Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Tomaszewska Marta. Tapatiki - 2 tomy.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Boki książek delikatnie przybrudzone i przebarwione.

Tomaszewska Marta. Omijajcie wyspę Hula.

Mocno przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zarysowaniami. Po wewnętrznych stronach okładek oraz wewnątrz książki żółte przebarwienia. Boki książki trochę przybrudzone.
Ilustrował Gabriel Rechowicz.
 

Wedding Alex. Wielka przygoda Kacpra Schmecka.

Mocno przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami i zarysowaniami. Wewnątrz kilka kartek leciutko popisanych ołówkiem. Wewnętrzna strona przedniej okładki przyklejona przeźroczystą taśmą klejącą do grzbietu książki (wzdłuż). Boki książki trochę przybrudzone.
Ilustrowali: Bożena Truchanowska i Wiesław Majchrzak
 

Rafaelsen Ellinor. Saga Obietnice tom 12: Nad przepaścią.

Delikatnie poprzecierane rogi okładek, przednia okładka naderwana u dołu przy grzbiecie ok. 0,5 cm.

Sołowiow Leonid. Przygody Hodży Nasreddina.

Lekko przybrudzone i przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi śladami po zagięciach. Tylna okładka oddarta od dolnej części grzbietu (3 cm), przednia 1 cm. Wewnątrz książka w kilku miejscach delikatnie rozłamana. Boki książki trochę przybrudzone.

Szelburg - Zarembina Ewa. Dom młodości.

Mocno przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Przednia i tylna okładka oddarte od górnej części grzbietu (po 3,5 cm – w wyniku braku grzbietu). Wewnątrz książki (przy górnej krawędzi) oraz na górnym boku ślady po zalaniu. Tylna okładka odklejona od grzbietu. Na stronie tytułowej dedykacja, pieczątka i podpis poprzedniego właściciela (również na wewnętrznej stronie tylnej okładki). Boki książki trochę przybrudzone.

Sachse Gunter. Bunt na... Bounty.

Lekko przybrudzona i przetarta obwoluta głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zagięciami. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki, przy górnej krawędzi stara cena wykonana niebieskim długopisem. Boki książki delikatnie przybrudzone.
 

Snopkiewicz Halina. Kołowrotek.

Lekko przybrudzone, przebarwione i przetarte okładki głównie przy krawędziach z widocznymi zagięciami. Wewnątrz pożółkłe kartki na obrzeżach. Boki książki delikatnie przybrudzone i przebarwione.
Ilustrowała Ewa Kwiatkowska.