Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Natanson Wojciech. Artyzm Wyspiańskiego.

Nakład 2150 egz.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki z widocznymi zagięciami w rogach. Na tylnej okładce stara pieczątka z ceną „22 zł.” oraz cyfra „7,-” wykonana długopisem. Wewnątrz kartki z pozaginanymi rogami oraz pożółkłe przebarwienia na obrzeżach. Książka wydana w formie skryptu.

Natanson Wojciech. Stefana Żeromskiego droga do teatru.

Obwoluta przybrudzona z licznymi naddarciami przy krawędziach (do 0,5 cm). Na tylnej obwolucie stara pieczątka „wygrana loteryjna”. Wewnątrz kilka kartek z zagiętą prawą krawędzią oraz z pozaginanymi rogami.

Orzechowski Emili. Władysław Krzemiński 1907 - 1966.

Nakład 2500 egz.

Mocno przybrudzone i lekko przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Przednia okładka przy górnej krawędzi delikatnie popisana zielonym długopisem. Boki książki nieznacznie przybrudzone. Na pierwszej kartce delikatny ślad po zamoczeniu.

Oates Joyce Carol. Blondynka - Marylin Monroe 1-2.

Delikatnie przybrudzony górny bok obydwu tomów.

Pitera Zbigniew. Leksykon reżyserów filmowych.

Grzbiet książki lekko przetarty i naddarty na dolnym końcu (2 cm). Okładki lekko przetarte przy krawędziach oraz na grzbiecie książki. 

Pitera Zbigniew. Dzieje Gwiazdy.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm) przy krawędziach.

Pitera Zbigniew. Miłe kina początki...

Obwoluta lekko przetarta przy krawędziach z słabo widocznymi zagięciami. Przednia obwoluta naddarta przy górnej części grzbietu (1 cm). Wewnątrz książka rozłamana pomiędzy stronami 256/257

van de Velde Th. H. Zniechęcenie w małżeństwie.

Okładki mocno przybrudzone i ponaddzierane w wielu miejscach (do 2 cm). Oderwane małe fragmenty okładek i grzbietu. Grzbiet ponaddzierany. Przednia okładka przyklejona do pierwszej strony taśmą klejącą. Boki książki mocno przybrudzone.Ogólnie książka w złym stanie.

Moir Anne, Jessel David. Płeć mózgu.

Okładki delikatnie przybrudzone z leciutko pozaginanymi rogami. Na tylnej okładce przy górnej krawędzi naklejona stara cena książki.

Przetacznikowa Maria. Podstawy rozwoju psychicznego dzieci i młodzieży.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone. Wewnątrz przedniej okładki pieczątka z datą. Na kilku stronach stare pieczątki pobiblioteczne.

Gołaszewski Tadeusz. Piękno natury w świecie dziecięcym.

Obwoluta i boki książki delikatnie przybrudzone. Na przedniej obwolucie i na kilku stronach stare pieczątki pobiblioteczne.

Kofta Krystyna. Jak zdobyć, utrzymać i porzucić mężczyznę.

Ilustrował Andrzej Czeczot.
Okładki minimalnie przybrudzone z niewielkimi zagięciami na dolnych rogach.

Przetacznikowa Maria, Makiełło - Jarża Grażyna. Psychologia wychowawcza, społeczna i kliniczna.

Okładki lekko przeterte, głownie na krawędziach i rogach. Płócienny grzbiet i górny bok książki przybrudzone. Wewnętrzne strony okładek przebarwione. Na stronie 341 podkreślenie wykonane niebieskim długopisem.

Knight Eric. Lassie wróć.

Rogi okładek delikatnie pozaginane. Na stronie tytułowej stara pieczątka.

Dolińska Wiktoria. Co mówią nasze sny.

Okładki lekko przybrudzone, przetarte i pozaginane w kilku miejscach. Okładki odklejone od grzbietu.

Borowski Tadeusz. Pożegnanie z Marią.

Okładki przybrudzone i lekko pozaginane na rogach. Naddarcia na obydwu końcach grzbietu (do 1 cm). U góry strony tytułowej dopisana długopisem cyfra: "7".

Jaworczakowa Mira. Oto jest Kasia.

Na okładkach słabo widoczne ślady po zagięciach. Na boku książki niewielkie przybrudzenie (niebieski tusz). Na dwóch pierwszych kartkach (w górnym rogu) zagięcia.

Fredro Aleksander. Zemsta.

Rogi okładek lekko pozaginane.