Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Fuentes Carlos. Terra Nostra t. 1 - 3 (Stary świat, Nowy świat, Drugi świat).

Literatura meksykańska.

Okładki dość mocno wytarte z lekko pozaginanymi rogami. Przednia okładka tomu I mocno naddarta przy dolnej krawędzi (6 cm), przednia okładka tomu II delikatnie naddarta przy górnej krawędzi (0,5 cm). Górna i dolna krawędź grzbietu tomu III delikatnie naddarte (po 0,5 cm).

Fuentes Carlos. Stary gringo.

Literatura meksykańska.

Okładki delikatnie przybrudzone, grzbiet wyblakły. Rogi okładek delikatnie pozaginane.

Pinon Nelida. Założyciel.

Literatura brazylijska.

Okładki lekko przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach.

Szestakow Paweł. Lęk przestrzeni.

Okładki przybrudzone, lekko wytarte na krawędziach i z niewielkimi zagięciami na rogach. Naderwana dolna krawędź przedniej okładki oraz kartek do strony 16 (1 cm). Na stronie przedtytułowej podpis wykonany długopisem. Kartki do strony 32 lekko odklejone u góry od grzbietu. Delikatnie przybrudzony górny bok książki.

Edigey Jerzy. Mister MacAreck i jego business.

Seria z jamnikiem. Okładki lekko przybrudzone, wytarte na krawędziach, delikatnie pozaginane na rogach. Minimalne naddarcia na obydwu końcach grzbietu. Kartki od strony 163 do 174 oderwane od grzbietu na dolnej zszywce.

Hryniewiecki Witold. My z Zamojszczyzny.

Obwoluta lekko wytarta i ponaddzierana przy krawędziach (do 0,5 cm).

Kirszner L. Pierwsza poważna sprawa.

Okładki przybrudzone, przetarte na krawędziach i an rogach. Dolny koniec grzbietu sklejony z okładkami za pomocą taśmy. Na okładkach ślady zagięć. Naderwania górnego końca grzbietu, przy łączeniu z okładkami. Podpis i cyfra "884" dopisane na stronie przedtytułowej. Delikatnie przybrudzone boki książki. Ślad po zamoczeniu w górnym rogu kartek - do połowy książki, podobna plamka na str.5, oraz w lewym górnym rogu kartek. Minimalne naderwanie bocznej krawędzi trzech pierwszych kartek.

Chmielewska Joanna. Wszyscy jesteśmy podejrzani.

Okładki poprzecierane na rogach na krawędziach, z licznymi śladami po zagięciach. Grzbiet także mocno wytarty, ponaddzierany na obydwu końcach. Boki książki pożółknięte. Rogi kartek wytarte, nieliczne także pozagięnane. Książka rozłamana pomiędzy stronami 248/249 i od tego miejsca kartki prawie w całości odklejone od grzbietu. Naderwanie (0,5 cm) bocznej krawędzi przedniej okładki.

Tomkiewicz, Bogucka, Kwiatkowska, Kwiatkowski, Zahorski. Warszawa w latach 1526 - 1795.

Obwoluta delikatnie przybrudzona i ponaddzierana przy krawędziach (do 1 cm). Mocniejsze naddarcie w prawym, dolnym rogu tylnej obwoluty (4 cm).

Gordon Barbara. Dwaj panowie w "Zodiaku".

Seria z jamnikiem.
Okładki lekko przybrudzone i wytarte - głównie przy rogach z kilkoma zagięciami. Większe, pionowe zagięcie tylnej okładki. Grzbiet także przetarty i z niewielkimi naddarciami na obydwu końcach. Lekko przybrudzone boki książki. Przy dolnej krawędzi na większości kartek niewielkie przebarwienie.

Sierecki S. Ewangelina.

Ksiazka autora kryminałów osadzona w realiach "Dzkiego Zachodu".

Krawędzie okładek wytarte, miejscami ponaddzierane - największe naderwanie z przodu (12 cm) sklejone od wewnątrz bezbarwną taśmą. Dwa ubytki na przedniej okładce: kółeczko na środku oraz około 2/2 cm przy górnej krawędzi. Tylna okładka przybrudzona. Ponaddzierane obydwa końce grzbietu, u dołu także ubytek (około 3 cm). Niewielka dziurka na środku dwóch pierwszych kartek. Naderwana (0,5 cm) boczna krawędź trzech pierwszych kartek. Lekko przybrudzone boki książki.

Strojkowski Wojciech. Odwet.

Okładki mocno pozaginane, przetarte przy krawędziach wraz z grzbietem. Grzbiet naddarty przy dolnej krawędzi (3 cm). Na bokach i wewnątrz przybrudzenia. Rogi kilku pierwszych stron pozaginane. Książka rozłamana pomiędzy stronami 58/59.

Grisham John. Klient.

Seria: Klasyka sensacji Crime & Story.
Okładki przetarte z pozaginanymi rogami. Na bokach książki i części kartek widoczne żółte przebarwienia. Książka rozłamana pomiędzy stronami 2/3 oraz 364/365.

Navarro Julia. Bractwo świętego całunu.

Okładki przybrudzone z leciutko pozaginanymi rogami. Dolna krawędź grzbietu mocno ponaddzierana (do 2 cm). Na przedniej okładce widoczne wgniecenie. Boki książki lekko przybrudzone. Na pierwszej kartce przy bocznej krawędzi żółta plama. Po wewnętrznej stronie tylnej okładki pieczątka.

Opolski Antoni. Atlas astronomiczny.

Okładki mocno przybrudzone i pozaginane w kilku miejscach. Na okładkach i kilku kartkach pieczątki "Kuratorium Okręgu Szkolnego w Krakowie".