Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Dudziewicz Jerzy. Podręcznik metrologii - tom II: podstawy praktyczne.

Brak obwoluty. Lekko przybrudzone okładki. Lekko zagięte rogi okładek. Wewnątrz w dwóch miejscach pozostałości po odklejonej kartce (str. 3 i 7). Wewnątrz kilka kartek z zagiętymi rogami. Lekko przybrudzone boki książki.

Tiepłow B. Psychologia.

Okładki delikatnie przybrudzone, rogi okładek przetarte. Wewnątrz okładek i na kilku stronach pieczątki ex libris poprzedniego właściciela. Na kilku stronach tekst podkreślony różowym długopisem.

Fenczyn Jan. Psychologia - wybór zagadnień dla studentów kierunku turystyka i rekreacja.

Okładki i boki książki delikatnie przybrudzone, rogi okładek i kilku kartek leciutko pozaginane. Na kilkunastu stronach tekst podkreślony ołówkiem, na stronach 29 i 30 przybrudzenie.

Krzysztoń Barbara. Człowiek w czarnym kapeluszu.

Wytarte krawędzie okładek i grzbietu. Rogi okładek także przetarte ze śladami po zagięciach. Książka z tendencją do rozklejania się.

Stawiarski Władysław. Piłka ręczna. Część I i II.

Okładki przetarte, lekko przybrudzone. Pożółknięte i z przebarwieniami zwłaszcza wzdłuż krawędzi i grzbietu. Krawędzie i rogi poprzecierane, lekko pozaginane. Boki książek pobrudzone, wewnątrz pozaginane rogi kartek. Na stronie 3 w obu tomach podpis poprzedniego właściciela.

Demel Maciej, Skład Alicja. Teoria wychowania fizycznego dla pedagogów.

Okładki lekko przetarte, przybrudzone i pożółknięte. Krawędzie pozaginane, poprzecierane, lekko ponadzierane. Grzbiet przebarwiony, boki książki pożółkniete i przybrudzone. Na ostatniej kartce i tylnej stronie okładki stara pieczatka i cena napisana długopisem.

Chmielnicki Witold, Kołodziejczyk Leon. Automatyzacja i dynamika procesów w inżynierii sanitarnej.

Skrypt PWN dla studentów wyższych szkół technicznych.
Leciutko przybrudzone okładki, na tylnej cyfra "3" wykonana niebieskim długopisem. Na przedniej okładce słabo widoczne pionowe zagięcie. Na stronie tytułowej stara pieczątka pobiblioteczna, numer "37337" wykonany niebieskim długopisem. Na stronie 17 i 290 nieaktualna pieczątka pobiblioteczna.

Kaczmarczyk Jan Andrzej. Koneser.

Wytarte krawędzie i rogi okładek. Na tylnej okładce przebarwienie oraz drobny ubytek w górnym rogu. Naderwana i zagięta (około 0.5 cm) górna krawędź kartek do strony 23.

Ekstrom Jan. Maurowie.

Wytarte krawędzie okładek i grzbietu.

Giovanni Jose. Śmierć w górach.

Okładki przetarte przy krawędziach wraz z grzbietem. Grzbiet naddarty przy górnej krawędzi (1 cm).

Nesbit Edith. Czarodziejskie miasto. Ilustrował Jan M. Szancer.

Rogi okładek delikatnie pozaginane. Tylna okładka przybrudzona, na okładkach widoczne ślady po zarysowaniach. Okładki przetarte (głównie przy krawędziach). Na pierwszej kartce cyfra "38" wykonana niebieskim długopisem.

Brzechwa Jan. Pan Kleks. Ilustrował J. M. Szancer.

Ilustrował J. M. Szancer.

Okładki wytarte i delikatnie przybrudzone. Na okładkach liczne i widoczne ślady po zagięciach.

Świrszczyńska Anna. O dzielnym Piaście.

Ilustrował Jan Zieliński.

Okładki delikatnie przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i z niewielkimi zagięciami na rogach. Poprzecierany grzbiet.

Kwintowa Irena. Pierścień orlicy.

Ilustrowała Maria Szymańska.

Okładki lekko przybrudzone z pozaginanymi rogami. Górna krawędź grzbietu naddarta ok  2 cm.

Wahloo Per. Ciężarówka.

Delikatnie wytarte krawędzie okładek oraz grzbietu. Dolna krawędź grzbietu naddarta (ok 0,5 cm). Lekko przybrudzony górny bok.

Nath Kedar. Gorset dla Lakszmi.

Lekko przetarte krawędzie okładek i grzbietu. Wytarte także końcówki rogów okładek. Lekko przybrudzone boki książki. Na tylnej okładce pionowe, słabo widoczne zagięcie. Plamy po zamoczeniu na kilku początkowych kartkach oraz przy dolnej krawędzi do 49 strony.

Łochocka Hanna. O panu Baltazarze i zgubionej podkowie.

Ilustrowała Wiesława Studencka - Grosset.

Okładki delikatnie wytarte, rogi okładek lekko pozaginane. Tylna okładka lekko przybrudzona. Grzbiet naddarty przy dolnej krawędzi (1 cm).

Rodrian Fred. Zające i kłusownik Waldemar.

Okładki delikatnie przybrudzone.

Krakowski Jacek. Piotr z Piotrkowa.

Ilustrował Janusz Szewczyk.

Grzbiet lekko wytarty, rogi okładek lekko pozaginane.