Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Bradford Barbara Taylor. Angel.

Okładki przeterte, przybrudzone i lekko pozaginane. Wewnątrz książki pozaginane rogi kartek.

Pilcher Rosamunde. September.

Okładki przetarte  z widocznymi zagięciami i zarysowaniami. Poprzecierane, leciutko postrzępione krawędzie i rogi. Grzbiet z licznymi zagieciami, w dolnej części naddarty (1 cm). Na pierwszej kartce mazaki wykonane ołówkiem. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki (przy górnej krawędzi) żółte przebarwienie.

Krukierek, Wiśniowski, Wiktor i inni. Watra 6.

Okładki pożółknięte - na tylnej dopisana stara cena. Niewielka plama po zamoczeniu na górnej krawędzi przedniej okładki oraz podobnie u kilku początkowych kartek.

Krukierek, Wiśniowski, Wiktor i inni. Watra 5.

Okładki pożółknięte - na tylnej pieczątka z cyfrą "120". Grzbiet spięty dwiema zszywkami. Naddarta (0.5 mm) boczna krawędź przedniej okładki. Drobne naddarcie dolnego końca grzbietu. Na bocznej krawędzi pierwszej kartki niewielka plamka po zamoczeniu.

Baxter George Owen. Drewniana broń.

Na okładkach słabo widoczne zagięcia. Wewnątrz kilka kartek delikatnie uszkodzonych przy prawej krawędzi.

Baxter George Owen. Drewniana broń.

Lekko przetarte okładki głównie przy krawędziach.

Baxter George Owen. Daleka droga.

Lekko przetarte okładki z mocno widocznymi zagięciami. Na tylnej okładce przyklejona stara cena. Wewnątrz książka rozłamana na str. 140/141 i 256/257.

Baxter George Owen. Droga do San Triste.

Lekko przetarte okładki głównie przy krawędziach z słabo widocznymi zagięciami. Naddarta dolna krawędź grzbietu (1 cm). Wewnątrz kilka kartek z pozaginanymi rogami.

Asimov. Asimov on science fiction.

Okładki lekko przetarte z słabo widocznymi zagięciami. Krawędzie i rogi poprzecierane i lekko pozaginane. Na pierwszej stronie w prawym, górny rogu napisane długopisem "2S0".

Ludlum Robert. The gemini contenders.

Okładki lekko pozaginane, przetarte (zwłaszcza przy krawędziach i rogach). Delikatne naddarcia wzdłuż krawędzi - największe na tylnej okładce (1 cm). Na wewnętrznej stronie tylnej okładki adnotacje napisane ołówkiem. Kilka ostatnich kartek wewnątrz książki z pozaginanymi dolnymi rogami.

Małek Zdzisław, Nyka Józef. W Pieninach.

Obwoluta przybrudzona i lekko wytarta na rogach. Naddarty (1 cm) dolny koniec grzbietu obwoluty.

Arczyński Stefan, Stec Tadeusz. W Karkonoszach.

Obwoluta przybrudzona, z drobnymi naddarciami na rogach i miejscami na krawędziach (do 1 cm). Lekko przybrudzony górny bok książki.

Follett Ken. A dangerous fortune.

Okładki delikatnie pozaginane, przetarte (zwłaszcza przy krawędziach i rogach). Grzbiet pozaginany, w dolnej i górnej części leciutko wytarty. Na tylnej okładce naklejka ze starą ceną.

Mitchard Jacquelyn. Prezent na święta.

Okładki delikatnie przybrudzone, wewnątrz przedniej okładki podpis poprzedniego właściciela książki.

Stone Robert. Zatoka dusz.

Okładki delikatnie przybrudzone, rogi okładek leciutko pozaginane. Książka lekko rozłamana pomiędzy stronami 238/239.

Grisham John. The runaway jury.

Okładki pozaginane z niewielkimi naddarciami przy krawędziach i poprzecieranymi rogami. Grzbiet lekko pozaginany. Boki książki przybrudzone. Na stronie tytułowej parafka poprzedniego właściciela.