Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Coulloudon Virginie. Mafia sowiecka.

Okładki z delikatnie przetartymi rogami. Na tylnej okładce metka z starą ceną.

Teliga Leonid. "Opty" od Fidżi do Casablanki.

Okładki przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Grzbiet delikatnie poprzecierany.

Wojterski Teofil. Zielonym szlakiem polskiego wybrzeża.

Poprzecierane krawędzie i rogi okładek. Przybrudzony płócienny grzbiet - u góry dopisany numerek i doklejona karteczka. Na przedniej okładce dopisana długopisem liczba "719". Na 4 i ostatniej stronie stare pieczątki i oznaczenia pobiblioteczne.  Delikatnie przybrudzone boki książki.

Mickiewicz Marian. Odmieniec: opowieść o Adamie Mierosławskim.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki delikatnie przybrudzone i mocno wytarte, z zagięciami na rogach. Grzbiet przetarty, naderwany na dolnym końcu - 0,5 cm i na górnym - 3,5 cm. Delikatne, brązowe odbarwienia wzdłuż dolnej i bocznej krawędzi przedniej okładki oraz w mniejszym stopniu u początkowych kartek.

Perepeczko Andrzej. Zagłada dalekowschodniej eskadry.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone z drobnymi zagięciami - głównie na rogach, dolny róg przedniej okładki z śladem po zamoczeniu. Grzbiet delikatnie poprzecierany, przebarwiony przy zszywkach. Dolny róg strony 53 ze śladem po zagięciu.

Urbańczyk Andrzej. Samotne rejsy: sto lat samotnego żeglarstwa.

Okładki przetarte przy krawędziach i rogach, na przedniej widoczne zadrapanie, końce grzbietu ponaddzierane w górnej części oderwany fragment ok. 1,5 cm.

Flisowski Zbigniew. Między Nową Gwineą i Archipelagiem Bismarcka.

Okładki lekko przybrudzone z minimalnymi zagięciami. Grzbiet delikatnie poprzecierany, naddarty przy dolnym końcu (0,5 cm) i z pionowym zagięciem wzdłuż. Książka rozłamana pomiedzy stronami 88 a 89.

Strzelbicki Antoni. Zatopione skarby.

Okładki delikatnie przybrudzone z niewielkimi śladami po zagięciach na rogach. Grzbiet minimalnie poprzecierany.

Urbańczyk Andrzej. Oceanonauci: ludzie głębin.

Lekko przybrudzone okładki z minimalnie pozaginanymi rogami. Grzbiet nieznacznie poprzecierany. Niewielkie przebarwienia wokół zszywek na okładce i wewnątrz książki.

Baranowski Krzysztof. Regaty wokół globu. Na podstawie książki Robina Knox - Johnstona "A word of my own".

Okładki lekko przybrudzome z delikatnie pozaginanymi rogami. Grzbiet nieznacznie poprzecierany, pomarańczowy ślad wokół zszywki (również w środku). Górne rogi od strony tytułowej do 11 lekko pozaginane. Okładki oddzielone od całości.

Perepeczko Andrzej. Dar Pomorza.

Miniatury Morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i rogach. Lekko przetarty grzbiet.

Czerwiński Julian. Osiem lat na oceanach.

Okładki przybrudzone i przetarte z pozaginanymi rogami, przednia naddarta na obydwu końcach grzbietu (po 1 cm). w prawym, dolnym rogu u większości kartek widoczny ślad po zalaniu.

Pertek Jerzy. Niszczyciele "Wicher" i "Burza".

Lekko przybrudzone i poprzecierane okładki z minimalnymi  śladmi po zagięciach na rogach. Grzbiet poprzecierany z pomarańczową plamą wokół zszywki widoczne również wewnątrz książki. Niewielka czarna plama przy dłuższej krawędzi na stronie 33.

Pertek Jerzy. Rajdy niemieckich pancerników.

Okładki lekko przybrudzone i delikatnie pozaginane na rogach. Grzbiet poprzecierany na krawędziach z pionowymi zagięciami i naddarty przy dolnym końcu (0,5 cm).

Baranowski Krzysztof. Droga na Horn.

Seria Naokoło Świata.
Obwoluta przybrudzona, przetarta i ponaddzierana przy krawędziach i na rogach do ok. 2 cm. Przybrudzone boki książki.

Burchard Przemysław. Operacja Pluto.

Okładki lekko przybrudzone, grzbiet poprzecierany.

Saysse - Tobiczyk Kazimierz. Na Mazowszu.

Obwoluta przybrudzona i bardzo zniszczona: przedarcia (podklejone od wewnątrz taśmą), ubytki na krawędziach i zagięcia. Zagięty górny róg kilkunastu pierwszych kartek. Przybrudzone boki książki.

Filipowicz, Pazdur, Przypkowski, Kawalec, Orłowska. Ziemia sandomierska.

Okładki przybrudzone, mocno wytarte na krawędziach i na rogach. Płócienny grzbiet ponaddzierany na obydwu końcach i lekko przybrudzony. Książka pęknięta pomiędzy okładkami a sąsiadującymi z nimi kartkami. Przybrudzone boki książki.

Kon Wienczysław. Na "Błyskawicy" pod Narvikiem i Dunkierką.

Okładki przybrudzone z słabo widocznymi zagięciami szczególnie na rogach. Grzbiet lekko przetarty z poparańczowymi plamami wokół zszywek (widoczne również wewnątrz książki). Wewnątrz książki kilka fabrycznych pasków.

Szewczyk Miklaszewski, Sylwester. Opole.

Obwoluta pogięta, przetarta, delikatnie przybrudzona, na krawędziach i na rogach ponaddzierana. Lekko przybrudzone boki książki.