Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Barclay Tessa. Saga rodu Craigallanów tom 1: Złote ziarno.

Okładki przybrudzone i przetarte na krawędziach i rogach. Na stronie przedtytułowej pieczątka z datą. Kartki od 245- 248 zgięte wzłuż.

Coscarelli Kate. Szczęście i sława.

Okładki przetarte z widocznymi załamaniami, boki książki przybrudzone. Na stronie 7 notatka "LEPIARZ 1995" wykonana czarnym długopisem.

Piotrowski Jan, Lauter Aleksander. Instalacje w domkach jednorodzinnych.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na nich widoczne zagięcia, przednia oraz tylna naderwana na końcach przy grzbiecie po ok. 3 cm.

McMahon Katharine. Róża Sewastopola.

Okładki lekko przetarte na krawędziach i rogach. Górna krawędź przedniej okładki i rogi pozaginane. Pierwsza karta zagięta, na stronach 1 - 16 przy dłuższej krawędzi żółte plamy.

Mieszkowski Jan Czesław. Projektowanie wewnętrznych instalacji gazowych.

Okładki przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami. Na nich widoczne zagięcia, na obydwu końcach grzbietu brakujący fragment (po ok. 2. cm). Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "2942" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie 25 i ostatniej pieczątka pobiblioteczna.

Ondaatje Michael. W lwiej skórze.

Literatura kanadyjska.

Przybrudzone okładki (mocniej tylna).

Wei Hui. Szanghajska kochanka.

Literatura chińska.

Minimalnie przybrudzona tylna okładka (tu nieaktualna naklejka z księgarni) oraz boki książki.

Rohóczanka Anna. Stefania - szczęśliwy powrót Trędowatej.

Obwoluta przybrudzona i przetarta, ponaddzierana w kilku miejscach na krawędziach (do 1.5 cm). Na obwolucie, bokach książki oraz kartkach i wewnętrznych stronach okładek przy krótszych krawędziach widoczne ślady zalania.

Chanian, Ebrahimi, Kaszigar, Asqari, Mandani Pur, Modżabi, Nadżdi. Kolacja cyprysu i ognia - współczesne opowiadania irańskie.

Literatura irańska.

Wytarte krawędzie i rogi okładek. U dołu tylnej okładki fragment naklejki z ceną. Na wewnętrznej części tylnej okładki kilka notatek wykonanych długopisem. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Nakhjavani Bahiyyih. Sakwa podróżna.

Literatura arabska.

Stan dobry.

Kwiatkowski, Cholewa, Chmielnicki i inni. Nowa Technika w Inżynierni Sanitarnej tom 10: Ogrzewanie i wentylacja.

Okładki przybrudzone, przetarte przy krawędziach i na grzbiecie z pozaginanymi rogami, widoczne ślady po oderwanej taśmie klejącej. Przednia naderwana u góry przy grzbiecie (ok. 2 cm.), na tylnej naklejka pobiblioteczna. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "88171" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie 17 i ostatniej pieczątka pobiblioteczna. Książka podklejona przeźroczystą taśmą klejącą pomiędzy stronami 184/185.

Aslam Nadeem. Mapy dla zagubionych kochanków.

Literatura pakistańska

Delikatnie przybrudzona tylna okładka.

Klonowicz, Dobrzański, Mańkowski i inni. Ogrzewanie i wentylacja tom 4.

Delikatnie przybrudzone, przetarte okładki (przy krawędziach i na grzbiecie) z lekko pozaginanymi rogami, na tylnej cena wykonana niebieskim długopisem. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "25362" wykonany piórem oraz na stronie 17 i 394 pieczątka pobiblioteczna.

Mierzwiński, Nawrocki, Pałasz, Piotrowski. Ogrzewanie i wentylacja tom 6.

Delikatnie przetarte okładki. Na stronie tytułowej pieczątka pobiblioteczna, numer "77367" wykonany niebieskim długopisem oraz na stronie 17 i ostatniej pieczątka pobiblioteczna.

Ting - Ling. Słońce nad Rzeką Sanghan.

Literatura chińska.

Okładki przybrudzone, pozaginane na rogach, wytarte na krawędziach. Urwany dolny róg przedniej okładki. Grzbiet u góry z ubytkiem (2 cm), u dołu ponaddzierany do 5,5 cm. Kartki delikatnie poluzowane na łączeniu z grzbietem. Przybrudzone boki książki. Przy krawędziach ostatniej kartki ślady po zamoczeniu. Na tylnej okładce pieczątka "Loteria książkowa".
 

Frank Rina. Bardziej niż wczoraj.

Literatura izraelska.

Stan bardzo dobry.

Binchy Maeva. Liliowy autobus.

Krawędzie i rogi okładek lekko przetarte. Na stronie przedtytułowej naklejona kartka.

Drummond June. Brzemię winy.

Okładki lekko przetarte na krawędziach, rogach i grzbiecie, na tylnej naklejona stara cena. Na stronie przedtytułowej naklejona kartka, na stronie tytułowej podpis poprzedniego właściciela wykonany czarnym cienkopisem.

Bradford Barbara Taylor. Triumf Katie Byrne.

Okładki przybrudzone i przetarte na krawędziach, rogi pozaginane. Na tylnej okładce widoczne załamanie.

Wotowski Stanisław A. Salon baronowej Wiery.

Okładki przetarte (głównie na krawędziach i rogach), tylna załamana.