Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Cooper James Fenimore. Jezioro śmierci, Młody orzeł.

Lekko przebarwione okładki z słabo widocznymi zarysowaniami.

Twain Mark. Książę i żebrak.

Kilka ostatnich kartek delikatnie naddartych przy dolnej krawędzi (do 1 cm).

Brown Rita Mae. Venus envy.

Okładki przybrudzone, mocno pozaginane. Przednia naddarta wzdłuż grzbietu (w dolnej części) na dł. 4 cm.  Poprzecierane i lekko pozaginane krawędzie i rogi okładek. Na tylnej stronie okładki naklejka ze starą ceną

Cooper James Fenimore. Pilot.

Lekko przybrudzone i mocniej przebarwione okładki z widocznymi wgnieceniami i przetarciami (głównie przy krawędziach). Na przedniej okładce mały ubytek (0,5 cm x 0,5 cm). Na tylnej okładce zakreślona stara cena. Naddarta górna i dolna część grzbietu (po 1,5 cm). Wewnątrz żółte przebarwienia. Nieznacznie przybrudzone i przebarwione boki książki.

Sikula Vincent. Nie na każdej górce karczma.

Literatura słowacka.

Obwoluta wytarta - najmocniej na krawędziach i na rogach. Urwany górny koniec grzbietu obwoluty oraz częściowo góna krawędż z obu stron. Drobne naddarcia na rogach obwoluty oraz miejscami na poziomych krawędziach. Na stronie przedtytułowej dopisana cyferka "1".

Sandemo Margit. Saga o Ludziach Lodu tom 15: Wiatr od wschodu.

Okładki delikatnie pozaginane. Boki książki minimalnie przybrudzone. Urwany dolny róg ostatniej kartki.

Cooper James Fenimore. Pilot.

Lekko przebarwione okładki z słabo widocznymi zagięciami i przetarciami (głównie przy krawędziach). Przednia okładka popisna żółtym flamastrem. Grzbiet podklejony taśmą. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Twain Mark. Królewicz i żebrak.

Lekko przetarte okładki (przy krawędziach), oraz delikatnie pozaginane rogi.

 

Twain Mark. Królewicz i żebrak.

Na okładkach zagięcia, przetarcia i naddarcia przy krawędziach (do 1 cm). Na stronie tytułowej dedykacja, pieczątki i podpis poprzedniego właściciela.

 

Cooper James Fenimore. Pionierowie.

Na okładkach widoczne przybrudzenia, przebarwienia, zagięcia, wgniecenia, zarysowania, ubytki (ma przedniej przy dolnej krawędzi, na tylnej przy lewej krawędzi) oraz mocne przetarcia (głównie przy krawędziach). Delikatnie przybrudzone boki książki.

Ilustrował Stanisław Rozwadowski.

Fielding Henry. The history of Tom Jones a foundling.

Okładki przybrudzone, pozaginane i poprzecierane zwłaszcza przy krawędziach, rogach i na grzbiecie. Boki książki lekko pobrudzone. Kartki wewnątrz książki lekko pofalowane, najprawdopodobniej efekt zamoczenia.

Cooper James Fenimore. Pogromca zwierząt.

Leciutko przybrudzone okładki z słabo widocznymi zagięciami i przetarciami (głównie krawędzie grzbietu). Oddarty lewy, górny róg przedniej okładki. Grzbiet podklejony taśmą. Wewnątrz na kilku kartkach (przy lewej krawędzi) i na boku książki widoczne ślady po zalaniu. Przednia okładka odkleja się od okładki. Delikatnie przybrudzone i przebarwione boki książki.

Ilustrował Andrzej Heidrich.

Cooper James Fenimore. Czerwony Korsarz.

Okładki i boki książki lekko przybrudzone. Naddarta górna (0,5 cm) i dolna (1 cm) część grzbietu.

Ilustrował Mieczysław Majewski.

Sandemo Margit. Saga o Ludziach Lodu tom 21: Diabelski jar.

Okładki pozaginane, dolna krawędź grzbietu naddarta (ok. 1 cm). Brak trzeciej kartki.

Twain Mark. A laurel reader.

Okładki przetarte, pozaginane i przybrudzone. Krawędzie i rogi poprzecierane, miejscami ponaddziernane. Grzbiet w dolnej i górnej części postrzępiony i ponaddzierany. Boki książki przebarwione, poplamione. Wewnątrz książki kilka kartek luzem. Na kilku pierwszysch kartkach oraz na wewnętrznych stronach okładek, notatki napisane ołówkiem.  Wewnątrz książki liczne podkreślenia. Na stronie tytułowej dedykacja. Ogólnie: Książka w złym stanie.

Jilemnicky Piotr. Kawałek cukru.

Literatura czeska.

Okładki pobrudzone, ich krawędzie dłuższe od kartek stąd zagięcia i liczne naderwania. Nierówno docięte krawędzie kartek. Pobrudzony górny bok książki. Lekko podniszczony górny i dolny bok książki. Stare pieczątki świetlicowe na dwóch pierwszych kartkach, na stronie 17 i ostatniej.

Otcenasek Jan. Pokusa.

Literatura czeska.

Okładki przybrudzone, z niewelkimi śladami po zagięciach. Małe przybrudzenie na końcówce górnego rogu kilku początkowych kartek.

Tomaszewska Marta. Gdzie ten skarb?!

Na obwolucie widoczne zagięcia, zarysowania, oraz przetarcia i naddarcia przy krawędziach (do 3 cm). Książka w czterech miejscach podklejona przezroczystą taśmą klejąca (wzdłuż grzbietu). Boki książki trochę przybrudzone.

Ilustrowała: Jadwiga Lifowska

 

Tomaszewska Marta. Bal u zegarmistrza Teofila.

Lekko przybrudzone okładki z słabo widocznymi przetarciami (przy krawędziach), zagięciami i naddarciami (do 1 cm). Boki książki trochę przybrudzone.

Ilustrował: Zbigniew Łoskot

 

Tomaszewska Marta. Bal u zegarmistrza Teofila.

Lekko przebarwione i przybrudzone okładki, z słabo widocznymi przetarciami (przy krawędziach), zagięciami i naddarciami (do 1 cm). Boki książki trochę przybrudzone.

Ilustrował: Zbigniew Łoskot