Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Boyd William. Błękitne popołudnie.

Okładki lekko zarysowane, przetarte na rogach. Boki przybrudzone, na górnym ślad po zalaniu.

Mniszek Helena. Trędowaci.

Okładki lekko przetarte na krawędziach i rogach, przednia zgięta wzdłuż. Boki książki przybrudzone. Na kilku stronach brązowe plamy.

Stucki Katia. Lwia część.

Literatura szwajcarska.

Okładki lekko przybrudzone, delikatnie wytarte na rogach i przy krawędziach, pozaginane w kilku miejscach. Minimalnie przybrudzone boki książki.

Kalinowski Bogumił. Toyota Corolla - eksploatacja i naprawa.

Okładki leciutko przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Dolna krawędź przedniej okładki naddarta (ok 1 cm). Górne rogi kilku pierwszych kartek pozaginane.

Wajand Jan Aleksander. Samochodowe silniki z zapłonem samoczynnym (Silniki Diesla).

Okładki lekko przybrudzone i przetarte z pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce przy górnej krawędzi naklejona mała karteczka z sygnaturą. Na kilku stronach stare pieczątki pobiblioteczne. Książka rozłamana pomiędzy przednią okładką a pierwszą kartką.

Cartland Barbara. Klątwa klanu.

Okładki przetarte z pozaginanymi rogami, na tylnej pozostałość po metce cenowej. Tylna okładka naddarta przy grzbiecie od dołu (7.5 cm), w tym samym miejscu strony 135 - 176 oddzielone od grzbietu (do 9 cm). Brak strony przedtytułowej i tytułowej. Na kartkach przy bocznej krawędzi widoczne ślady zalania.

Cartland Barbara. Duch cyrku.

Okładki lekko przetarte.

Cartland Barbara. Natasza.

Okładki lekko przetarte, na przedniej widoczne załamania, na tylnej naklejka z kodem kreskowym. Na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wraz z datą wykonany niebieskim długopisem. Przybrudzone boki książki.

Cartland Barbara. Znudzony pan młody.

Okładki lekko przetarte, na tylnej naklejka z kodek kreskowym. Na stronie przedtytułowej podpis poprzedniego właściciela wraz z datą wykonany niebieskim długopisem. Książka rozłamana pomiędzy stronami 106/107.

Tagore Rabindranath. Noc ziszczenia.

Literatura indyjska.

Okładki wytarte na krawędziach oraz wzdłuż grzbietu, pozaginane lekko na rogach. U dołu strony przedtytułowej podpis imienny. W kilku miejscach podkreślenia tekstu wykonane długopisem.

Kleczkowska Krystyna. Bugatti w kolorze żółtym. Dedykacja autorki.

Okładki lekko przetarte na rogach, boki książki przybrudzone. Na stronie tytułowej dedykacja autorki wykonana zielonym długopisem.

Więckowski Zbigniew. Podręcznik motocyklisty.

Okładki delikatnie przybrudzone, wytarte na krawędziach i rogach. Lekko wytarty grzbiet książki. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Ilustrowany leksykon techniczny.

Delikatnie przetarte okładki na rogach i końcach grzbietu.

Spark Muriel. Cieplarnia nad rzeką wschodnią.

Okładki przetarte, przybrudzone (wraz z bokami). Grzbiet naddarty przy dolnej krawędzi (1 cm). 

Andrt J., Malina T. Skoda Favorit, Forman, Pick up - konserwacja i naprawy samochodów.

Okładki i boki książki przybrudzone, rogi lekko pozaginane. Na tylnej okładce przy górnej krawędzi stara naklejka cenowa. Przebarwienia wewnątrz okładek oraz na kilku pierwszych i ostatnich kartkach. Kilkanaście pierwszych i ostatnich kartek leciutko pofalowanych jak po zalaniu.

Fleszarowa - Muskat Stanisława. Wczesną jesienią w Złotych Piaskach.

Obwoluta przybrudzona i ponadzierana, przybrudzoen boki książki.

Gwiżdż Feliks. Zwyrtałowa Bacówka.

Okładki delikatnie przybrudzone, pozaginane na rogach, wytarte na krawędziach. Grzbiet lekko przetarty i z drobnym naddarciem u góry (0.5 cm).

Fleszarowa - Muskat Stanisława. Dwie ścieżki czasu.

Obwoluta przybrudzona, przetarta na krawędziach i rogach oraz ponaddzierana na grzbiecie u góry i u dołu do 5 cm. Książka oddzielona od okładki, boki książki przybrudzone.

 

Dejczer Stanisław. Kochanek Hitlera.

Poprzecierane krawędzie i rogi okładek oraz grzbiet. U dołu tylnej okładki nieaktualna naklejka z ceną. Pozaginane rogi okładek. Niewielki ślad po zamoczeniu w dolnym, lewym rogu książki do strony 15.

Kindersley Tania. Lato w Soho.

Okładki przybrudzone, przetarte na krawędziach i rogach, na tylnej ślad po metce cenowej. Boki książki przybrudzone.