Wyszukiwarka

Kategorie produktów


Polecamy szeroki wybór artykułów szkolno biurowych oraz pomocy edukacyjnych
 

Lista produktów

Cywiński Zbigniew. Mechanika budowli w zadaniach. Tom II - podstawy układów statycznie niewyznaczalnych.

Mocno przybrudzone okładki oraz boki książki. Lekko przytarte krawędzie okładek. Na okładkach zagięcia. Wewnątrz kilka kartek z zagiętymi rogami oraz przebarwieniami. Książka wydana w drugim obiegu tzw. bibuła.

Piętkowski Radzimir. Mechanika gruntów.

Lekko przybrudzone okładki oraz boki książki. Wewnątrz książki stare pieczątki biblioteczne.

Gilstrap John. Zły wybór.

Stan dobry.

Kamping w górach, zimna noc, odludne miejsce. Bobby i Susan odnajdują tam brudnego, małego, przerażonego chłopca. Zabierają go do swojego obozowiska i próbują uspokoić i wtedy pojawia się ktoś jeszcze. Martinowie w jednej chwili zostają wciągnięci w szaleńczy wir zbrodni. Nie mogą ufać policji...

Grippando James. Niewierna żona.

Minimalnie wytarte końcówki rogów okładek. Lekko przybrudzone boki książki, w dwóch miejscach drobniutka plamka.

Życie pediatry z Bostonu, pięknej Peyton, od pewnego czasu jest pełne bolesnych i zagadkowych zdarzeń - mąż ją zdradza, ona sama czuje się ciągle obserwowana... W tajemniczych okolicznościach zaczynają ginąć ludzie z jej otoczenia...

Sprull Steven. Paradoks Lancastera.

Minimalnie przybrudzony dolny róg książki. Bardzo delikatnie wytarte końcówki rogów okładek.

Pacjenci doktora Lancastera po wszczepieniu wzmacniacza wzroku ujawniają zdumiewającą zdolność jasnowidzenia - jednocześnie tracą poczucie rzeczywistości. Wkrótce wynalazek zaczyna żyć własnym życiem - CIA postanawia implantować urządzenie swoim agentom...

Leonard Elmore. Stick.

Zagięty górny róg przedniej okładki. Na tylnej okładce naklejka ze starą ceną. Niewielka plama w górnym rogu pierwszej kartki.

Stick był chwilowo w kiepskiej sytuacji. Przez jakiś czas grał po złej stronie i teraz, jako były więzień, nie był rozpieszczany przez życie. Doszedł więc do wniosku, że jeżeli dzięki swojej inteligencji nie uda mu się stanąć na nogi, znowu może wpaść w kłopoty. Wpada na pomysł, jak w idealny sposób naciągnąć wielkiego hurtownika lewego towaru...

Scott Justin. Półwysep Dziewięciu Smoków.

Niewielkie ślady zagięć na rogach okładek.

Hongkong, rok 1996. Za dwanaście miesięcy Chiny przejmą dotychczasową kolonię brytyjską. Rozpoczyna się bezwzględna walka o wielkie pieniądze i polityczne wpływy. Jej głównymi aktorami są zaciekli wrogowie - chiński kapitalista i szkocki potentat handlowy. W środek konfliktu wplątuje się piękna córka Szkota i syn Chińczyka...

Rietchel. Ogrzewanie i klimatyzacja. Tom 1 - podstawy cieplno - fizjologiczne i higieniczne.

Lekko przybrudzone okładki oraz boki książki. Pierwsza kartka odcięta. Wewnątrz książka podklejona taśmą.

Diehl William. 27.

Rogi okładek delikatnie pozaginane. Boki leciutko przybrudzone.

 

Locke Thomas. Czynnik delta.

Stan dobry.

Dwoje przyjaciół odkrywa, że preparat antywirusowy, który ma przynieść firmie farmaceutycznej krociowe zyski, może powodować niebezpieczne mutacje. Zmusza to bohaterów do stawienia czoła wielkiej korporacji...

Cywiński Zbigniew. Mechanika budowli w zadaniach. Tom I - układy statycznie wyznaczalne.

Lekko przybrudzone okładki oraz boki książki. Lekko przytarte krawędzie okładek. Na okładkach słabo widoczne zagięcia.

Chudzikiewicz Andrzej. Statyka budowli - część 2.

Lekko przybrudzone okładki oraz boki książki. Lkko przytarte okładki również na krawędziach. Lekko zagięte rogi okładek. Na górnym boku książki małe, żółte plamki. Na wewnętrznej stronie przedniej i tylnej okładki oraz na trzech pierwszych i ostatnich kartkach żółte przebarwienia.

Pachoński Jan. Dawne mury floriańskie.

Wytarte rogi i krawędzie okładek. Kartki od strony 71 odklejone od grzbietu. Lekko pofalowane dolne rogi kartek - skutek delikatnego zamoczenia. Naderwany dolny koniec grzbietu. Naderwane (1 cm) cztery kartki przy górnym zszyciu.

Łagiewski Maciej. Mosty Wrocławia.

Wytarte okładki, ich krawędzie i rogi. Grzbiet także przetarty i naderwany na dolnym i górnym  końcu, przy łączeniu z okładkami.

Słowacki Juliusz. Opracował: A. Boleski. Trzy poemata (Ojciec zadżumionych, W Szwajcarii, Wacław)

Okładki delikatnie przybrudzone - obydwie ze starymi pieczątkami pobibliotecznymi (te same pieczątki na kilku kartkach). Krawędzie i rogi okładek wytarte. Naderwane obydwa końce grzbietu. Na stronie tytułowej naklejka z numerkiem "282" i dwie pieczątki.

Wielka Biblioteka, nr 133.

 

Polewka Adam. Igrce w Barbakanie.

Okładki przybrudzone, z wytartymi krawędziami. Rogi okładek pozaginane. Wszystkie kartki od strony 69 do 85 mają u góry, w tym samym miejscu drobne naddarcie. Urwany kawałeczek górnego rogu kartki o stronach 81/82.

Mieroszowski Stanisław. O heraldyce polskiej.

Okładki z mało widocznymi śladami po zagięciach.

Piętkowski Radzimir. Fundamentowanie.

Okładki i boki książki przybrudzone. Książka pęknięta pomiędzy obiema okładkami a sąsiednimi kartkami - tutaj strony sklejone bezbarwną taśmą klejącą. Na kilku stronach stare, skreślone pieczątki pobiblioteczne.

Marković Mihailo. Formalizm w logice współczesnej.

Obwoluta przetarta na rogach, krawędziach i grzbiecie, u góry naddarcie (5 cm) podklejone od wewnątrz bezbarwną taśmą.

Kmietowicz A., Kubiak W. Wczesnośredniowieczny skarb srebrny z Zalesia - tom 1: monety arabskie.

Wydał Instytut Historii Kultury Materialnej PAN. Nakład 480 egzemplarzy!

Okładki przybrudzone, poprzecierane i pozaginane na krawędziach. Rogi okładek pozaginane. Ślad po zamoczeniu przy górnym i dolnym końcu grzbietu, na bocznej krawędzi tylnej okładki oraz w dolnej połowie kartek od strony 309. Dwie ostatnie kartki sklejone ze sobą (tablice). Niektóre kartki nierozcięte introligatorsko przy górnej krawędzi.