Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Libera Zdzisław. Oświecenie.

Obwoluta przybrudzona, przetarta na krawędziach i rogach, ponaddzierana w kilku miejscach (do 1 cm). Boki książki przybrudzone.

Wolanowski Lucjan. Ocean nie bardzo spokojny.

Obwoluta przybrudzona, poprzecierana na krawędziach i na rogach. Urwany górny koniec grzbietu obwoluty. Obwoluta podklejona od wewnątrz taśmą klejącą. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Iwaszkiewicz Jarosław. Gniazdo łabędzi - Szkice z Danii.

Obwoluta lekko przybrudzona, wytarta na krawędziach  delikatnie ponaddzierana na obydwu końcach grzbietu (po 0.5 cm).

Brown Dee. Pochowaj me serce w Wounded Knee - indiańska historia amerykańskiego zachodu.

Okładki przybrudzone i mocno przetarte, głównie na rogach i krawędziach. Na stronie tytułowej w dolnym rogu, pieczątka ex libris poprzedniego właściciela oraz cyfra "226" zapisana niebieskiem długopisem. Książka rozłamana między stroną przedtytułową a stroną tytułową oraz między stroną 208 a sąsiednią kartką. Strony 305 - 308 oraz 309 - 408 (trzymające się razem) oddzielone od całości.

Barański, Galster, Kołakowski, Semczuk. Literatura rosyjska w zarysie.

Okładki przybrudzone i przetarte, głównie na krawędziach i rogach zwidocznymi załamaniami. Boki książki przybrudzone. Na wewnętrznych stronach okładek i pierwszej i ostatniej kartce widoczne tłuste plamy. Na górnych rogach stron 1 - 134 widoczne ślady zalania (część rogów ponaddzierana). Na stronach 4, 17 i 835 strare pieczątki pobiblioteczne.

Grzegorczyk Piotr. Lew Tołstoj w Polsce.

Okładki przybrudzone, przetarte na krawędziach i rogach. Rogi okładek pozaginane. Na dolnych rogach stron1 - 19 widoczne ślady zalania. Na tylnej okładce pieczątka, boki książki przybrudzone.

Fogler Janusz. Na wschód od Bajkału - Buriacja; Karłowicz Edward. Palmy pod śniegiem - Abchazja.

Książka dwustronna, na zdjęciu skan obydwu okładek.

Okładki poprzecierane i pozaginane na rogach. Na stronie tytułowej Abchazji dedykacje napisane długopisem i pieczątka kolonijna.

Aries Philippe. Człowiek i śmierć.

Seria Ceram.
Obwoluta pozaginana na krawędziach i przebarwiona w górnej części, z przodu naddarta w dwóch miejscach, przy dolnej krawędzi (do 2 cm). Grzbiet obwoluty wytarty przy górnej krawędzi. Na ostatniej kartce czarna plamka i mała dziurka. Boki książki delikatnie przybrudzone.  

Centkiewiczowie Alina i Czesław. Zdobywcy Bieguna Północnego.

Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet przybrudzony, na środku ze śladem po zamoczeniu (plama przechodzi na przednią okładkę) i lekko ponaddzierany na obydwu końcach. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Suchar Zbigniew. Słońce w zaprzęgu reniferów.

Okładki pozaginane w wielu miejscach, lekko przybrudzone i wytarte - najmocniej na krawędziach. Drobne naddarcie na dolnym końcu grzbietu (około 1,5 cm).

National Geographic 11 (14) - Apetyt na słonia.

W numerze: Apetyt na słonia, Wrota piekieł - zejście do wnętrza czynnego wulkanu, Syberia - w dzikich górach Arktyki, Po raz pierwszy sfotografowane niezwykłe polowanie lwów.

Stan dobry.

National Geographic 1 (2) - Dzieci Inków.

W numerze: Dzieci Inków, Kaszmir, Śluby w Afryce, Rekiny, Wszechświat, Pierzaste dinozaury, Odkrywanie Ameryki.

Stan dobry.

National Geographic 1 (1) - Gnijące kultury.

W numerze: Gnijące kultury, Milenium, Antarktyda, Mallory, Rodeo, Mumie, Polowanie z orłami.

Stan dobry.

National Geographic 9 (36) - Fudżi magia japońskiej Jasnej Góry.

W numerze: Fudżi magia japońskiej Jasnej Góry, Prowansja wśród najweselszych polskich emigrantów, Somalia upadłe państwo z najbardziej wolnym rynkiem świata, Najstarsza łódź podwodna tajna broń Konfederatów, Woda zatrważający raport o stanie i zasobach wody pitnej.

Przednia okładka przedtarta.

National Geographic 4 (31) - To ona! po 17 latach odnaleźliśmy tajemniczą Afgankę.

W numerze: To ona! po 17 latach odnaleźliśmy tajemniczą Afgankę, Bezgrzywe lwy, Jukatan, Malowidła Majów, Tybetańczycy, Woły piżmowe, Biebrza.

Stan dobry.