Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Curwood James Oliver, Marlicz Jerzy. Łowcy wilków, Łowcy złota, Łowcy przygód.

Ilustrował Stanisław Rozwadowski.
Przybrudzone okładki z widocznymi zagięciami i przetarciami (głównie przy krawędziach). Boki książki przybrudzone. Książka rozłamana pomiędzy stronami 216/217 i 264/266, jedna kartka luzem pomiędzy rozłamaniem. Kilka kartek przybrudzonych. Ogólnie książka w nienajlepszym stanie.
 

Curwood James Oliver. Steele z Królewskiej Konnej.

Leciutko przybrudzone okładki z widocznymi zagięciami i przetarciami (głównie przy krawędziach). Na tylnej okładce przyklejona stara cena. Wewnątrz książka rozłamana na str. 120/121.

Curwood James Oliver. Steele z Królewskiej Konnej.

Leciutko przybrudzone i przebarwione okładki z widocznymi zagięciami, przetarciami (głównie przy krawędziach) i naddarciami (do 0,5 cm). Na okładkach, bokach książki i wewnątrz na kartkach (w prawym, dolnym rogu) widoczne ślady po zalaniu. Wewnątrz kilka kartek z pozaginanymi rogami. Wewnątrz i na bokach książki delikatne przybrudzenia.

Curwood James Oliver. Władca Skalnej Doliny.

Leciutko przybrudzone okładki z widocznymi zagięciami, wgnieceniami i przetarciami (głównie przy krawędziach). Tylna okładka wraz z kilka ostatnimi kartkami oddarta od dolnej część grzbietu (1 cm). Oddarta (1 cm) i naddarta (3,5 cm) dolna krawędź grzbietu. Wewnątrz kilka kartek z pozaginanymi rogami. Delikatnie przybrudzone i przebarwione boki książki.

Curwood James Oliver. Władca Skalnej Doliny.

Leciutko przybrudzone i mocno przebarwione okładki z widocznymi zagięciami. Na przedniej okładce ślad zaschniętego kleju. Wewnątrz kilka kartek pozaginanych. Delikatnie przebarwione boki książki.

Ilustrował Krzysztof Grzondziel.

Curwood James Oliver. Władca Skalnej Doliny.

Na okładkach mocno widoczne przybrudzenia, przebarwienia, ślady po zalaniu, zagięcia, zarysowania, wgniecenia oraz bardzo mocne przetarcia (również przy krawędziach). Wewnątrz przebarwienia, kilka kartek z pozaginanymi rogami i przetartymi krawędziami. Mocno przybrudzone i przebarwione boki książki.

Ilustrował Krzysztof Grzondziel.

Curwood James Oliver. Włóczęgi północy.

Lekko przybrudzone okładki z widocznymi przetarciami (głównie przy krawędziach). Wewnątrz kilka kartek pozaginanych. Delikatnie przybrudzone boki książki.

Ilustrował Janusz Grabiański.

Boulton W. H. Wieczność piramid i tragedia Pompei.

Obwoluta delikatnie przybrudzona, ponaddzierana przy krawędziach (do 0,5 cm).

Marek Jiri. Panoptikum grzesznych ludzi.

Literatura czeska.

Okładki przybrudzone oraz przebarwione, z delikatnie wytartymi rogami. Książka rozłamana (bez pęknięcia) między str. 176/177. Minimalnie przybrudzony górny bok książki.

Duda Joanna, Krzywda Sebastian. Obsługa konsumenta w hotelarstwie część 1 - podręcznik do nauki zawodu Technik hotelarstwa.

Przednia okładka zagięta wzdłuż grzbietu, przetarte krawędzie okładek oraz grzbiet książki. Na okładkach słabo widoczne ślady zarysowań.

Kukucin, Timrava, Nadasi-Jege, Ciger-Hronsky, Chrobak, Svantner, Figuli i inni. Ołowiany ptak - opowiadania słowackie.

Literatura słowacka.

Okładki lekko pobrudzone, z licznymi śladami po zagięciach. Na środku przedniej okładki niewielkie naderwanie (ok. 1 cm) przechodzące na kilka pierwszych kartek. Książka rozłamana pomiędzy stronami 240/241.

Paral Vladimir. Cud generalny - powieść nadziei.

Literatura czeska.

Okładki delikatnie przybrudzone i przetarte. Na rogach okładek niewielkie ślady zagięć. Ksążka rozłamana i część kartek od strony 141 do 220 odklejone (jako całość) od grzbietu.

Svenkova, Andruska, Habaj, Jurik, Rakus, Puskas, Zelinka i inni. Poczta na południe - antologia młodej prozy słowackiej.

Literatura słowacka.

Obwoluta przybrudzona, wytarta na rogach i na krawędziach. Na dwóch pierwszych stronach podpisy i dedykacje.

Rezac Vaclav. Czarne światło.

Literatura czeska.

Obwoluta wytarta - najmocniej na rogach i na krawędziach, przybrudzone boki książki. Grzbiet obwoluty u góry z naddarciem i drobnym ubytkiem.

Kazan Elia. The arrangement.

Okładki przetarte, lekko poplamione i pobrudzone, ponaddzierane w kilku miejscach przy krawędziach (do 1 cm). Rogi poprzecierane i pozaginane. Grzbiet w dolnej i górnej części postrzępiony. Przednia okładka z ubytkami przy dolnej krawędzi, naddarta wzdłuz grzbietu  w dolnej części na dł. 4 cm. Tylna naddarta na dł. 14 cm (również przy grzbiecie). Boki książki przebarwione na różowo.

Jilemnicky Piotr. Nieorane pole.

Literatura słowacka.

Okładki lekko pobrudzone, ich krawędzie pozaginane i ponaddzierane w wielu miejscach. Większość kartek z nierozciętą górną krawędzią a boczne krawędzie z różnymi długościami podocinane. Stare pieczątki ze świetlicy/biblioteki na stronie przedtytułowej na 17 i ostatniej.

Cooper James Fenimore. Jezioro śmierci, Młody orzeł.

Leciutko przebarwione okładki, kilka pierwszych kartek przetartych przy górnej krawędzi.

Cooper James Fenimore. Jezioro śmierci, Młody orzeł.

Lekko przebarwione okładki z słabo widocznymi zarysowaniami.