Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Flisowski Zbigniew. Przez środek Pacyfiku.

Na przybrudzonych okładkach widoczne ślady po zagięciach. Przy górnym końcu grzbietu 0.5 cm naddarcie. Brak strony tytułowej (wyrwana), zniszczona kartka 227 - 228 (ze spisem treści). Delikatnie przybrudzony górny bok książki.
 

Wójcicki Józef. Bałtyckie Orły.

Okładki nieznacznie przybrudzone (również na wewnętrznych stronach), lekko porzecierane na krawędziach i pozaginane na rogach. Grzbiet z pionowymi zagięciami. Boki książki delikatnie przybrudzone. Kilka kartek ze śladami po zagięciach.

Bielski Marian. Na linii życia i śmierci.

Okładki i boki książki przybrudzone. Przednia okładka zagięta wzdłuż grzbietu, przetarte końce grzbietu, górny naddarty ok. 1 cm. Na drugiej stronie zapiski wykonane długopisem.

Flisowski Zbigniew. Ku morzu Filipińskiemu.

Lekko przybrudzone okładki i boki książki. Grzbiet także przybrudzony i wytarty. Drobne zagięcia na rogach okładek.
 

Frankowski Marek. Z dala od gwiazd.

Delikatnie poplamione, przetarte okładki z widocznymi zagięciami. Wewnątrz i na bokach książki lekkie przybrudzenia.

Ujazdowski Andrzej. Wspomnienia z pokładu.

Obwoluta przetarta, na niej, przy krawędziach naddarcia (największe 2 cm), na tylnej stara pieczątka "Egzemplarz uszkodzony", na stronie przedtytułowej data wykonana niebieskim długopisem.

Flisowski Zbigniew. Przez środek Pacyfiku.

Okładki przybrudzone i pozaginane wzdłuż grzbietu i na rogach. Minimalnie poprzecierany grzbiet.

Wilson Colin. Pasożyty umysłu.

Okładki wytarte, lekko przybrudzone - na tylnej dopisana stara cena. Książka w kilku miejscach rozklejona. Lekko przybrudzone boki książki.

Kosiarz Edmund. Salwy nad zatoką.

Okładki pozaginane na rogach oraz lekko wytarte na krawędziach i przy grzbiecie. Książka lekko rozłamana między stronami 234/235 oraz 150/151. Brak strony tytułowej. Urwany kawałek dolnej krawędzi kartki o stronach 17/18 (tutaj tekst uszkodzony w niewielkim stopniu). Delikatnie przybrudzone boki książki.

Forester C. S. Porucznik Hornblower.

Przybrudzone okładki i boki książki. Na okładkach widoczne ślady po zagięciach. Grzbiet zniszczony (ponaddzierany i z ubytkami). Na górnej krawędzi przedniej okładki 1 cm ubytek przechodzacy na kilka pierwszych kartek (tekst nieuszkodzony). Kilka kartek ze śladem po zagięciu rogu.

Coulloudon Virginie. Mafia sowiecka.

Okładki z delikatnie przetartymi rogami. Na tylnej okładce metka z starą ceną.

Teliga Leonid. "Opty" od Fidżi do Casablanki.

Okładki przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Grzbiet delikatnie poprzecierany.

Wojterski Teofil. Zielonym szlakiem polskiego wybrzeża.

Poprzecierane krawędzie i rogi okładek. Przybrudzony płócienny grzbiet - u góry dopisany numerek i doklejona karteczka. Na przedniej okładce dopisana długopisem liczba "719". Na 4 i ostatniej stronie stare pieczątki i oznaczenia pobiblioteczne.  Delikatnie przybrudzone boki książki.

Mickiewicz Marian. Odmieniec: opowieść o Adamie Mierosławskim.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki delikatnie przybrudzone i mocno wytarte, z zagięciami na rogach. Grzbiet przetarty, naderwany na dolnym końcu - 0,5 cm i na górnym - 3,5 cm. Delikatne, brązowe odbarwienia wzdłuż dolnej i bocznej krawędzi przedniej okładki oraz w mniejszym stopniu u początkowych kartek.

Perepeczko Andrzej. Zagłada dalekowschodniej eskadry.

Seria Miniatury Morskie.
Okładki minimalnie przybrudzone z drobnymi zagięciami - głównie na rogach, dolny róg przedniej okładki z śladem po zamoczeniu. Grzbiet delikatnie poprzecierany, przebarwiony przy zszywkach. Dolny róg strony 53 ze śladem po zagięciu.

Urbańczyk Andrzej. Samotne rejsy: sto lat samotnego żeglarstwa.

Okładki przetarte przy krawędziach i rogach, na przedniej widoczne zadrapanie, końce grzbietu ponaddzierane w górnej części oderwany fragment ok. 1,5 cm.

Flisowski Zbigniew. Między Nową Gwineą i Archipelagiem Bismarcka.

Okładki lekko przybrudzone z minimalnymi zagięciami. Grzbiet delikatnie poprzecierany, naddarty przy dolnym końcu (0,5 cm) i z pionowym zagięciem wzdłuż. Książka rozłamana pomiedzy stronami 88 a 89.

Strzelbicki Antoni. Zatopione skarby.

Okładki delikatnie przybrudzone z niewielkimi śladami po zagięciach na rogach. Grzbiet minimalnie poprzecierany.

Urbańczyk Andrzej. Oceanonauci: ludzie głębin.

Lekko przybrudzone okładki z minimalnie pozaginanymi rogami. Grzbiet nieznacznie poprzecierany. Niewielkie przebarwienia wokół zszywek na okładce i wewnątrz książki.

Baranowski Krzysztof. Regaty wokół globu. Na podstawie książki Robina Knox - Johnstona "A word of my own".

Okładki lekko przybrudzome z delikatnie pozaginanymi rogami. Grzbiet nieznacznie poprzecierany, pomarańczowy ślad wokół zszywki (również w środku). Górne rogi od strony tytułowej do 11 lekko pozaginane. Okładki oddzielone od całości.