierana, miejscami ponaddzierana na krawędziach i rogach (do 1 cm). Z przodu i na grzbiecie obwoluty napisany mazakiem numer "12284" (oraz na stronie 4). Boki książki przybrudzone. Na stronach 4, 17 i 453 stare pieczątki pobiblioteczne.

Nepomucka Krystyna. Nie wierzę w powroty.

Lekko przetarte krawędzie okładek i grzbiet. Na okładkach widoczne ślady po zagięciach. U góry tylnej okładki naklejka z nieaktualną ceną. Dwie kartki od strony 257 luzem. Lekko przybrudzone boki książki.

Gąsiorowski Wacław. Rok 1809.

Okładki lekko przybrudzone, pozaginane - najmocniej na rogach. Drobne naddarcie na dolnym końcu grzbietu (0.5 cm). Niewielka plama w dolnym rogu większości kartek. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Gretkowska. Sceny z życia pozamałżeńskiego. Belladonna; Pietucha. Sami dla siebie.

Okładki delikatnie przybrudzone, wytarte na krawędziach i rogach. Pozaginane rogi okładek. Kartki od strony 389 zagięte w dolnym rogu przy grzbiecie. Lekko przybrudzone boki książki.

Iwasiów Inga. Smaki i dotyki.

Okładki delikatnie przybrudzone.

Grych Paulina. Numer zerowy.

Lekko przybrudzone okładki.

Weinsberg Adam. Językoznawstwo ogólne.

Obwoluta przybrudzona, poprzecierana, ponaddzierana przy krawędziach i na rogach - do około 3 cm. Na tylnej obwolucie pieczątka pobiblioteczna, skreślenie, cena dopisana niebieskim długopisem. Na ostatniej stronie pieczątka "bonifikata".

Paruch Józef. Słownik skrótów.

Na tylnej części obwoluty stara naklejka z księgarni. Na pierwszej kartce podpis poprzedniego właściciela wykonany czarnym cienkopisem.

Dąbrówka Andrzej, Geller Ewa. Słownik antonimów.

Okładki poprzecierane na krawędziach i rogach. Boki książki przybrudzone - najmocniej górny.

 

Górski Konrad, Hrabec Stefan. Słownik języka Adama Mickiewicza tom V.

Redaktorzy naczeli: Konrad Górski i Stefan Hrabec.

Brak obwoluty. Płócienne okładki, grzbiet oraz boki książki minimalnie miejscami przybrudzone.

Kobyliński Szymon. Śmiechu warci. Wstęp: Stanisław Lem.

Zbiór karykatur ze wstępem Stanisława Lema.

Okładki przetarte na rogach, mocno przybrudzone wraz z bokami. Grzbiet naddarty przy górnej krawędzi (7 cm). Na stronach 8-9 przybrudzenia.

Abrahams Marc. Ignobel Prizes Antynoble.

Okładki lekko przetarte przy krawędziach, delikatnie przybrudzone wraz z bokami. Zagięty dolny róg tylnej okładki.

Jodłowski S., Taszycki W. Słowniczek ortograficzny z zasadami pisowni.

Okładki lekko przybrudzone i wytarte - głównie przy krawędziach, pozaginane na rogach. Grzbiet lekko wytarty. Na stronie tytułowej, 208 i wewnętrznej stronie tylnej okładki plamki z tuszu. Strony 65 - 68 oddzielone od grzbietu (luzem) książka w tym miejscu rozłamana. Przybrudzone boki książki.

Szober Stanisław. Słownik poprawnej polszczyzny.

Płócienne okładki, grzbiet oraz boki książki lekko przybrudzone. Książka rozłamana pomiędzy stronami 848/849.