Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Gogolewski Ignacy. Wszyscy jesteśmy aktorami.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki z widocznymi zagięciami i zarysowaniami. Na tylnej okładce naklejka ze starą ceną. Górny bok książki delikatnie przybrudzony.

Garczyński Stefan. Teatr Narodowy - Wacława dzieje.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki (głównie przy krawędziach) z słabo widocznymi śladami po zagięciach w rogach.

Szenic Stanisław. Maria Kalergis.

Obwoluta przybrudzona, na krawędziach ponaddzierana i z ubytkami. Największe przedarcie na bocznej krawędzi tylnej obwoluty (10,5 cm). Przybrudzony górny bok książki.

Gigli Beniamino. Pamiętniki.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki z widocznym pionowym zagięciem (tylna okładka) i wgnieceniami (przednia). Boki książki delikatnie przybrudzone.

Grzymała - Siedlecki Adam. Na orbicie Melpomeny.

Mocno przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 1 cm). Na tylnej obwolucie słabo widoczna pieczątka "Wygrana loteryjna".  Boki książki delikatnie przybrudzone.

Gazda Janusz. Innokientij Smoktunowski.

Książka oprawiona w przezroczystą folię przyklejoną taśmą klejącą do wewnętrznych stron okładek. Na pierwszej i ostatniej kartce przebarwienia od taśmy.

Gide Andre. Symfonia pastoralna.

Okładka mocno wytarta. Widoczne liczne ślady przetarć na grzbiecie i na krawędziach okładki. Tylnie okładka odrywa się od grzbietu książki (na odcinku ok 5 cm).

Got Jerzy. Dzieje teatru w Krakowie tom III część 2 - Teatr austriacki w Krakowie 1853 - 1865.

Mocno przybrudzona, przebarwiona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami. Na tylnej obwolucie dwie pieczątki: bonifikata 50%”. Kilka ostatnich kartek nie rozciętych introligatorsko przy dolnej krawędzi. Boki książki leciutko przebarwione.

Garbicz Adam, Klinowski Jacek. Kino, wehikuł magiczny - Przewodnik osiągnięć filmu fabularnego: Podróż pierwsza 1913 - 1949.

Mocno przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 3 cm). Na obwolucie, wewnątrz i na bokach książki ślady po zalaniu (tylna obwolula przebarwiona na czerwono). Boki książki przybrudzone - również z widocznymi śladami po zalaniu.

Giżycki Jerzy. Film o młodym Chopinie - problemy twórcze, realizacja, fakty i dokumenty.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta (głównie przy krawędziach) z widocznymi zagięciami i naddarciami (do 2 cm). Na tylnej obwolucie - przy dolnej krawędzi ubytek (4,5 x 4,5 cm). Na stronie tytułowej dedykacja i podpis poprzedniego właściciela wykonany zielonym flamastrem. Na ostatniej stronie mała, okrągła pieczątka. Boki książki delikatnie przybrudzone.

Bidwell George. Bunt długich spódnic - Emelina Pankhurst.

Dodatkowa, foliowa obwoluta. Obwoluta z wyblakłym grzbietem i z wytartymi krawędziami. Stare pieczątki pobiblioteczne na stronie 4, 17 i 317. Przybrudzony górny bok książki.

Bidwell George. Admirał jego królewskiej mości G. B. Rodney.

Przybrudzone okładki - tylna dodatkowo z plamą przy bocznej krawędzi. Wytarte krawędzie okładek i grzbietu. Niewielkie zagięcia na rogach okładek.

Krasiński Edward. Warszawskie sceny 1918 - 1939.

Na obwolucie widoczne leciutkie przybrudzenia, wgniecenia, przetarcia i naddarcia przy krawędziach (do 1 cm). Wewnątrz kilka starych pieczątek pobibliotecznych oraz numerów wykonanych długopisem. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Kudliński Tadeusz. Vademecum teatromana.

Obwoluta leciutko przetarta i ponaddzierana przy krawędziach w kilku miejscach (do 3 cm).

Ostrowski Adam. Garibaldi.

Obwoluta przybrudzona oraz wytarta, na krawędziach ponaddzierana i z drobnymi ubytkami. Ksiązka pęknięta (rozdzielona na dwie części) pomiędzy stronami 474/475.

Trepka Andrzej. Benedykt Dybowski.

Krawędzie obwoluty wytarte, miejscami ponaddzierane (max do 2 cm). Wyblakły grzbiet obwoluty. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Rudziński Witold. Moniuszko.

Obwoluta mocno poprzecierana i lekko przybrudzona, ponaddzierana z ubytkami na krawędziach oraz na rogach. Przedarta boczna krawędź (przy zakładce) przedniej części obwoluty

Ludlum Robert. Chancellor manuscript.

Okładki (przednia jest "podwójna") przybrudzone, wytarte na rogach i na krawędziach. Przednia - pierwsza okładka rozdarta u dołu, przy grzbiecie (6 cm) oraz przy dolnej krawędzi 0,5 cm (to rozdarcie przechodzi na dwie pierwsze kartki). Niewielkie wgięcie na dwóch przednich okładkach oraz na kilku początkowych kartkach. Na przedniej okładce stara naklejka z ceną.